Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Montaż / demontaż / serwis regałów

Nie jesteśmy jedynie dostawcą regałów magazynowych. Świadczymy szereg usług związanych z ich montażem, demontażem i serwisowaniem. Skontaktuj się z nami, jeżeli interesują Cię usługi takie, jak:

  • montaż regałów magazynowych,
  • demontaż regałów,
  • serwis i naprawa regałów

Montaż i demontaż regałów magazynowych

Zapewniamy montaż, demontaż regałów i przygotowanie hali do oddania po okresie wynajmu, jak również zajmujemy się serwisem instalacji regałowych. Jeśli prace instalacji regałów przebiegają w czasie budowy obiektu, zapewniamy nadzór kierownika budowy.

Nasze ekipy posiadają wszelkie wymagane prawem dokumenty i uprawnienia do obsługi wózków techniki magazynowej oraz podnośników nożycowych. Pracujemy używając wyłącznie elektronarzędzi wiodących marek. Zdobywając przez ponad dekadę doświadczenie w realizacji projektów wyposażenia magazynu, współpracujemy tylko z najlepszymi monterami na rynku.

Wykonujemy wszelkiego typu naprawy, dbamy o stabilność i bezpieczną eksploatację regałów magazynowych. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości częściach, dzięki którym konstrukcje do składowania towarów nie tracą oryginalnych parametrów, szczególnie pod względem wytrzymałości. Dzięki współpracy z amRACK możesz zadbać o bezpieczne korzystanie z regałów magazynowych znajdujących się w Twoim magazynie. Przeprowadzamy prace zarówno w Polsce, jak i innych krajach.

Zalety:

  • wykwalifikowana kadra monterska z wieloletnim doświadczeniem
  • szybki czas reakcji
Montaż I Demontaż Regałów Magazynowych - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Montaż regałów magazynowych przez doświadczoną ekipę

Systemy magazynowe, które znajdziesz w naszej ofercie, montujemy sami. Uważamy, że to najlepsze rozwiązanie, jakie możemy zaproponować naszym Klientom. Wykonując montaż regałów, dbamy o prawidłowe wprowadzenie ich do przestrzeni magazynowej. Tym samym mamy pewność, że konstrukcje będą stabilne i prawidłowo przystosowane do przeznaczenia.

Montaż regałów paletowych wymaga wiedzy i doświadczenia, znajomości technologii, a także wykorzystania odpowiednich narzędzi. Wszystko to posiadamy, dlatego nasza praca przebiega szybko i sprawnie. Oszczędzisz sobie nerwów i uzyskasz pewność, że montaż regałów przebiegnie dokładnie tak, jak zalecał producent.

Gwarantujemy kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Realizujemy je z pomocą doświadczonej ekipy, dla której demontaż oraz montaż regałów magazynowych to chleb powszedni. Wysyłamy naszych pracowników na szkolenia, gdzie poznają nowe, szybsze metody napraw konstrukcji magazynowych. Naszym ludziom możesz zaufać.

Demontaż regałów, gdy szykują się zmiany w Twoim magazynie

Zmiany są czymś pozytywnym. Gdy rozwija się Twoja działalność, czasem trzeba zmienić obiekt na większy, a wtedy potrzebny jest demontaż regałów ze starej przestrzeni i ich ponowny montaż w nowej. Świadczymy profesjonalne usługi w tym zakresie. Przeniesiemy regały magazynowe we wskazane miejsce w sposób bezpieczny, bez żadnych szkód dla konstrukcji. Zadbamy, aby w nowym miejscu montaż regałów przebieg bez większych trudności, z uwagi na właściwe pogrupowanie wszystkich elementów.

Szczególne znaczenie przy demontażu i przenoszeniu regałów magazynowych ma właściwe zaplanowanie prac, utrzymanie porządku, a także odpowiednie posegregowanie wszystkich elementów. Świadczymy przy okazji usługi kontroli regałów magazynowych, sprawdzamy, czy ich poszczególne elementy nie wymagają wymiany.

Doświadczenie i wiedza ekspercka sprawiają, że demontaż regałów magazynowych, jak i ich ponowny montaż nie są dla nas żadnym problemem.

Serwis regałów magazynowych

amRACK zatrudnia profesjonalną i doświadczoną ekipę montażową, która świadczy także usługi serwisowe. W ramach usługi sprawdzimy Twoje regały magazynowe. Serwis przebiegnie szybko, sprawnie i z zachowaniem określonych norm. Na dalszym etapie eksploatacji możesz liczyć na wsparcie serwisu w razie jakichkolwiek problemów, czy uszkodzeń.