Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe – Rzeszów

Regały metalowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego magazynu, hali produkcyjnej czy obiektu przemysłowego. Wykorzystać je możesz także w siedzibach firm usługowych, takich jak sklepy, hurtownie, biura, archiwa. Przygotowaliśmy ofertę dla przedsiębiorców z Rzeszowa i okolicznych miejscowości, w której znajdują się wysokiej jakości regały magazynowe.  Rzeszów to ważny dla nas rynek, dlatego nasza oferta dopasowana jest do wymagań lokalnych firm. W amRACK znajdziesz konstrukcje wytrzymałe, o zróżnicowanej nośności oraz wymiarach. Nasze regały magazynowe pozwalają na bezpieczne składowanie towarów.

W Rzeszowie możesz kupić regały paletowe, półkowe, przesuwne, sklepowe, wspornikowe oraz wiele innych konstrukcji niezbędnych do prowadzenia profesjonalnego magazynu.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż regałów magazynowych w Rzeszowie

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Kontakt z nami

Zalety:
  • uporządkowana przestrzeń magazynowa,
  • możliwość składowania dowolnej ilości towarów,
  • dostęp do różnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Regały Magazynowe Rzeszów - Nowe I Używane - Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe z dostawą do Rzeszowa

Jeżeli szukasz regałów magazynowych w Rzeszowie lub okolicy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy bezproblemową dostawę pod wskazany adres. Jesteśmy firmą, która dba o potrzeby swoich Klientów, dlatego konstrukcje dostępne są w wielu wymiarach i o zróżnicowanej nośności.

Możesz zdecydować się na regały półkowe, regały przesuwne, regały wspornikowe, a także zainwestować w regały sklepowe. Niezależnie od wybranego modelu masz zagwarantowaną wysoką jakość konstrukcji.

Regały magazynowe z Rzeszowa produkowane w Polsce

Zaopatrujemy w regały firmy z całej Polski, w tym z Rzeszowa. Produkcja odbywa się na terenie naszego kraju, dlatego możemy dopilnować jakości zastosowanych materiałów, precyzji łączeń, jak i innych kwestii wpływających na stabilność konstrukcji.

Zapewniamy bezpieczne wyposażenie do magazynów w Rzeszowie, jak i na terenie całej Polski.

Oferta amRACK dla Rzeszowa:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Przykładowe realizacje

Kolejna błyskawiczna realizacja za nami. W okolicach Rzeszowa zakończyliśmy montaż regałów amPAL w ilości około 4000 miejsc paletowych....

Liczba miejsc paletowych / półek: 4000