Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe z Poznania

Regały magazynowe Poznań – podstawowe wyposażenie każdego magazynu. To na nich właśnie składowane są wszystkie towary. Właściwie dobrane, posłużą przez wiele lat.
Regały magazynowe, inaczej zwane przemysłowymi są wielopoziomowymi konstrukcjami przestrzennymi, które obsługuje się najczęściej przy użyciu wózków widłowych, a w przypadku towarów drobnicowych stosowana jest także obsługa ręczna. Wyróżnić można następujące regały magazynowe w Poznaniu: regały statyczne, jezdne oraz specjalistyczne. Różnią się budową, jak i możliwością wykorzystania.


Regały magazynowe Poznań

Bardzo duży wpływ na to, jak funkcjonuje magazyn mają akcesoria dodatkowe, o jakie wzbogacisz regał magazynowy. Dają one szansę na skonfigurowanie regału i pełne jego dopasowanie do potrzeb użytkownika. Regały magazynowe – Sprawdź!

Najpopularniejszym sposobem na zabezpieczenie regałów, jak i zapewnienie bezpiecznego miejsca do składowania jest wykorzystanie obić bocznych oraz tylnych, które dają szansę na zwiększenie bezpieczeństwa osób w magazynie, jak i składowanie w bezpieczny sposób towarów.

Modyfikacje w regałach magazynowych

Jest również możliwość, aby umieścić regał metalowy na kołach lub szynach, a dzięki temu można będzie go przenosić z miejsca na miejsce. Takie rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w dużym magazynie, gdzie mobilność jest najważniejsza.

Regały półkowe zwykle wzbogacane są o segmentowane lub profilowane półki. Gwarantują one stabilne i bezpieczne składowanie towarów. Modyfikacji, z jakich możesz skorzystać, aby wzbogacić Amrack regał METALOWY jest naprawdę bardzo dużo. Każdy znajdzie opcje, które pozwolą na dopasowanie miejsc składowania do potrzeb.

Rodzaj stosownych regałów dobiera się do specyfiki magazynu, jaki się prowadzi oraz składowanych towarów i systemu kompletacji. Analizując podstawowe zagadnienia, można dopasować regały magazynowe z Poznania do potrzeb, jak i do rodzaju towarów, jakie obsługuje magazyn.

Zalety:

  • optymalizacja powierzchni składowania,
  • uniwersalność rozwiązań,
  • efektywność zarządzania gospodarką magazynową,
  • bezpieczne składowanie towarów.

 

Regały Magazynowe Poznań - Nowe Regały Paletowe I Używane | Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe z Poznania to wysoka jakość, która gwarantuje bezpieczne składowanie zróżnicowanego towaru, którym zarządza magazyn. W ofercie amRACK znajdziesz propozycje na miarę zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Poznania:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta