Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe – Wrocław i okolice

Już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją regałów magazynowych do firm z Wrocławia i okolic. To właśnie we Wrocławiu wykonaliśmy wiele wymagających realizacji. Regały magazynowe dostarczamy zarówno do Wrocławia, jak i innych dużych miast w Polsce.

Rosnąca popularność naszych produktów sprawia, że z każdym rokiem stajemy się lepsi, inwestujemy w innowacyjne rozwiązania pozwalające na dostarczanie konstrukcji trwałych i niezawodnych.

Od początku działalności stawiamy na jakość, perfekcyjne łączenia oraz nowe technologie. Dla przedsiębiorców z Wrocławia, jak i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy elastyczną ofertę, dopasowane do potrzeb różnych branż.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż regałów w Twojej wrocławskiej firmie

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Kontakt z nami

Zalety:
  • duża dostępność rozwiązań przystosowanych do potrzeb magazynowych,
  • możliwość stworzenia profesjonalnej infrastruktury magazynowej,
  • maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

 

Regały Magazynowe Wrocław - Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe dla przedsiębiorców z Wrocławia i okolic

Jeżeli właśnie planujesz otwarcie magazynu, warsztatu, sklepu lub innego obiektu użytkowego i jesteś z Wrocławia, lub aglomeracji wrocławskiej, zapoznaj się z naszą ofertą. Obecnie oferujemy regały paletowe, półkowe, przesuwne, sklepowe, wspornikowe i wiele innych. Nasze regały magazynowe są dostosowane do różnych profili działalności. Wykorzystać je na własną korzyść.

Metalowe regały magazynowe we Wrocławiu od amRACK

Zaopatrujemy w regały magazynowe i wiele innych systemów firmy z całej Polski, w tym z Wrocławia. Nasze konstrukcje są zróżnicowane pod względem wymiarów, nośności, jak i wyposażenia dodatkowego. Z łatwością dopasujesz regały przesuwne czy regały wspornikowe do własnych potrzeb.

Oferujemy szeroki wybór regałów magazynowych, ale proponujemy także regały sklepowe dla Klientów z Wrocławia i okolic. Jeżeli szukasz konstrukcji niezawodnych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, jesteś w odpowiednim miejscu.

Oferta amRACK dla Wrocławia:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Przykładowe realizacje

Czy wiecie, że amRACK jest również dostawcą różnego typu ogrodzeń magazynowych? ⁉️ Bardzo często tego typu wygrodzenia łączymy z regałami...

Liczba miejsc paletowych / półek: 2000

W tym tygodniu skończyliśmy kolejną multiproduktową realizację. Nasz klient z okolic Wrocławia użytkuje już antresolę magazynową o powier...

Liczba miejsc paletowych / półek: 2700

Dzisiaj przedstawiamy regały paletowe, które kończymy montować w okolicach Wrocławia. Jest to już trzecia instalacja w ciągu roku dla teg...

Liczba miejsc paletowych / półek: 4500

Prezentujemy zdjęcia z zakończonego na przełomie stycznia i lutego 2021 montażu 1100 miejsc paletowych u naszego klienta z branży nowocze...

Liczba miejsc paletowych / półek: 1100