Strona główna » Montaż / demontaż / serwis regałów

usługi

MONTAŻ REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH – Wszystko, co warto wiedzieć!

Nie wystarczy, że zostaną kupione regały przemysłowe. Trzeba je jeszcze we właściwy sposób rozmieścić w magazynie, a także zadbać o ich właściwy montaż. Demontaż i serwis regałów to dodatkowe elementy, które powinna zawierać każda oferta dotycząca regałów.

Podstawą jest, aby zrobić to zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu obsługa regałów paletowych będzie bezpieczna, bezproblemowa oraz będą one w stanie funkcjonować w skuteczny sposób przez bardzo długi czas, i to bez żadnych problemów.

DEMONTAŻ REGAŁÓW, czyli o obsłudze regałów magazynowych słów kilka

Jakie trzy zadania są do wykonywania w obrębie regałów? Podstawą jest właściwy montaż regałów magazynowych. Muszą one zostać złożone zgodnie z zaleceniami producenta.

Nie należy składać ich według własnej inwencji, ponieważ będą one działały w nieskuteczny sposób, mogą się zawalić, a tym samym zagrozić pracownikom, jak i uszkodzić towar. Istotne jest, aby montaż regałów paletowych przebiegł w sposób zgodny z instrukcją. Wtedy na pewno nie będzie się miało żadnych problemów z tym, aby obsługiwać je we właściwy sposób. Profesjonalny montaż regałów wysokiego składowania to podstawa.

Regały do magazynu – Montaż i Demontaż na zamówienie

Należy również pamiętać, że gdy regały do magazynu nie będą pasowały lub po prostu dojdzie do jego likwidacji, konieczny będzie demontaż regałów magazynowych.

Powinien on przebiegać tak samo jak montaż regałów magazynowych, czyli zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu regały nie zostaną w żaden sposób uszkodzone i można będzie albo je sprzedać, albo ponownie wykorzystać. Na pewno, jeżeli będzie się postępowało zgodnie z instrukcją, antresola magazynowa nie zostanie uszkodzona i będzie można z takiego rozwiązania ponownie skorzystać.

Obecnie antresole magazynowe, jak i same regały są tworzone w taki sposób, aby montaż regałów magazynowych przebiegał w łatwy sposób i nie stanowił dużego wyzwania dla właścicieli magazynów.

Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ z montażem poradzi sobie dzięki temu każdy, i to bez najmniejszych problemów. Takie rozwiązania doceniają przedsiębiorcy. Warto wiec o nich pamiętać i się na nie decydować.

MONTAŻ / DEMONTAŻ / SERWIS REGAŁÓW

Zdobywając przez ponad dekadę doświadczenie w realizacji projektów wyposażenia magazynu współpracujemy tylko z najlepszymi monterami na rynku. Nasze ekipy posiadają wszelkie wymagane prawem dokumenty i uprawnienia do obsługi wózków techniki magazynowej oraz podnośników nożycowych. Pracujemy używając wyłącznie elektronarzędzi wiodących marek.
Zapewniamy montaż, demontaż regałów i przygotowanie hali do oddania po okresie wynajmu jak również zajmujemy się serwisem instalacji regałowych.
Jeśli prace instalacji regałów przebiegają w czasie budowy obiektu, zapewniamy nadzór kierownika budowy.

Zalety:

• wykwalifikowana kadra monterska z wieloletnim doświadczeniem
• szybki czas reakcji

amRACK przeprowadza prace zarówno w Polsce jak i innych krajach.

 

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń