Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały paletowe

Regały paletowe wysokiego składowania są najtańszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem przeznaczonym do magazynowania towarów na paletach.  Metalowe regały paletowe zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych produktów, dzięki czemu możliwe jest umieszczenie w jednym magazynie wielu typów produktów i towarów. Prosta budowa regałów paletowych umożliwia elastyczne dostosowanie każdej z kolumny regału do potrzeb składowanego ładunku. To z kolei pozwala dostosować magazyn do zmieniających się potrzeb klientów i gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania przez długie lata.

Rzędowe regały na palety, dzięki zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia dodatkowego, sprawdzają się także, jako miejsce przechowywania towarów drobnicowych.

Zalety regałów paletowych:

  • najtańsze rozwiązanie systemowe
  • dostęp do każdego towaru
  • elastyczność w budowaniu segmentów
  • łatwa kontrola stanów magazynowych
  • bogate wyposażenie dodatkowe
  • modułowa budowa
  • regały paletowe mają możliwość regulacji poziomów składowania

Regały paletowe wysokiego składowania amRACK

Systemy regałów paletowych, które znajdziesz w naszej ofercie, umożliwiają łatwą i szybką konfigurację, w zależności od Twoich potrzeb. Oferujemy używane i nowe regały paletowe o różnych wysokościach i różnych wysokościach. Wybierając regały wysokiego składowania z oferty amRACK otrzymujesz indywidualne rozwiązanie odznaczające się najwyższą jakością wykonania. W ofercie mamy wiele wariantów regałów na palety, na które możesz się zdecydować.

Regały paletowe wysokiego składowania powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów, dlatego możliwe jest ich długoletnie wykorzystanie w przestrzeni magazynowej. Dodatkowo świadczymy przeglądy regałów magazynowych, dzięki którym szybko wykryjesz potencjalne usterki.

Do wszystkich systemów paletowych amRACK masz też szansę dokupić rozbudowane wyposażenie dodatkowe. Dzięki akcesoriom, regały paletowe amRACK stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Potrzebujesz dodatkowego mocowania za pomocą śrub do podłogi, a może zabezpieczanie, które poprawi nośność i maksymalne obciążenie regału? Przydadzą Ci się dodatkowe ograniczniki palet czy belki poprzeczne do płyty wiórowej? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz regały magazynowe wyposażone pod Twoje indywidualne potrzeby.

Regały Paletowe - Amrack zdjęcie nr 1
Zapytaj o system regałów paletowych amRACK

W naszej ofercie znajdziesz systemy wyróżniające się wieloma zaletami, dlatego podjęcie ostatecznej decyzji nie będzie aż tak trudne jak mogłoby się wydawać. Korzystając z naszego doświadczenia, możesz postawić na regały paletowe, które w każdym aspekcie spełnią swoje zadanie. Tysiące zadowolonych Klientów to potwierdzenie, że dokładnie wiemy, co robimy i jesteśmy w stanie przygotować najlepszą ofertę regałów magazynowych. Napisz do nas i zapytaj o indywidualną wycenę lub zamów rozmowę z konsultantem. Podnieś współczynnik wykorzystania swojego magazynu z amRACK!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Regały paletowe – wiele zalet w magazynie

Metalowe regały paletowe to nie tylko najbardziej uniwersalne rozwiązanie, ale też jedno z najtańszych do wprowadzenia. Siła regałów paletowych tkwi w prostocie konstrukcji i bogatym wyposażeniu dodatkowym, dzięki któremu znacznie zwiększają funkcjonalność magazynu.

Składowanie towarów na regałach paletowych odbywa się poprzez lokowanie palet w układzie prostopadłym oraz równoległym, a dostępność do każdego towaru umożliwia łatwą kontrolę stanu magazynowego, czy też dekompletację towarów prosto z palety, bez konieczności jej zdejmowania z regału. Palety na regałach paletowych mogą być składowane w układzie prostopadłym bądź równoległym.

Regały paletowe pozwalają na bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych ładunków, co skraca czas dostępu do towarów. Jednocześnie regały na palety stanowią rozwiązanie o dużej elastyczności w zakresie indywidualnej konfiguracji dla potrzeb klienta. Z uwagi na modułową konstrukcję, klasyczne regały paletowe są również rozwiązaniem, które można dokładnie dopasować do potrzeb towarów czy rozmiaru pomieszczenia. Są montowane do posadzki w taki sposób, aby spełniały wszystkie możliwe zabezpieczenia i wymogi bezpieczeństwa, a przy tym można je było w łatwy sposób zdemontować. Zapewniają bezproblemowy dostęp do towaru na paletach, co przekłada się na łatwą kontrolę stanów magazynowanych produktów.

Możliwość regulacji poziomów składowania, która cechuje nowoczesne regały paletowe, okazuje się przydatna, gdy nieoczekiwania w magazynie pojawiają się artykuły większych lub mniejszych rozmiarów.

 

 

Jaki regał wysokiego składowania wybrać?

Dobór regałów paletowych powinien zależeć do specyfiki działań, jakie prowadzisz i towarów przeznaczonych do magazynowania. Odpowiedz sobie na kilka kluczowych pytań, które umożliwią dopasowanie typu regału wysokiego składowania do rodzaju magazynowanych towarów.

Regały paletowe rzędowe

Świetnie sprawdzą się w każdym magazynie. To najprostsze i najbardziej podstawowe rozwiązanie, jakie możesz wprowadzić do swojego magazynu. Zapewniają efektywną pracę, bezpieczne umieszczenie towarów oraz porządek w magazynie. Regały rzędowe są przystosowane do składowania towarów spaletyzowanych, jak i niespaletyzowanych. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz bogate wyposażenie dodatkowe, o jakie możesz je wzbogacić. Tym samym zyskają one dodatkowe funkcjonalności jeszcze bardziej ułatwiające pracę w magazynie.

Regały paletowe wjezdne

Stanowią doskonałe rozwiązanie w magazynach z ograniczoną liczbą dróg transportowych. Umożliwiają skuteczne i bezproblemowe zagospodarowanie przestrzeni magazynowej, co ułatwia zarządzanie składowaniem palet. Regał paletowy w tym wydaniu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli magazynów. Dzięki regałom wjezdnym składowanie produktów odbywa się w sposób bezpieczny, wydajny i efektywny.

Regały paletowe przepływowe

Każdy regał przepływowy jest wyposażony w rolki o minimalnym spadzie, co umożliwia przesuwanie palet przy wykorzystaniu sił grawitacji. Regał magazynowy paletowy najlepiej sprawdza się tam, gdzie składowane są towary o krótkim terminie przydatności do spożycia. W ofercie amRACK znajdziesz regały przepływowe Pallet Flow oraz system Carton Flow o różnych wymiarach, w zależności od tego, w jaki sposób składowane są towary.

 

Co wyróżnia regały magazynowe oferowane przez amRACK?

Dostarczamy regały magazynowe do 15 m wysokości. Metalowe regały na palety zabezpieczone są przez lakierowanie proszkowe i dostępne w standardowych kolorach: szarym, niebieskim, żółtym, czerwonym, pomarańczowym lub innym na życzenie klienta. Oferujemy także regały paletowe ocynkowane. Bogate wyposażenie dodatkowe regałów amRACK, takie jak: wypełnienia półkami, kratami, zastosowanie przegród, separatorów, wieszaków i wielu innych powoduje, że nasze regały paletowe są rozwiązaniem, które sprawdzi się u każdego klienta.

Jakość, na której możesz polegać

Jakość regałów paletowych oferowanych przez amRACK jest doceniania na całym świecie. Wszystkie konstrukcje systemów magazynowych, zanim trafią do sprzedaży, przechodzą rygorystyczne testy potwierdzające ich perfekcyjne wykonanie. Regały paletowe są sprawdzone pod kątem obciążenia, sztywności oraz stabilności. To powoduje, że nabywca może mieć pewność co do ich wyjątkowej nośności, niezawodnego wykorzystania w przestrzeni magazynowej i bezpieczeństwa. Jest to tak ważne w przypadku regałów mających udźwignąć palety z towarami.

Oczywiście, aby regał paletowy ramowy działał skutecznie, trzeba przestrzegać wymagań względem wagi – maksymalnego obciążenia półek – o czym informują tabliczki znamionowe umieszczane w widocznych miejscach magazynu.

Oferta wielu producentów

Oferujemy produkty wielu producentów regałów magazynowych uznawanych za absolutną czołówkę. Szyjemy systemy magazynowe dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Konfiguracja zależy od Twoich potrzeb

Każdy aspekt związany z wymiarami regałów paletowych możesz dopasować do własnych potrzeb składowania. Takie możliwości oferowane przez amRACK pozwalają na złożenie zamówienia w sposób precyzyjny, umożliwiający maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej. Zastosowanie produktów szytych na miarę jest szczególnie polecane w obiektach o ograniczonym metrażu cz kiedy składowania towarów odbywa się na niewymiarowych paletach.

Każdy regał paletowy składa się ze słupków, płyt podstawy i belek poprzecznych. Wysokość poprzeczek można regulować indywidualnie, w zależności od potrzeb. Wybrać można także ładowność i nośność regałów oraz dopasować ją do zapotrzebowania – aktualnego, jak i przyszłego.

Regały paletowe rzędowe wyróżniają się standardowymi głębokościami, ale na specjalne zamówienie możemy przygotować konstrukcje, które są w stanie na jednej głębokości pomieścić nawet do 4 palet. Elastyczność naszych działań sprawia, że każdy Klient otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje, aby zaspokoić swoje potrzeby względem magazynowania.

W naszej kompleksowej ofercie znajdziesz najlepsze dostępne na rynku regały paletowe. Cennik jest przejrzysty, istnieje możliwość negocjacji przy dużych zamówieniach. Zapewniamy wykonanie regałów z najlepszej jakości materiałów, zgodnych z wymaganiami prawnymi obowiązującymi w Polsce, jak i Europie. W cenie zakupu regału otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy montażowe, dzięki którym regały magazynowe paletowe zostaną z dużą skutecznością wprowadzone do przestrzeni.

 

 

Regały paletowe na wymiar – dokładnie takie jak chcesz!

Z uwagi na elastyczną produkcję mamy pełny wpływ na wiele parametrów regałów paletowych – ich kolor, czy nietypowe wymiary elementów, czy możliwości względem nośności. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różne wymagania i należy podchodzić do nich elastycznie, tak aby produkty odpowiadały na realne potrzeby magazynów.

Oferujemy regały paletowe o niemalże dowolnych wymiarach i możliwościach składowania. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować regały magazynowe o wysokości od 2 do 15 metrów, głębokości od 400 mm do 2000 mm i długości belki wynoszącej od 800 mm do 5000 mm. Takie podejście sprawia, że możemy wyposażyć zarówno niewielkie prywatne magazyny, jak i ogromne hale należące do największych przedsiębiorstw. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest składowanie na regale produktów posiadających nietypowe wymiary.

Regały na palety w naszej ofercie są dobierane do indywidualnych potrzeb Klientów. Kierując się zasadą pełnego dopasowania do branży, w której działasz, z naszą pomocą możesz stworzyć kompleksowe wyposażenie magazynu gwarantujące szybki rozładunek, załadunek, a także bezproblemową kompletację zamówień. Regał paletowy wprowadzisz do swojej przestrzeni użytkowej tanim kosztem. Możesz zarządzać nim tak, jak chcesz.

Nowe i używane – Ty wybierasz

Sprzedajmy zarówno nowe, jak i używane regały paletowe, które spełniają wszystkie wymogi prawne oraz posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką wytrzymałość. Możliwość ich dowolnej konfiguracji powoduje, że są dostosowane do niemal każdego magazynu. W naszej kompleksowej ofercie znajdziesz w pełni skonfigurowany regał magazynowy na palety, do którego możesz dobrać bogate wyposażenie dodatkowe.

 

 

Każdy regał paletowy szybko zamontujesz i zdemontujesz

Każdy regał na palety składa się z poprzecznych i podłużnych rur, które łączone są przy użyciu solidnych śrub. Pozwala to na tworzenie stabilnych, niezawodnych konstrukcji o szerokich możliwościach, jeżeli chodzi o obciążenia. Regały możesz zamontować samodzielnie lub skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy, jeżeli chcesz mieć pewność, że regały na palety euro będą w stanie utrzymać bezpiecznie wszystkie składowane towary.

Nowoczesny system paletowy w magazynie wysokiego składowania

Funkcjonalność, jaką zapewniają magazyny wysokiego składowania, powoduje, że coraz więcej przedsiębiorców zastanawia się nad wprowadzeniem w swoim obiekcie tego rozwiązania. Największą zaletą jest maksymalne wykorzystanie kubatury budynku. Gniazdo paletowe może znajdować się na wysokości nawet 15 m, a obsługa odbywa się z pomocą systemów magazynowych.

System regałów paletowych jest zarządzany przez operatorów. Pozwala to na docieranie do każdego poziomu składowania. Innowacyjne rozwiązania, które w tej sytuacji są tworzone, zapewniają skuteczne budowanie przestrzeni magazynowej zgodnej z Twoimi potrzebami. Twój biznes zyska konstrukcje niezawodne, sprawne i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Różnorodna kolorystyka regałów paletowych amRACK

Producenci regałów paletowych z reguły oferują konkretną kolorystykę regałów. W amRACK, chociaż mamy swój standard – stylowe połączenie ciemnej szarości z mocną czerwienią – to chętnie zadbamy o inną kolorystykę, wszystko zależy wyłącznie od klienta.

Kupując nasze regały paletowe, możesz wybrać ich kolor, a my postaramy się o to, by pięknie prezentował się w Twoim magazynie. Co więcej, umożliwiamy również wybór rodzaju powierzchni elementów konstrukcji – słupki, ramy, belki poprzeczne – jak i wyposażenia dodatkowego – półki, kraty, osłony etc.

Na życzenie malujemy je w wersjach gładki mat, gładki półmat bądź drobna struktura. W amRACK wychodzimy z założenia, że to Twoje regały, a więc powinny być dokładnie takie, jak zechcesz!

Realizacja zamówień regałów paletowych w mniej niż 5 tygodni

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poza najwyższej klasy produktem, równie ważna jest profesjonalna obsługa oraz szybkość działania. Miło nam poinformować, że większość Klientów jesteśmy w stanie obsłużyć w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia takiej potrzeby. Co to oznacza w praktyce?

W dwie doby organizujemy spotkanie, mierzymy magazyn, tworzymy koncepcję regałową, a po zaakceptowaniu przez klienta rysunku – wycenę ! Czy może być lepiej? Tak i nawet jest, ponieważ proponujemy jeden z najkrótszych, jeśli nie najkrótszy w Polsce, czas realizacji zamówienia wynoszący maksymalnie 4-5 tygodni. Warto zaznaczyć, że rysunek projektowy w formacie PDF oraz AutoCAD jest częścią oferty.

Mnogość artykułów dodatkowych – wszystko czego szukasz

Ponadprzeciętna funkcjonalność regałów paletowych wynika z bogatej oferty dodatkowych akcesoriów, w które można je wyposażyć. Znajdują się w niej między innymi czołowe i boczne osłony zabezpieczające, rozmaite wypełnienia regałów magazynowych – półki siatkowe, kraty pomostowe, płyty wiórowe, a także ograniczniki wysuwu palet, osiatkowania boczne oraz tylne, separatory, belki, poprzeczki, śruby, podkładki, pudełka i wiele innych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że dzięki dostępnym akcesoriom dodatkowym nasze regały paletowe sprawdzą się w każdym magazynie.

 

 

Oferta regału paletowego i nie tylko

amRACK oferuje różne rodzaje regałów magazynowych oraz usługi serwisowe z nimi związane. W amRACK znajdziesz tylko solidne, metalowe, najlepsze na rynku i doskonale wyposażone regały magazynowe wraz z pełnym zaopatrzeniem oraz wiele usług serwisowo-montażowych.

 

Montaż / demontaż / serwis regałów
Montaż / demontaż / serwis regałów

Nie tylko sprzedajemy regały paletowe, ale także wykonujemy ich montaż. Tym samym dbamy o ich prawidłowe wprowadzenie do Twojej przestrzeni magazynowej. Gwarantujemy, że konstrukcje będą stabilne i prawidłowo przystosowane do przeznaczenia.

Regały używane
Regały używane

Montaż i demontaż regałów - posiadając szerokie kontakty z wykwalifikowanymi grupami monterskimi, jesteśmy w stanie zorganizować prace w ciągu 48 h od zgłoszenia. Dodatkowo odkupujemy regały używane, jeśli użytkownik nie zamierza ich dalej eksploatować.

Przeglądy regałów magazynowych
Przeglądy regałów magazynowych

Przeglądy regałów, połączone z ich serwisem pozwalają na bezpieczną pracę i wydłużają czas użytkowania instalacji. Przeglądy wykonujemy zgodnie z normą 15635.Po przeglądzie wykonujemy raport techniczny oraz możemy dostarczyć i wymienić elementy regałów.

Osłony regałów i słupów
Osłony regałów i słupów

Osłony regałów, słupów i odbojniki magazynowe amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej. Posiadamy własny zakład produkcyjny.

Półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia
Półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia

Akcesoria regałowe - kraty, półki, ochraniacze, wygrodzenia. Usprawniają pracę magazynu i znacząco podnoszą bezpieczeństwo pracy oraz redukują koszty eksploatacji regałów.

Podesty magazynowe
Podesty magazynowe

Podesty magazynowe dostępne w naszej ofercie można dowolnie modyfikować, a ich demontaż nie zajmuje zbyt wiele czasu ani nie jest czasochłonny.

Regały przesuwne
Regały przesuwne

Regały przesuwne - stanowią doskonały sposób magazynowania towarów o małej rotacji i dużym asortymencie. Szczególnie stosowane w mroźniach w przemyśle spożywczym. Regały mobilne pozwalają wykorzystać przestrzeń magazynu w 90%.

Regały magazynowe metalowe
Regały magazynowe metalowe

Regały przesuwne - stanowią doskonały sposób magazynowania towarów o małej rotacji i dużym asortymencie. Szczególnie stosowane w mroźniach w przemyśle spożywczym. Regały mobilne pozwalają wykorzystać przestrzeń magazynu w 90%.

Regały wjezdne z platformą mobilną
Regały wjezdne z platformą mobilną

Regały wjezdne z platformą mobilną - stanowią rozwój konstrukcji klasycznych regałów wjezdnych. Składowanie wg zasad FIFO i LIFO. Pracę zapewnia specjalistyczna platforma mobilna. Regały pozwalają wykorzystać kubaturę magazynu do 90 %.

Regały wjezdne
Regały wjezdne

Regały wjezdne, zastosowanie wg zasady LIFO lub opcjonalnie FIFO. Przeznaczone do składowania towarów o dużej rotacji, długich seriach i małym asortymencie, np. przemysł spożywczy.

Regały przepływowe Carton Flow
Regały przepływowe Carton Flow

System zwiększający wydajność pracy, przeznaczony dla zasilenia produkcji.

Regały przepływowe
Regały przepływowe

Regały przepływowe pallet flow - przeznaczone dla towarów jednorodnych o dużej rotacji. Możliwa obsługa FIFO i LIFO. Zastosowanie znacznie redukuje koszt eksploatacji wózków widłowych.

Wielopoziomowe regały półkowe
Wielopoziomowe regały półkowe

Wielopoziomowe zabudowy półkowe - przeznaczone do składowania drobnych towarów. Dzięki zastosowaniu wielu poziomów składowania doskonale zwiększają powierzchnię składowania, oszczędzając powierzchnię magazynu.

Regały wspornikowe
Regały wspornikowe

Regały wspornikowe - przeznaczone do składowania dłużyc. W szczególności znajdą zastosowanie w przemyśle drzewnym oraz stalowym.

Pomosty magazynowe
Pomosty magazynowe

Pomosty magazynowe - dają możliwość zwielokrotnienia powierzchni magazynu, bez konieczności jego rozbudowy. Możliwe wykonanie konstrukcji z 1,2,3 i więcej poziomami.

Regały półkowe
Regały półkowe

Regały półkowe - najtańsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie składowane są towary drobnicowe. Dostawa regałów do 2 tygodni.

Regały paletowe
Regały paletowe

Regały paletowe rzędowe, to najprostsze i najtańsze rozwiązanie przeznaczone, do składowania towarów, dla których konieczny jest dostęp do każdego ładunku. Oferujemy regały o wysokości do 15 m.