Strona główna » Regały paletowe

Regały paletowe

Regały paletowe rzędowe, są najtańszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem przeznaczonym do składowania towarów na paletach. Sprawdzają się one także, jako miejsce przechowywania towarów drobnicowych. Wszystko, dzięki zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia dodatkowego. Regały paletowe zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych towarów, dzięki czemu możliwe jest składowanie produktów wielu typów. W dodatku to wszystko w jednym magazynie. Prosta budowa umożliwia elastyczne dostosowanie każdej z kolumn regału do potrzeb składowanego towaru. Pozwala to na dostosowanie magazynu do zmieniających się potrzeb klientów.


Regały paletowe używane, rzędowe i ich wymiary

Paletowe regały zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych towarów, dzięki czemu możliwe jest składowanie produktów wielu typów.

Regały paletowe Amrack

W każdym magazynie obowiązkowo powinny znajdować się regały paletowe, które w znaczący sposób ułatwiają przechowywanie. Mowa tutaj zarówno o różnego rodzaju produktach, jak i ich składowaniu. Regały używane odznaczają się prostą konstrukcją i wytrzymałością na obciążenia. Ponadto z pomocą takich regałów można przechowywać różnego rodzaju towary, które już znajdują się na paletach.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Istotne jest jednak to, aby rozkładać w równomierny sposób materiał na regałach. Dzięki temu nie będą one łamały się z jednej strony. Zachowując tę podstawową zasadę, regał paletowy posłuży przez bardzo długi czas. Ponadto w taki sposób nie będzie się miało z nim żadnych, nawet najmniejszych problemów.

Przy takich regałach bardzo często znajdują się dodatkowe zabezpieczenia, takie jak siatki tylne lub specjalne belki. Użytkownik, dzięki nim może mieć pewność, że towar znajdujący się na regałach będzie bezpieczny i na pewno z nich nie spadnie.

Regały Paletowe Wysokiego Składowania – Amrack Regały

Wielu użytkowników docenia, że regały paletowe wysokiego składowania zapewniają szerokie możliwości, jeżeli chodzi o przechowywanie towarów. Można wykorzystywać je we wszystkich magazynach, bez wyjątku, dlatego regały paletowe cieszą się tak dużą popularnością.

Można na nich ustawiać kosze oraz skrzynie. Na pewno regały paletowe używane spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, dzięki temu, że wszystkie towary będą znajdowały się na regałach, nie będzie problemu z tym, aby przeprowadzać kontrolę stanu magazynowego. Wszystko będzie bardzo dobrze widoczne, a to zagwarantuje łatwość w kontrolowaniu stanów magazynowych.


Siła tkwi w prostocie, czyli kilka słów o regałach paletowych

Paletowe regały rzędowe to nie tylko najbardziej uniwersalne rozwiązanie magazynowe, ale też jedno z najtańszych. Ich siła tkwi w prostocie konstrukcji i bogatym wyposażeniu dodatkowym, dzięki któremu znacznie zwiększają swoją funkcjonalność. Dzięki temu nadają się do składowania towarów na paletach oraz przechowywania towarów drobnicowych. Regały paletowe pozwalają na bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych ładunków, co skraca czas dostępu do towarów, to jednocześnie rozwiązanie o dużej elastyczności w zakresie konfiguracji dla potrzeb klienta.

Co wyróżnia regały paletowe marki amRACK?

Na rynku jest wielu producentów regałów magazynowych, jednak to właśnie nasze wyroby uznawane są za absolutną czołówkę. Co na to wpływa, co wyróżnia produkty marki amRACK? Poniżej przedstawiamy główne atuty proponowanych regałów paletowych oraz powody, dla których warto podjąć się współpracy z naszą firmą.

Regały paletowe produkowane na wymiar, dokładnie takie jak chcesz!

Z uwagi na elastyczną produkcję mamy pełny wpływ na ich parametry, kolor, czy nietypowe dla innych producentów wymiary elementów. Dla nas każdy wymiar będzie standardem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różne wymagania i należy podchodzić do nich elastycznie, tak aby produkty odpowiadały na ich realne potrzeby. Oferujemy regały paletowe o niemalże dowolnych wymiarach. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować regały o wysokości od 2 do 15 metrów, głębokości od 400 mm do 2000 mm i długości belki wynoszącej od 800 mm do 5000 mm. Takie podejście sprawia, że możemy wyposażyć zarówno niewielkie prywatne magazyny, jak i ogromne hale należące do największych przedsiębiorstw.

Powyżej wspominaliśmy o ponadprzeciętnej funkcjonalności regałów paletowych wynikającej z bogatej oferty dodatkowych akcesoriów. Znajdują się w niej między innymi czołowe i boczne osłony zabezpieczające, rozmaite wypełnienia regałów – półki siatkowe, kraty pomostowe, płyty wiórowe, a także ograniczniki wysuwu palet, osiatkowania boczne oraz tylne, separatory i wiele, wiele innych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że dzięki dostępnym akcesoriom dodatkowym nasze regały paletowe sprawdzą się w każdym magazynie.

Różnorodna kolorystyka regałów paletowych amRACK

Producenci regałów paletowych z reguły narzucają klientom konkretną kolorystykę. W amRACK nie uznajemy takiego działania i chociaż mamy swój standard – stylowe połączenie ciemnej szarości z mocną czerwienią – to chętnie zadbamy o inną kolorystykę, wszystko zależy wyłącznie od klienta. Kupując nasze regały, możesz wybrać ich kolor, a my postaramy się o to, by pięknie prezentował się w Twoim magazynie. Co więcej, umożliwiamy również wybór rodzaju powierzchni elementów regałowych – słupów i belek. Na życzenie malujemy je w wersjach gładki mat, gładki półmat bądź drobna struktura. W amRACK wychodzimy z założenia, że to Twoje regały, a więc powinny być dokładnie takie, jak zechcesz!

Realizacja zamówień regałów paletowych w mniej niż 5 tygodni

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poza najwyższej klasy produktem, równie ważna jest profesjonalna obsługa oraz szybkość działania. Miło nam poinformować, że większość Klientów jesteśmy w stanie obsłużyć w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia takiej potrzeby. Co to oznacza w praktyce? W dwie doby organizujemy spotkanie, mierzymy magazyn, tworzymy koncepcję regałową, a po zaakceptowaniu przez klienta rysunku – wycenę ! Czy może być lepiej? Tak i nawet jest, ponieważ proponujemy jeden z najkrótszych, jeśli nie najkrótszy w Polsce, czas realizacji zamówienia wynoszący maksymalnie 4-5 tygodni. Warto zaznaczyć, że rysunek projektowy w formacie PDF oraz AutoCAD jest częścią oferty.

Wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać regały paletowe

Skoro wiesz już, co wyróżnia regały sygnowane marką amRACK, pora by wyjaśnić, czym wyróżniają się regały paletowe w ogóle. Jak już wspominaliśmy, ich niewątpliwym atutem jest cena. Prosta konstrukcja oparta na dwóch głównych elementach, a więc słupach i belkach, powoduje, że produkcja takich regałów nie jest szczególnie kosztowna. Jeśli więc zależy Ci na ekonomicznym rozwiązaniu, to doskonale trafiłeś.

Z uwagi na modułową konstrukcję są to również szczególnie elastyczne rozwiązania, które można dokładnie dopasować do potrzeb, towarów czy rozmiaru pomieszczenia. Zapewniają one dostęp do ładunku, co przekłada się na łatwą kontrolę stanów magazynowych. Możliwość regulacji poziomów składowania okazuje się przydatna, gdy nieoczekiwania w magazynie pojawiają się artykuły większych lub mniejszych rozmiarów. Palety mogą być składowane w układzie prostopadłym bądź równoległym.

Jeśli masz więcej pytań, chcesz dowiedzieć się czegoś o produktach amRACK lub zależy Ci na spersonalizowanej ofercie – skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i zaproponujemy szereg możliwych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy. amRACK – z korzyścią dla Ciebie.

Regały paletowe rzędowe

Regały paletowe tradycyjne sprawdzają się w magazynach, w których towar dostarczany i odbierany jest na paletach. Czasami regał paletowy to, jednak nie rozwiązanie. Amrack regały półkowe mogą wtedy znaleźć zastosowanie, gdy towary są zróżnicowane i jest konieczność ich poukładania. Ponadto regały paletowe rzędowe wymiary potrafią mieć różne i, dzięki temu każdy może znaleźć regał paletowy używany dostosowany do swoich potrzeb.

W każdym magazynie przyda się regał paletowy rzędowy. Udaje się, dzięki niemu uporządkować wszystko, co posiadamy na hali lub w magazynie. Dobre regały magazynowe paletowe używane pozwolą szybko skompletować zamówienie, jeśli przetrzymuje na nich towary sklep internetowy. Jaka jest regały paletowe używane cena? Sprawdź na stronie lub zapytaj pisząc do firmy sprzedającej lub wynajmującej używane regały paletowe.

Składowanie towarów w regałach paletowych umożliwia lokowanie palet w układzie prostopadłym oraz równoległym, a dostępność do każdego towaru umożliwia łatwą kontrolę stanu magazynowego, czy też dekompletację towarów prosto z palety, bez konieczności jej zdejmowania z regału.

Zalety:

  • najtańsze rozwiązanie
  • dostęp do każdego towaru
  • elastyczność
  • łatwa kontrola stanów magazynowych
  • bogate wyposażenie dodatkowe
  • modułowa budowa
  • możliwość regulacji poziomów składowania

Dostarczamy regały paletowe do 15 m wysokości. Regały zabezpieczone są przez lakierowanie proszkowe i dostępne w standardowych kolorach: szarym, niebieskim, żółtym, czerwonym, pomarańczowym lub innym na życzenie klienta. Oferujemy także regały ocynkowane.

Bogate wyposażenie dodatkowe regałów amRACK, takie jak: wypełnienia półkami, kratami, zastosowanie przegród, separatorów, wieszaków i wielu innych powoduje, że regały paletowe są rozwiązaniem, które sprawdzi się u każdego klienta.

Zobacz więcej na temat regałów paletowych

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń