Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Pomosty magazynowe

Pomost magazynowy (określany również jako antresola magazynowa lub przemysłowa) stanowi doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie brakuje powierzchni do składowania towarów. Pomosty sprawdzą się tam, gdzie nie ma warunków do rozbudowy magazynu. Konstrukcja antresoli pozwala na składowanie dowolnych towarów, zarówno palet, jak i elementów drobnicowych, czy maszyn. Pomosty magazynowe umożliwiają swobodny ruch ludzi, wózków widłowych czy innych urządzeń stosowanych w magazynach pod konstrukcją.

Antresole magazynowe w ofercie amRACK

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne antresole magazynowe szyte na miarę. Z tego rozwiązania można skorzystać w magazynach, halach produkcyjnych czy sklepach. Pomosty magazynowe zapewnią dodatkowe miejsce do składowania towarów na paletach. Mogą także służyć jako regały półkowe.

Oferujemy regały antresole o rozpiętościach słupów dostosowanych do potrzeb klienta i wytrzymałości posadzki. Powierzchnia podłogi może być wykonana z płyt wiórowych o grubości 38 mm lub kraty pomostowej. Możliwe jest wykonanie konstrukcji z jedno, dwu, trzy i więcej poziomami podłogi.

Zalety:

 • pomosty magazynowe są łatwe w montażu oraz demontażu, dzięki czemu mogą być ponownie użytkowanie w innej lokalizacji
 • możliwa jest dowolna aranżacja przestrzeni magazynowej pod pomostem i na pomoście
 • konstrukcja umożliwia montaż oświetlenia, instalacji tryskaczowej i innych, pod podłogą
 • stosowanie antresoli to 4-5 krotnie niższe koszty powierzchni niż w przypadku budowy nowego magazynu

Nasze pomosty magazynowe wykonane są profili zimno lub gorącowalcowanych i zabezpieczone lakierowaniem proszkowym. Wykorzystywane przez nas lakierowanie proszkowe jest w standardowych kolorach: szarym, żółty, niebieskim, pomarańczowym.

 

Pomosty Magazynowe - Antresole | Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Jakie możliwości dają pomosty magazynowe?

Pomosty generują dodatkową przestrzeń magazynową. Niezależnie od tego, jak duży masz magazyn, z czasem może zacząć brakować w nim miejsca. To oznacza, że Twoja firma się rozwija. Aby przystosować się do nowej rzeczywistości, a jednocześnie nie zmieniać miejsca prowadzenia działalności, możesz zainwestować w rozwiązanie, jakim jest antresola. Magazyn zyska dzięki niej dodatkową przestrzeń do składowania w sposób przejrzysty i bezpieczny. Co jeszcze dadzą Twojej firmie pomosty magazynowe?

 

Rozwój

Systemy magazynowe już stosowane w magazynie wzbogacone o proponowane przez nas antresole zwiększą możliwości logistyczne Twojego magazynu. Możesz z łatwością rozbudować swój magazyn, rozwijać się w nieograniczonym zakresie. Jednocześnie zawsze masz możliwość dokładania kolejnych podestów.

Bezpieczeństwo

Antresole magazynowe muszą spełniać określone przepisy BHP, jak i wymagania prawa budowlanego. Jeżeli zdecydujesz się na zakup od profesjonalnego i doświadczonego dostawcy, możesz liczyć na otrzymanie konstrukcji niezawodnej, odznaczającej się wysoką jakością wykonania.

W naszej ofercie znajdziesz antresole magazynowe spełniające europejskie standardy jakości. Są tworzone przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, w sposób precyzyjny, zgodny z przyjętymi zasadami. Zapewniają optymalne i ekonomiczne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Mobilność

Pomosty magazynowe wyróżniają się bardzo dużą mobilnością. Każdy pomost z łatwością wprowadzisz do swojego magazynu. Zarówno montaż, jak i demontaż nie stanowią większego problemu ze względu na zastosowaną nowoczesną technologię produkcji. Można ustawiać je tam, gdzie są najbardziej potrzebne, a potem szybko rozebrać. Z łatwością uda się je również zabrać ze sobą, gdy planowana będzie przeprowadzka całego magazynu.

Uniwersalność

Korzystając z pomostów magazynowych, zyskujesz możliwość składowania towaru w dowolnej postaci – palet, drobnicy, większych maszyn.

Komunikacja

Jak odmienić swój magazyn? Wystarczy wybrać konstrukcje, które sprawią, że zarządzanie nim stanie się prostsze. Pomosty magazynowe nie zakłócają przepływów w magazynie. Zarówno ruch kołowy, jak i pieszy odbywa się pod nimi bez żadnych przeszkód. Sprawia to, że montaż pomostów nie wiąże się z koniecznością zmiany dotychczasowych rozwiązań komunikacyjnych.

Oszczędność

Pomosty generują dodatkową przestrzeń magazynową, a ich koszt jest od czterech do pięciu razy niższy niż koszt tradycyjnej rozbudowy magazynu.

Czym wyróżniają się antresole magazynowe dostępne w ofercie amRACK?

Chcesz sprawić, aby jeszcze bardziej funkcjonalne były dotychczas wykorzystywane w magazynie regały? Antresole na pewno Ci to umożliwią. Są najlepszym i najefektywniejszym rozwiązaniem, na jakie możesz się zdecydować, aby zwiększyć pojemność magazynu. Antresole przemysłowe, które znajdziesz w naszej ofercie to:

 

Unikalna konstrukcja zgodna z europejskimi normami

Każda antresola magazynowa posiada profile wykonane z najlepszej jakości materiałów, które wyróżniają się odpornością na uszkodzenia, a także znakomitymi walorami wizualnymi. Konstrukcja jest wzbogacona o słupy stalowe, malowane proszkowo. Jest możliwość ich kotwiczenia do podłogi, co zwiększa stabilność.

Stabilna i wytrzymała konstrukcją o bardzo dużej nośności

Powierzchnia podłogi może być wykonana z płyt wiórowych o grubości 38 mm lub kraty pomostowej, w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Dodatkowo masz do dyspozycji ergonomiczne i bezpieczne schody, które są montowane zgodnie z wszelkimi normami. Poruszanie się po nich jest bezpieczne oraz komfortowe.

Możliwość wyboru koloru i wymiarów konstrukcji

Niezależnie, czy z naszej oferty wybierzesz pomost magazynowy przejezdny, standardowy czy inne rozwiązania powiększające w nieinwazyjny sposób przestrzeń, możesz liczyć na pełne dopasowanie do potrzeb. Pomost magazynowy można wzbogacić również o funkcjonalne bramki i barierki, które są łatwe w obsłudze, zapewniają bezpieczny załadunek i spełniają rolę poręczy.

Szybkość działania i jakość marki

Wybór marki amRACK to gwarancja najwyższej jakości produktów, ale też szybkiej i rzetelnej obsługi. Zamówienia realizujemy w błyskawicznym tempie, zapewniamy również opiekę posprzedażową. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie przemyślany projekt magazynu. Jeśli jesteś zainteresowany spersonalizowaną ofertą – skontaktuj się z nami. Sprawdź ofertę naszej firmy i przekonaj się, jak wiele jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

Przykładowe realizacje

Pomost magazynowy popularnie zwany antresolą to szybkie i proste rozwiązanie pozwalające na podwojenie przestrzeni magazynowej. Na zdjęci...

Liczba miejsc paletowych / półek: 200

Tym razem zakończyliśmy montaż antresoli magazynowej o powierzchni około 200 m2. Nowa konstrukcja została dołączona do istniejącej antres...

Liczba miejsc paletowych / półek: -

Tym razem pomost magazynowy amMEZ popularnie zwany antresolą. Taką konstrukcję dostarczyliśmy i zamontowaliśmy w Wykrotach koło Zgorzelca...

Liczba miejsc paletowych / półek: -

Przedstawiamy zdjęcia z instalacji pomostu magazynowego (popularnie zwanego antresolą). U naszego lokalnego klienta w Mosinie zamontowali...

Liczba miejsc paletowych / półek: -

Przydatne artykuły

 • Pomosty Magazynowe - Antresole | Amrack zdjęcie nr 22
  Jak najszybciej zwiększyć powierzchnię magazynową?

  Dodatkowa powierzchnia magazynowa w istniejącym magazynie Powierzchnia magazynowa musi być w każdym aspekcie dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy. Ważne jest, aby obiekt rozwijał się wraz z firmą. O tym, jak rozbudować magazyn w przyszłości warto pomyśleć już na etapie jego budowy lub ewentualnego wynajmu. Nigdy nie możesz wykluczyć, że Twoja firma rozwinie się na tyle, że […]


 • Pomosty Magazynowe - Antresole | Amrack zdjęcie nr 24
  Jak prawidłowo zaprojektować i wyposażyć magazyn?

  W praktyce mamy do czynienia z trzema sytuacjami w życiu magazynów: budowa nowego obiektu, rozbudowa istniejącego i reorganizacja obecnego. Zdecydowanie najwłaściwszym momentem do zaprojektowania wyposażenia magazynu jest chwila, w której magazyn jest dopiero projektowany. Takie podejście pozwoli Nam na pełne zoptymalizowania zarówno budynku jak i jego wyposażenia, a tym samym wpłynie na wydajność magazynu, komfort […]