Strona główna » Przeglądy eksperckie regałów

usługi

PRZEGLĄDY REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH POWINNO SIĘ WYKONYWAĆ RAZ W ROKU!

Raz to roku obowiązkowo należy wykonać przeglądy regałów magazynowych, które wykonywane są przez wyspecjalizowanych pracowników. Gwarantuje to bezpieczeństwo korzystania z regałów, a także ich pełną wytrzymałość.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Firma, która przestrzega tych terminów, jednocześnie przestrzega zasad BHP, a także zwiększa bezpieczeństwo pracowników, którzy z nich korzystają. Ładunki w magazynach odbywają się dzięki temu bez żadnych awarii, co jak najbardziej jest bardzo ważne.

PRZEGLĄDY EKSPERCKIE REGAŁÓW

Warto mieć świadomość, że przeglądy regałów to obowiązek każdego właściciela magazynu. Jeżeli nie będzie się ich wykonywało, łamie się prawo, jak i naraża pracowników na duże niebezpieczeństwo.

Dzięki temu, że przeglądy regałów magazynowych będą wykonywane przez specjalistyczne firmy, będzie się miało pewność, że pracownicy pracujący przy ich załadowywaniu, jak i rozładowywaniu będą mieli bezpieczne miejsce pracy, a także towar w żaden sposób nie zostanie uszkodzony, co ma bardzo duże znaczenie. W końcu nikt nie chciałby ponosić strat w związku z tym, że regał zawalił się, a tym samym towar zniszczył się.

Dlaczego warto wykonywać przeglądy regałów?

Na przykład; dlatego, że przeglądy regałów paletowych są wymagane przez ich producentów. Jeżeli właściciel nie będzie zgłaszał się na przeglądy, straci gwarancję od producenta.

Tym samym nie będzie mógł korzystać z przywilejów, jakie się z tym wiążą. Jak najbardziej więc niezwykle ważne jest, aby przestrzegać tych zasad i wypełniać obowiązek, jakim są regularne przeglądy regałów paletowych. Warto to zrobić dla bezpieczeństwa zarówno osób przy nich pracujących, jak i towarów, które na nich zalegają.

Po co właściwie są przeglądy regałów? Dzięki temu, że w magazynie będą znajdowały się sprawne regały, przestrzeń zostanie wykorzystana w bardzo dobry sposób. Przeglądy magazynów sprawią też, że przestrzeń magazynowa będzie świetnie się prezentowała. Można powiedzieć, że będzie to wtedy profesjonalnie funkcjonujący magazyn. Tym samym przeglądy regałów paletowych pozwolą na to, aby magazyn działał, jak należy. Jesteśmy producentem regałów paletowych tym samym, jak najbardziej wiemy; że nie będzie się z nimi miało żadnych problemów. Z tym, aby we właściwych warunkach składować cały materiał też sobie poradzimy oferując Państwu właśnie przeglądy regałów.

Przeglądy eksperckie regałów

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej (Dz.U. 03.169.1650) użytkownik regałów musi zadbać o utrzymanie ich w stanie technicznym, który gwarantuje bezpieczną pracę. Zakres przeglądu szczegółowo opisuje norma PN-EN 15635:2010 „Stalowe statyczne systemy składowania – Zastosowanie i utrzymanie urządzeń do składowania”.
Wykonujemy przeglądy zgodnie z powyższą normą, a osoba je wykonująca posiada ponad 10-letnie doświadczenie w ich wykonywaniu, co stanowi, że jest w tej dziedzinie ekspertem.
Przegląd jest zakończony eksperckim raportem z oględzin instalacji regałowej.
Przedstawiamy również kompleksową ofertę dostawy elementów do wymiany, wraz z ich wymianą.

Zalety:

• zwiększenie żywotności instalacji regałowych
• zmniejszenie kosztów serwisowania regałów
• poprawa bezpieczeństwa pracy w magazynie
• zwiększenie świadomości użytkowników regałów

Przeglądy amRACK zapewnią Państwu spokój i wieloletnią, bezpieczną eksploatację regałów.

 

 

 

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń