Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Podesty magazynowe

Wprowadzając podest magazynowy do swojego magazynu, możesz maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową, a także kubaturę budynku. Zwielokrotniasz pierwotną powierzchnię przeznaczoną do składowania, co daje ogrom możliwości w zakresie rozwoju Twojej działalności. Z amRACK masz szansę dostosować pomieszczenie magazynowe do własnych potrzeb.

Podesty magazynowe dostępne w naszej ofercie można dowolnie modyfikować, a ich demontaż nie zajmuje zbyt wiele czasu ani nie jest czasochłonny. Powtórne użycie elementów instalacyjnych jest możliwe, a co najważniejsze ponowny montaż odbywa się bez żadnych wad. Zalety podestów magazynowych to m.in.:

 • pełne wykorzystanie kubatury budynku pod względem wysokości,
 • zadowalająca nośność,
 • niskie koszty inwestycji w porównaniu do fizycznej rozbudowy magazynu,
 • pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta, dzięki możliwości modyfikacji, jak i wielu elementom do wyboru,
 • prosty i szybki montaż,
 • proste połączenie z innymi systemami składowania.
Podesty Magazynowe - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Podesty magazynowe w ofercie amRACK

Nowe rozwiązania w zakresie organizacji magazynu, jakie stanowią podesty, gwarantują korzystne zagospodarowanie przestrzeni przeznaczonej do składowania. Sektor magazynowy rozwija się dynamicznie, ciągle poszukiwane są jeszcze lepsze rozwiązania do przechowywania towarów. Optymalnym rozwiązaniem proponowanym przez amRACK jest podest magazynowy przeznaczony do wykorzystania w niemal każdej przestrzeni magazynowej, gdzie potrzebne jest dodatkowe miejsce do składowania.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie dostarczania najlepszych systemów magazynowych, dlatego kupując u nas podest magazynowy, możesz mieć pewność jego niezawodności i pełnego dopasowania do potrzeb. Nasze koncepcje opierają się na wysokiej jakości materiałach i precyzyjnym wykonaniu. Możesz zwiększyć obszar dotychczas użytkowany o dodatkowe przestrzenie do bezpiecznego przechowywania towarów.

Podest techniczny jako niezawodny sposób na zwiększenie powierzchni magazynowej

Szukasz taniego sposobu, aby zwiększyć powierzchnię magazynową bez fizycznej rozbudowy? amRACK ma dla Ciebie niezawodne rozwiązanie. Jest to podest magazynowy, dzięki któremu nie musisz kupować nowego magazynu, wynajmować dodatkowej powierzchni czy myśleć o rozbudowie już posiadanej. Każda firma z biegiem czasu rozwija się, zyskuje nowych Klientów, a podesty magazynowe umożliwiają wygospodarowanie dodatkowego miejsca, niezbędnego w całym tym procesie.

Systemy wielopoziomowe, do których zaliczane są pomosty magazynowe, udostępniają dodatkową powierzchnię magazynową i pozwalają piąć się w górę, uwzględniając przy magazynowaniu kubaturę budynku. Można w ten sposób mnożyć kolejne poziomy.

Czy podesty magazynowe są potrzebne w Twoim magazynie? Sprawdź!

Zastanawiasz się na pewno, czy podest techniczny jest rozwiązaniem dedykowanym właśnie do Twojego magazynu. Najczęściej to rozwiązanie polecamy Klientom:

 • w ich magazynach sporą część powierzchni zajmują urządzenia i maszyny, a jedynym sposobem na składowanie towarów są podesty metalowe umieszczone właśnie nad nimi,
 • składowane są przede wszystkim towary o dużych gabarytach, które nie zmieszczą się na tradycyjnych regałach paletowych. Najczęściej do takiej sytuacji dochodzi w magazynach współpracujących z branżą meblową,
 • gdy pojawia się chęć zastosowania konstrukcji nośnych, bez zagracania przestrzeni na najniższym poziomie.

Dlaczego warto inwestować w podest magazynowy od amRACK?

 • W naszej ofercie znajdziesz podest magazynowy o dostosowanej do potrzeb nośności.
 • Możesz zwiększyć znacznie powierzchnię magazynową, bez fizycznej rozbudowy magazynu.
 • Zaplanujemy wraz z Tobą, z ilu pięter będzie składała się nowa konstrukcja.
 • Zapewniamy indywidualne podejście do realizacji każdego projektu.
 • Fachowe doradztwo umożliwi zdecydowanie się na podest dostosowany do potrzeb.

Inwestując w innowacyjne wyposażenie magazynu, jakim jest podest techniczny, rozwijasz swój magazyn, budujesz bezpieczną przestrzeń do składowania oraz pozwalasz sobie na nieograniczone zdobywanie nowych Klientów.