Strona główna » Regały paletowe

Regały paletowe

Regały paletowe to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań z zakresu logistyki magazynowej. Na tego typu konstrukcje decydują się zarówno większe przedsiębiorstwa pracujące na ogromnych przestrzeniach magazynowych, jak i mniejsze firmy, dla których liczy się przede wszystkim dobry stosunek ceny do jakości. Jako marka amRACK przygotowaliśmy szeroką i elastyczną ofertę solidnych regałów paletowych produkowanych w Polsce.

Siła tkwi w prostocie, czyli kilka słów o regałach paletowych

Paletowe regały rzędowe to nie tylko najbardziej uniwersalne rozwiązanie magazynowe, ale też jedno z najtańszych. Ich siła tkwi w prostocie konstrukcji i bogatym wyposażeniu dodatkowym, dzięki któremu znacznie zwiększają swoją funkcjonalność. Dzięki temu nadają się do składowania towarów na paletach oraz przechowywania towarów drobnicowych. Regały paletowe pozwalają na bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych ładunków, co skraca czas dostępu do towarów, to jednocześnie rozwiązanie o dużej elastyczności w zakresie konfiguracji dla potrzeb klienta.

Co wyróżnia regały paletowe marki amRACK?

Na rynku jest wielu producentów regałów magazynowych, jednak to właśnie nasze wyroby uznawane są za absolutną czołówkę. Co na to wpływa, co wyróżnia produkty marki amRACK? Poniżej przedstawiamy główne atuty proponowanych regałów paletowych oraz powody, dla których warto podjąć się współpracy z naszą firmą.

Regały paletowe produkowane na wymiar, dokładnie takie jak chcesz!

Z uwagi na elastyczną produkcję mamy pełny wpływ na ich parametry, kolor, czy nietypowe dla innych producentów wymiary elementów. Dla nas każdy wymiar będzie standardem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różne wymagania i należy podchodzić do nich elastycznie, tak aby produkty odpowiadały na ich realne potrzeby. Oferujemy regały paletowe o niemalże dowolnych wymiarach. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować regały o wysokości od 2 do 15 metrów, głębokości od 400 mm do 2000 mm i długości belki wynoszącej od 800 mm do 5000 mm. Takie podejście sprawia, że możemy wyposażyć zarówno niewielkie prywatne magazyny, jak i ogromne hale należące do największych przedsiębiorstw.

Powyżej wspominaliśmy o ponadprzeciętnej funkcjonalności regałów paletowych wynikającej z bogatej oferty dodatkowych akcesoriów. Znajdują się w niej między innymi czołowe i boczne osłony zabezpieczające, rozmaite wypełnienia regałów – półki siatkowe, kraty pomostowe, płyty wiórowe, a także ograniczniki wysuwu palet, osiatkowania boczne oraz tylne, separatory i wiele, wiele innych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że dzięki dostępnym akcesoriom dodatkowym nasze regały paletowe sprawdzą się w każdym magazynie.

Różnorodna kolorystyka regałów paletowych amRACK

Producenci regałów paletowych z reguły narzucają klientom konkretną kolorystykę. W amRACK nie uznajemy takiego działania i chociaż mamy swój standard – stylowe połączenie ciemnej szarości z mocną czerwienią – to chętnie zadbamy o inną kolorystykę, wszystko zależy wyłącznie od klienta. Kupując nasze regały, możesz wybrać ich kolor, a my postaramy się o to, by pięknie prezentował się w Twoim magazynie. Co więcej, umożliwiamy również wybór rodzaju powierzchni elementów regałowych – słupów i belek. Na życzenie malujemy je w wersjach gładki mat, gładki półmat bądź drobna struktura. W amRACK wychodzimy z założenia, że to Twoje regały, a więc powinny być dokładnie takie, jak zechcesz!

Realizacja zamówień regałów paletowych w mniej niż 5 tygodni

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poza najwyższej klasy produktem, równie ważna jest profesjonalna obsługa oraz szybkość działania. Miło nam poinformować, że większość Klientów jesteśmy w stanie obsłużyć w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia takiej potrzeby. Co to oznacza w praktyce? W dwie doby organizujemy spotkanie, mierzymy magazyn, tworzymy koncepcję regałową, a po zaakceptowaniu przez klienta rysunku – wycenę ! Czy może być lepiej? Tak i nawet jest, ponieważ proponujemy jeden z najkrótszych, jeśli nie najkrótszy w Polsce, czas realizacji zamówienia wynoszący maksymalnie 4-5 tygodni. Warto zaznaczyć, że rysunek projektowy w formacie PDF oraz AutoCAD jest częścią oferty.

Wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać regały paletowe

Skoro wiesz już, co wyróżnia regały sygnowane marką amRACK, pora by wyjaśnić, czym wyróżniają się regały paletowe w ogóle. Jak już wspominaliśmy, ich niewątpliwym atutem jest cena. Prosta konstrukcja oparta na dwóch głównych elementach, a więc słupach i belkach, powoduje, że produkcja takich regałów nie jest szczególnie kosztowna. Jeśli więc zależy Ci na ekonomicznym rozwiązaniu, to doskonale trafiłeś.

Z uwagi na modułową konstrukcję są to również szczególnie elastyczne rozwiązania, które można dokładnie dopasować do potrzeb, towarów czy rozmiaru pomieszczenia. Zapewniają one dostęp do ładunku, co przekłada się na łatwą kontrolę stanów magazynowych. Możliwość regulacji poziomów składowania okazuje się przydatna, gdy nieoczekiwania w magazynie pojawiają się artykuły większych lub mniejszych rozmiarów. Palety mogą być składowane w układzie prostopadłym bądź równoległym.

Jeśli masz więcej pytań, chcesz dowiedzieć się czegoś o produktach amRACK lub zależy Ci na spersonalizowanej ofercie – skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i zaproponujemy szereg możliwych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy. amRACK – z korzyścią dla Ciebie.

Dostarczamy regały paletowe do 15 m wysokości. Regały zabezpieczone są przez lakierowanie proszkowe i dostępne w standardowych kolorach: szarym, niebieskim, żółtym, czerwonym, pomarańczowym lub innym na życzenie klienta.

Bogate wyposażenie dodatkowe regałów amRACK, takie jak: wypełnienia półkami, kratami, zastosowanie przegród, separatorów, wieszaków i wielu innych powoduje, że regały paletowe są rozwiązanie, które sprawdzi się u każdego klienta.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, projekt
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń