Strona główna » Półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia

Półka Siatkowa na Regał

Wykonane z wysokiej jakości metalu polki-siatkowe-kraty-pomostowe-i-wygrodzenia świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni magazynowej, jako wyposażenie dodatkowe. Zagwarantują dodatkową przestrzeń do przechowywania, a jednocześnie dadzą możliwość na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Do czego służy półka siatkowa na regał?

Każda półka siatkowa na regał tworzy specjalną przestrzeń, z której magazynier może pobierać towary składowane luzem lub w kartonach. Pozwala ona na wypełnienie poziomu składowania i pełni funkcję dodatkowego miejsca zbiórki towarów. Bez dwóch zdań, takie wykorzystanie przestrzeni w magazynie ma sens i przynosi bardzo wiele korzyści.

Jak najbardziej więc warto zdecydować się na zastosowanie takiego wyposażenia dodatkowego, ponieważ usprawni ono przechowywanie towarów i pozwoli na zwiększenie funkcjonalności magazynu. Na pewno dla każdego takie rozwiązanie będzie niezwykle korzystne, z czego można będzie się jak najbardziej cieszyć. Warto stawiać na takie rozwiązania, które sprawiają, że magazyn jest jeszcze bardziej użyteczny.

Półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia

Zastosowanie odpowiednio dobranych akcesoriów regałowych pozwoli na znaczący wzrost możliwości składowania i zwiększa bezpieczeństwo oraz ergonomię pracy. Dzięki zastosowaniu wypełnień regałów, w postaci poprzeczek, półek siatkowych, czy krat pomostowych możemy w regałach paletowych składować towary drobnicowe lub towary na nietypowych paletach (w tym paletach, które nie spełniają wymogów nakładanych na palety EUR).
Wygrodzenia magazynowe – pozwalają w łatwy sposób zbudować w magazynie strefę składowania z ograniczonym dostępem lub ochronić pracowników, wykonujących swoje prace w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących regałów magazynowych wysokiego składowania.

Zalety:
• najtańsza metoda zmiany przeznaczenia regałów (np. z palet na drobnicę)
• uniwersalne – pasują do regałów wszystkich producentów
• proste w montażu
• poprawiają bezpieczeństwo pracy w magazynie
• umożliwiają składowanie palet w standardzie innym niż EUR

Akcesoria amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej.

 

półka siatkowa na regał, amRACK
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń