Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe – Poznań

amRACK to dostawca nowoczesnych systemów magazynowych. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Pianowie (Kościan) koło Poznania. To właśnie Poznań i poznańscy przedsiębiorcy najczęściej korzystają z naszych regałów paletowych. Doskonale znamy lokalny rynek, dlatego naszym kontrahentom z aglomeracji poznańskiej oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Niezawodność, przystępna cena i perfekcyjne wykonane – to cechy jakimi najlepiej można opisać nasze regały magazynowe. Poznań docenił nasze konstrukcje, które mogą być wzbogacane o szereg akcesoriów dodatkowych. Gwarantujemy solidne regały paletowe, półkowe, wspornikowe i wiele innych, dzięki którym zadbasz o niezawodne wyposażenie magazynu. Regały magazynowe z oferty amRACK możesz wprowadzić do wielu miejsc, gdzie prowadzisz swoją działalność. Sprawdzą się w:

  • sklepach,
  • hurtowniach,
  • magazynach wysokiego i niskiego składowania,
  • warsztatach.

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Regały paletowe – Poznań to nasze miasto

Oferując doskonałej klasy magazynowe regały paletowe. Jako firma z Poznania, dbamy o rozwój lokalnej przedsiębiorczości i branży magazynowej. Firmy prowadzący działalność w województwie wielkopolskim mogą liczyć na specjalistyczne porady oraz wsparcie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze usługi świadczymy jednak nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całej Polski.

Oferta amRACK dla Poznania:

 

Zobacz nasze regały magazynowe. Poznań jest jednym z miejsc, z największą liczbą naszych realizacji

Naturalnym jest, że ze względu na główną siedzibę naszej firmy w województwie wielkopolskim, to właśnie w okolicach Poznania możemy pochwalić się największą ilością realizacji. Jesteśmy z nich wyjątkowo dumni, ze względu na wspieranie rodzimego biznesu związanego z magazynowaniem. Naszym celem jest zapewnianie przedsiębiorcom dostaw najwyższej jakości regałów magazynowych o przeróżnym zastosowaniu. Z tego słyniemy już od lat.

 

Każdy regał spełnia rygorystyczne normy jakości, wyróżnia się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, ma dopasowaną do potrzeb nośność. Wszystkie regały magazynowe w Poznaniu oferujemy w atrakcyjnych cenach. Jest możliwość negocjacji w przypadku dużych zamówień.

Kupując regały magazynowe oferowane przez amRACK otrzymujesz gwarancję jakości, niezawodności i bardzo korzystnej ceny. W naszej ofercie na pewno znajdziesz to, czego szukasz, dlatego zapraszamy do przejrzenia szerokiej gamy produktów wykonanych z najlepszych materiałów.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta