Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe Olsztyn

amRACK działa na terenie całego kraju, w tym w Olsztynie. Jesteśmy zaufanym partnerem właścicieli magazynów, hal produkcyjnych, sklepów, garaży, warsztatów oraz wielu innych punktów usługowych. Oferujemy wysokiej jakości regały magazynowe. Olsztyn jest jednym z wielu miast, w których prowadzimy dystrybucję konstrukcji magazynowych. Dostarczamy wysokiej klasy systemy magazynowe wielu znanych producentów. Firmom z Olsztyna i aglomeracji olsztyńskiej oferujemy zarówno nowe, jak i używane regały magazynowe.

Kontakt z nami

Zalety:

  • bezpieczne składowanie towarów,
  • wysoka jakość wykonania,
  • prosty proces logistyczny,
  • możliwość zaprojektowania regału o dowolnych wymiarach.

Regały Magazynowe Olsztyn - Amrack zdjęcie nr 1

Najwyższej jakości regały magazynowe w Olsztynie

Wspieramy lokalne biznesy, staramy się dostarczać najtrafniejsze rozwiązania dostosowane do potrzeb każdej branży. Wybierając nasze regały magazynowe, wprowadzisz swoją olsztyńską działalność na wyższy poziom. Możesz cieszyć się z pełnego rozwoju i skutecznego działania.

Rozpoczynając z nami współpracę, Twoja firma z Olsztyna zyskuje dostęp do wysokiej klasy systemów magazynowych, takich jak regały paletowe, regały półkowe, systemy przesuwne, sklepowe czy wspornikowe.

Nieustannie doskonalimy wykorzystywane do produkcji regałów technologie. Staramy się tworzyć konstrukcje jeszcze lepsze i stabilniejsze. Tym samym w każdym magazynie w Olsztynie mogą znaleźć się niezawodnie działające regały przesuwne  i regały wspornikowe, a także inne systemy przystosowane do składowania towarów.

Projektując lub modernizując magazyn, zawsze należy wziąć pod uwagę wyposażenie, które się w nim znajdzie. To ono może wytyczyć kierunek Twoich dalszych działań, jak i nakreślić sposób funkcjonowania magazynu. Decydując się na wysokiej jakości regały magazynowe, możesz prowadzić bezpieczną i profesjonalną działalność gospodarczą.

Oferta amRACK dla Olsztyna:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Przykładowe realizacje

Tak wyglądają regały półkowe amSHELF na magazynie naszego klienta w okolicach Jeleniej Góry. Łącznie około 1500 półek o nośności 70 kg ka...

Liczba miejsc paletowych / półek: 1500

Prezentujemy zdjęcia z zakończonego na przełomie stycznia i lutego 2021 montażu 1100 miejsc paletowych u naszego klienta z branży nowocze...

Liczba miejsc paletowych / półek: 1100

Właśnie zakończyliśmy montaż blisko 3000 miejsc paletowych dla jednego z naszych klientów na Dolnym Śląsku z branży meblarskiej. Wszystki...

Liczba miejsc paletowych / półek: 3000