Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały paletowe

Regały paletowe są najtańszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem przeznaczonym do składowania towarów na paletach. Rzędowe regały na palety sprawdzają się także, jako miejsce przechowywania towarów drobnicowych. Wszystko, dzięki zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia dodatkowego. Metalowe regały paletowe zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych towarów, dzięki czemu możliwe jest magazynowanie produktów wielu typów. W dodatku to wszystko w jednym magazynie. Prosta budowa regałów paletowych umożliwia elastyczne dostosowanie każdej z kolumn regału do potrzeb składowanego towaru. To z kolei umożliwia dostosowanie magazynu do zmieniających się potrzeb klientów.

Zalety

  • najtańsze rozwiązanie
  • dostęp do każdego towaru
  • elastyczność
  • łatwa kontrola stanów magazynowych
  • bogate wyposażenie dodatkowe
  • modułowa budowa
  • możliwość regulacji poziomów składowania

Regały paletowe w ofercie amRACK

Systemy regałów paletowych, które znajdziesz w naszej ofercie, umożliwiają łatwą i szybką konfigurację, w zależności od Twoich potrzeb. Wybierając regały paletowe z ofert amRACK otrzymujesz indywidualne rozwiązanie odznaczające się najwyższą jakością wykonania. W ofercie mamy wiele wariantów regałów na palety, na które możesz się zdecydować. Metalowe regały paletowe powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów, dlatego ich wykorzystanie przez bardzo długi czas w przestrzeni magazynowej jest jak najbardziej możliwe. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów regałów paletowych, dzięki czemu szybko wykryjesz potencjalne usterki. Masz też szansę dokupić do nich wyposażenie dodatkowe. Dzięki akcesoriom regały paletowe stają się jeszcze bardziej funkcjonalne.

 

Regały Paletowe - Magazynowe Regały Na Palety - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Regały paletowe i ich zalety

Paletowe regały to nie tylko najbardziej uniwersalne rozwiązanie, ale też jedno z najtańszych do wprowadzenia. Siła regałów paletowych tkwi w prostocie konstrukcji i bogatym wyposażeniu dodatkowym, dzięki któremu znacznie zwiększają funkcjonalność magazynu. Składowanie towarów na regałach paletowych odbywa się poprzez lokowanie palet w układzie prostopadłym oraz równoległym, a dostępność do każdego towaru umożliwia łatwą kontrolę stanu magazynowego, czy też dekompletację towarów prosto z palety, bez konieczności jej zdejmowania z regału. Palety mogą być składowane w układzie prostopadłym bądź równoległym.

Metalowe regały paletowe pozwalają na bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych ładunków, co skraca czas dostępu do towarów. Jednocześnie stanowią rozwiązanie o dużej elastyczności w zakresie indywidualnej konfiguracji dla potrzeb klienta. Z uwagi na modułową konstrukcję, klasyczne regały paletowe są również szczególnie elastycznym rozwiązaniem, które można dokładnie dopasować do potrzeb, towarów czy rozmiaru pomieszczenia. Zapewniają dostęp do ładunku, co przekłada się na łatwą kontrolę stanów magazynowych. Możliwość regulacji poziomów składowania okazuje się przydatna, gdy nieoczekiwania w magazynie pojawiają się artykuły większych lub mniejszych rozmiarów.

Co wyróżnia systemy paletowe oferowane przez amRACK?

Dostarczamy regały paletowe do 15 m wysokości. Regały zabezpieczone są przez lakierowanie proszkowe i dostępne w standardowych kolorach: szarym, niebieskim, żółtym, czerwonym, pomarańczowym lub innym na życzenie klienta. Oferujemy także regały ocynkowane. Bogate wyposażenie dodatkowe regałów amRACK, takie jak: wypełnienia półkami, kratami, zastosowanie przegród, separatorów, wieszaków i wielu innych powoduje, że regały paletowe są rozwiązaniem, które sprawdzi się u każdego klienta.

Oferujemy produkty wielu producentów regałów magazynowych uznawanych za absolutną czołówkę. Szyjemy systemy magazynowe dostosowane do potrzeb każdego klienta. Dlaczego warto postawić na ofertę amRACK?

Regały paletowe na wymiar – dokładnie takie jak chcesz!

Z uwagi na elastyczną produkcję mamy pełny wpływ na wiele parametrów regałów paletowych – ich kolor, czy nietypowe wymiary elementów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różne wymagania i należy podchodzić do nich elastycznie, tak aby produkty odpowiadały na realne potrzeby magazynów. Oferujemy regały paletowe o niemalże dowolnych wymiarach. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować regały o wysokości od 2 do 15 metrów, głębokości od 400 mm do 2000 mm i długości belki wynoszącej od 800 mm do 5000 mm. Takie podejście sprawia, że możemy wyposażyć zarówno niewielkie prywatne magazyny, jak i ogromne hale należące do największych przedsiębiorstw.

Regały na palety w naszej ofercie są dobierane do indywidualnych potrzeb Klientów. Kierując się zasadą pełnego dopasowania do branży, w której działasz, z naszą pomocą możesz stworzyć kompleksowe wyposażenie magazynu gwarantujące szybki rozładunek, załadunek, a także bezproblemową kompletację zamówień. Regał paletowy wprowadzisz do swojej przestrzeni magazynowej tanim kosztem, możesz zarządzać nim tak, jak chcesz.

Nowe i używane – Ty wybierasz

Sprzedajmy zarówno nowe, jak i używane regały paletowe, które spełniają wszystkie wymogi prawne oraz posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Możliwość ich dowolnej konfiguracji powoduje, że są dostosowane do niemal każdej przestrzeni magazynowej. W naszej kompleksowej ofercie znajdziesz w pełni skonfigurowany regał magazynowy na palety, do którego możesz dobrać bogate wyposażenie dodatkowe.

Każdy regał paletowy szybko zamontujesz i zdemontujesz

Każdy regał na palety składa się z poprzecznych i podłużnych rur, które łączone są przy użyciu solidnych śrub. Pozwala to na tworzenie stabilnych, niezawodnych konstrukcji o szerokich możliwościach, jeżeli chodzi o obciążenia. Regały możesz zamontować samodzielnie lub skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy, jeżeli chcesz mieć pewność, że regały na palety euro będą w stanie utrzymać bezpiecznie wszystkie składowane towary.

Nowoczesny system paletowy w magazynie wysokiego składowania

Funkcjonalność, jaką zapewniają magazyny wysokiego składowania, powoduje, że coraz więcej przedsiębiorców zastanawia się nad wprowadzeniem w swoim obiekcie tego rozwiązania. Największą zaletą jest maksymalne wykorzystanie kubatury budynku. Gniazdo paletowe może znajdować się na wysokości nawet 15 m, a obsługa odbywa się z pomocą systemów magazynowych. System regałów paletowych jest zarządzany przez operatorów korzystających z tych systemów. Pozwala to na docieranie do każdego poziomu składowania. Innowacyjne rozwiązania, które w tej sytuacji są tworzone, zapewniają skuteczne budowanie przestrzeni magazynowej zgodnej z Twoimi potrzebami. Twój biznes zyska konstrukcje niezawodne, sprawne i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Różnorodna kolorystyka regałów paletowych amRACK

Producenci regałów paletowych z reguły oferują konkretną kolorystykę regałów. W amRACK, chociaż mamy swój standard – stylowe połączenie ciemnej szarości z mocną czerwienią – to chętnie zadbamy o inną kolorystykę, wszystko zależy wyłącznie od klienta. Kupując nasze regały, możesz wybrać ich kolor, a my postaramy się o to, by pięknie prezentował się w Twoim magazynie. Co więcej, umożliwiamy również wybór rodzaju powierzchni elementów regałowych – słupów i belek. Na życzenie malujemy je w wersjach gładki mat, gładki półmat bądź drobna struktura. W amRACK wychodzimy z założenia, że to Twoje regały, a więc powinny być dokładnie takie, jak zechcesz!

Realizacja zamówień regałów paletowych w mniej niż 5 tygodni

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poza najwyższej klasy produktem, równie ważna jest profesjonalna obsługa oraz szybkość działania. Miło nam poinformować, że większość Klientów jesteśmy w stanie obsłużyć w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia takiej potrzeby. Co to oznacza w praktyce? W dwie doby organizujemy spotkanie, mierzymy magazyn, tworzymy koncepcję regałową, a po zaakceptowaniu przez klienta rysunku – wycenę ! Czy może być lepiej? Tak i nawet jest, ponieważ proponujemy jeden z najkrótszych, jeśli nie najkrótszy w Polsce, czas realizacji zamówienia wynoszący maksymalnie 4-5 tygodni. Warto zaznaczyć, że rysunek projektowy w formacie PDF oraz AutoCAD jest częścią oferty.

Mnogość artykułów dodatkowych

Ponadprzeciętna funkcjonalność regałów paletowych wynika z bogatej oferty dodatkowych akcesoriów, w które można je wyposażyć. Znajdują się w niej między innymi czołowe i boczne osłony zabezpieczające, rozmaite wypełnienia regałów magazynowych – półki siatkowe, kraty pomostowe, płyty wiórowe, a także ograniczniki wysuwu palet, osiatkowania boczne oraz tylne, separatory i wiele, wiele innych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że dzięki dostępnym akcesoriom dodatkowym nasze regały paletowe sprawdzą się w każdym magazynie.