Strona główna » Pomosty magazynowe

Pomosty magazynowe

Oferowane przez Nas pomosty magazynowe dają możliwość zwiększenia powierzchni magazynu, bez konieczności jego rozbudowy. Pomost magazynowy jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie brakuje powierzchni do składowania towarów. Ponadto takie rozwiązanie sprawdzi się tam, gdzie nie ma warunków do rozbudowy magazynu. Konstrukcja pomostów pozwala na składowanie dowolnych towarów, zarówno palet jak i elementów drobnicowych, czy maszyn.
Pomost magazynowy umożliwia pod konstrukcją ruch ludzi, wózków widłowych, czy innych urządzeń stosowanych w magazynach.
Oferujemy pomosty o rozpiętościach słupów dostosowanych do potrzeb klienta i wytrzymałości posadzki. Powierzchnia podłogi może być wykonana z płyt wiórowych o grubości 38 mm lub kraty pomostowej. Możliwe jest wykonanie konstrukcji z jedno, dwu, trzy i więcej poziomami podłogi.

Zalety:

• łatwy montaż oraz demontaż i ponowne użytkowanie w innej lokalizacji
• dowolna aranżacja przestrzeni magazynowej pod pomostem i na pomoście
• konstrukcja umożliwia montaż oświetlenia, instalacji tryskaczowej i innych, pod podłogą
• 4-5 krotnie niższe koszty powierzchni niż w przypadku budowy nowego magazynu

Nasze pomosty wykonane są profili zimno lub gorącowalcowanych i zabezpieczone lakierowaniem proszkowym. Wykorzystywane przez nas lakierowanie proszkowe jest w standardowych kolorach: szarym, żółty, niebieskim, pomarańczowym.

POMOSTY MAGAZYNOWE – ekonomiczne rozwiązanie

Chcesz zwiększyć ilość miejsca użytkowego w magazynie? Pomocne są w tym pomosty magazynowe, czyli rozwiązanie bardzo ekonomiczne i łatwe w użyciu. Daje możliwość stworzenia w magazynie dodatkowej kondygnacji.

Z tego rozwiązania można oczywiście skorzystać w magazynach, ale również w halach produkcyjnych. Wielu Klientów korzysta z nich także w sklepach oraz w trakcie ekspozycji targowych. Nasze regały zapewnią dodatkowe miejsce do magazynowania i składowania towarów na paletach. Ponadto pomosty magazynowe można wykorzystać także jako regały półkowe.

Do czego służą pomosty magazynowe?

Pomosty magazynowe są wykonywane z solidnych i wytrzymałych materiałów. W taki sposób mamy pewność, że nie zawiodą oczekiwań użytkownika, jeżeli chodzi o wytrzymałość na obciążenia.

Do magazynowania różnego rodzaju materiałów pomosty magazynowe sprawdzą się znakomicie. Z pewnością każdy właściciel magazynu będzie, więc w stanie je we właściwy sposób wykorzystać. Konstrukcja, która jest w stanie znieść wszelkiego rodzaju obciążenia to jak najbardziej pomosty magazynowe. Na pewno będziemy zadowoleni z możliwości ich wykorzystania.

Czym są pomosty magazynowe?

W każdym magazynie warto zastosować pomost magazynowy, ponieważ w skuteczny sposób zwiększa on powierzchnię, na której mogą być składowane towary.

Nie trzeba rozbudowywać magazynu ani półek, aby taki właśnie efekt uzyskać, co jest niezwykle wygodne. Jest to więc rozwiązanie idealne wszędzie tam, gdzie brakuje przestrzeni do składowania towarów. Na pewno więc, jeżeli nie masz warunków do rozbudowania magazynu, warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie. Bardzo dobrze się wtedy na tym wyjdzie. Nie ma takiej możliwości, aby komuś taka sytuacja się nie spodobała lub nie przypadła do gustu.

Podest magazynowy – Zamów online!

Podobnym rozwiązaniem na jakie można się zdecydować się podest magazynowy, który pomaga zwiększyć wysokość danego regału, a jednocześnie w maksymalny sposób go wykorzystać.

Mając do dyspozycji takie właśnie rozwiązania, można będzie maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową, co jak najbardziej wpłynie korzystanie na ilość dostępnego miejsca. Warto więc na takie właśnie rozwiązania się decydować.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, projekt
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń