Strona główna » Pomosty magazynowe

Pomosty magazynowe amRACK – dodatkowa przestrzeń w Twoim magazynie

POMOSTY MAGAZYNOWE – ekonomiczne rozwiązanie

Chcesz zwiększyć ilość miejsca użytkowego w magazynie? Pomocne są w tym pomosty magazynowe, czyli rozwiązanie bardzo ekonomiczne i łatwe w użyciu. Daje możliwość stworzenia w magazynie dodatkowej kondygnacji.

Z tego rozwiązania można oczywiście skorzystać w magazynach, ale również w halach produkcyjnych, sklepach oraz w trakcie ekspozycji targowych. Zapewnią dodatkowe miejsce do magazynowania i składowania towarów na paletach, ale można je wykorzystać także jako regały półkowe.

Do czego służą pomosty magazynowe?

Pomosty magazynowe są wykonywane z solidnych, wytrzymałych materiałów, dlatego na pewno nie zawiodą oczekiwań użytkownika, jeżeli chodzi o wytrzymałość na obciążenia.

Można będzie z nich skorzystać do magazynowania różnego rodzaju materiałów, dlatego z pewnością każdy właściciel magazynu będzie w stanie je we właściwy sposób wykorzystać. Konstrukcja, która jest w stanie znieść wszelkiego rodzaju obciążenia to jak najbardziej pomosty magazynowe. Na pewno będziemy zadowoleni z możliwości ich wykorzystania.

***
Każda powierzchnia magazynowa, niezależnie od jej wielkości, w pewnym momencie przestaje być wystarczająca. Problem ten dotyczy zarówno dużych międzynarodowych firm, jak i mniejszych lokalnych przedsiębiorstw. Firma amRACK mając tego świadomość, przygotowała ofertę specjalistycznych pomostów magazynowych umożliwiających wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni w magazynie.

Pomosty magazynowe – co to takiego?

Dostępne w ofercie pomosty to stalowe konstrukcje, których montaż umożliwia wykorzystanie pełnej pojemności pomieszczeń magazynowych. Zapewniają one dodatkową przestrzeń przeznaczoną do składowania towarów. Ich atutem jest brak konieczności rozbudowy magazynu, która wiąże się ze sporymi kosztami, a w wielu miejscach nie jest w ogóle możliwa do przeprowadzenia. Pomosty magazynowe amRACK to rozwiązanie elastyczne i opłacalne.

Jakie możliwości dają pomosty magazynowe?

Pomosty generują dodatkową przestrzeń magazynową. Co ważne, ich koszt jest od czterech do pięciu razy niższy niż koszt tradycyjnej rozbudowy magazynu. Wszędzie tam, gdzie brakuje powierzchni do składowania towarów, sprawdzą się rozwiązania marki amRACK.

Składowanie towarów z wykorzystaniem pomostów magazynowych

Korzystając z pomostów magazynowych, zyskujesz możliwość składowania towaru w dowolnej postaci – palet, drobnicy, większych maszyn. Nowo powstała przestrzeń ma uniwersalny charakter, a to znaczący atut. Umożliwia ona montaż regałów, co pozwala na jej aranżację oraz składowanie towaru w dowolnym formacie. To właśnie elastyczność rozwiązania, o której wspominaliśmy.

Pomosty amRACK częścią logistyki magazynowej

Pomosty magazynowe nie zakłócają przepływów w magazynie. Zarówno ruch kołowy, jak i pieszy odbywa się pod nimi bez żadnych przeszkód. Sprawia to, że montaż pomostów nie wiąże się z koniecznością zmiany dotychczasowych rozwiązań komunikacyjnych.

Pomosty magazynowe amRACK – oferta skrojona na miarę

Pomosty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Mowa między innymi o niezwykle trwałych profilach zimno lub gorąco walcowanych. Oferujemy konstrukcje o rozpiętościach słupów dostosowanych do potrzeb klienta oraz uwzględniających wytrzymałość posadzki. Podłoga pomostów może zostać przygotowana z wytrzymałych płyt wiórowych o grubości 38 milimetrów bądź kraty pomostowej. Wykonujemy również konstrukcje wielopoziomowe (jeden, dwa, trzy i więcej poziomów). Pomosty magazynowe zabezpieczamy lakierem proszkowym w standardowych kolorach – żółtym, szarym, niebieskim i pomarańczowym.

Główne zalety naszych pomostów magazynowych

Pomosty magazynowe mają szereg zalet, poniżej prezentujemy najistotniejsze z nich.

  • Montując pomosty, zyskujemy dodatkowy poziom przestrzeni magazynowej. Dzięki temu, że pod nimi zarówno może być składowany towar, a ruch odbywa się bez zmian, stanowią one rozwiązanie niezwykle ekonomiczne i funkcjonalne.
  • Konstrukcja pomostów magazynowych pozwala na montaż oświetlenia, instalacji tryskaczowej i innego niezbędnego osprzętu.
  • Koszty powierzchni powstałej w wyniku montażu pomostów magazynowych są od czterech do pięciu razy mniejsze niż w przypadku budowy nowego magazynu.

Szybkość działania i jakość marki amRACK – skontaktuj się z nami

Wybór marki amRACK to gwarancja najwyższej jakości produktów, ale też szybkiej i rzetelnej obsługi. Zamówienia realizujemy w błyskawicznym tempie, zapewniamy również opiekę posprzedażową. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie przemyślany projekt magazynu. Jeśli jesteś zainteresowany spersonalizowaną ofertą – skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy.

Podest magazynowy

Jak odmienić swój magazyn? Wystarczy wybrać konstrukcje, które sprawią, że zarządzanie nim stanie się prostsze. Podest magazynowy to jedno z rozwiązań, dzięki którym przechowywanie materiałów stanie się nie tylko proste, ale i bezpieczne. Na pewno warto też zapytać o pomosty montażowe. Im lepszą decyzję w tym zakresie podejmiesz, tym lepiej będzie funkcjonował Twój magazyn.

Oferowane przez Nas pomosty magazynowe dają możliwość zwiększenia powierzchni magazynu, bez konieczności jego rozbudowy. Pomost magazynowy jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie brakuje powierzchni do składowania towarów. Ponadto takie rozwiązanie sprawdzi się tam, gdzie nie ma warunków do rozbudowy magazynu. Konstrukcja pomostów pozwala na składowanie dowolnych towarów, zarówno palet jak i elementów drobnicowych, czy maszyn.

Pomost magazynowy umożliwia pod konstrukcją ruch ludzi, wózków widłowych, czy innych urządzeń stosowanych w magazynach.
Oferujemy pomosty o rozpiętościach słupów dostosowanych do potrzeb klienta i wytrzymałości posadzki. Powierzchnia podłogi może być wykonana z płyt wiórowych o grubości 38 mm lub kraty pomostowej. Możliwe jest wykonanie konstrukcji z jedno, dwu, trzy i więcej poziomami podłogi.

Zalety:

  • łatwy montaż oraz demontaż i ponowne użytkowanie w innej lokalizacji
  • dowolna aranżacja przestrzeni magazynowej pod pomostem i na pomoście
  • konstrukcja umożliwia montaż oświetlenia, instalacji tryskaczowej i innych, pod podłogą
  • 4-5 krotnie niższe koszty powierzchni niż w przypadku budowy nowego magazynu

Nasze pomosty wykonane są profili zimno lub gorącowalcowanych i zabezpieczone lakierowaniem proszkowym. Wykorzystywane przez nas lakierowanie proszkowe jest w standardowych kolorach: szarym, żółty, niebieskim, pomarańczowym.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń