Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe Gdańsk

Interesują Cię regały magazynowe? Gdańsk lub aglomeracja trójmiejska to obszary, w których działasz? Jeżeli masz w planach stworzenie profesjonalnego magazynu w Gdańsku lub chcesz wymienić obecne systemy regałowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla przedsiębiorców Gdańska, jak i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy najwyższej jakości regały magazynowe o dopasowanych do potrzeb wymiarach oraz nośności.

Jesteśmy polską firmą działającą w branży od lat. Znamy potrzeby Klientów z Gdańska, dlatego oferujemy zarówno regały magazynowe nowe, jak i używane. Naszą ofertę kierujemy do wymagających Klientów oczekujących wysokiej jakości konstrukcji w przystępnej cenie. Prowadzimy ponadto wiele usług dodatkowych m.in. skup regałów, czy przeglądy eksperckie.

Zalety:
  • wysoka jakość wykonania,
  • ergonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej,
  • możliwość składowania zróżnicowanego asortymentu,
  • wybór pomiędzy regałami statycznymi i dynamicznymi.
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Kontakt z nami

 

Regały Magazynowe Gdańsk - Nowe, Używane - Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe z  dostawą do Gdańska i okolic

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór regałów metalowych dopasowanych do składowania różnego typu towarów. Proponujemy regały paletowe, półkowe, przesuwne, wspornikowe, sklepowe i wiele innych. Jeżeli szukasz regałów magazynowych w Gdańsku i okolicach, już wiesz, gdzie warto się zgłosić.

Chętnie podpowiemy, jakie regały magazynowe sprawdzą się w Twoim obiekcie najlepiej. Doświadczenie i profesjonalizm, jakimi wyróżnia się nasza działalność, pozwalają nam pełnić funkcję doradców w zakresie dobierania odpowiednich regałów magazynowych. Prowadzimy dostawę oraz montaż regałów w całej aglomeracji trójmiejskiej — w tym w Gdańsku.

Wybierz regały półkowe, regały przesuwne lub inne systemy dopasowane do aktualnych potrzeb i złóż na nie zamówienie już dziś. Oferujemy sprzedaż wraz z dostawą w Gdańsku oraz okolicach.

Oferta amRACK dla Gdańska:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Przykładowe realizacje

Naszemu klientowi z Gdańska dostarczyliśmy i zamontowaliśmy regały o pojemności 8500 miejsc paletowych. Całość w tradycyjnych niebiesko p...

Liczba miejsc paletowych / półek: 8500

W zeszłym miesiącu oddaliśmy kolejną sporą instalację regałów paletowych. Naszemu klientowi z Gdańska dostarczyliśmy i zamontowaliśmy bli...

Liczba miejsc paletowych / półek: 6000

Za oknem słoneczna i wakacyjna aura, a w amRACKu kolejne realizacje! W dniu dzisiejszym zakończyliśmy trwającą 3 tygodnie instalację rega...

Liczba miejsc paletowych / półek: 10000