Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Wielopoziomowe regały półkowe

Regały wielopoziomowe przeznaczone są do składowania towarów drobnicowych i obsługi ręcznej, choć załadunek i dostarczenie towarów może odbywać się przy użyciu wózka widłowego jak i systemów transportu pionowego oraz poziomego. Konstrukcja umożliwia dostęp do każdego towaru oraz prowadzenie prac kompletacyjnych w obszarze wielopoziomowej zabudowy.

Wielopoziomowe regały półkowe wykonujemy na bazie regałów półkowych lub paletowych. Możliwe jest zastosowanie półek metalowych, z płyty wiórowej oraz w przypadku wymagań inwestora z półek siatkowych. Regały wielopoziomowe pozwalają na zastosowanie bogatego wyposażenia dodatkowego: separatorów, przegród, wieszaków, pojemników, szuflad, szaf. Podłoga może być wykonana z płyty wiórowej podłogowej o grubości do 38 mm lub kraty pomostowej.

Zalety:

• modułowa konstrukcja, możliwość rozbudowy w pionie i poziomie
• dostęp do każdego ładunku
• możliwość regulacji poziomów składowania
• maksymalne wykorzystanie kubatury magazynu

Regały wielopoziomowe amRACK mogą być wykonane w wersjach lakierowanych proszkowo oraz cynkowanych. Nasza konstrukcja umożliwia 2,3 lub 4-krotne zwiększenie przestrzeni magazynowej.

Wielopoziomowe Regały Półkowe, Półki Magazynowe | Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Zabudowa wielopoziomowa w Twoim magazynie

Zabudowa wielopoziomowa jest fantastycznym rozwiązaniem do magazynu, w którym ogromne znaczenie ma maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej. Regały wielopoziomowe są przystosowywane do obsługi ręcznej, jest możliwość na półkach układania przede wszystkim drobnicy.

Nasze regały są kompleksowe, funkcjonalne i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Jesteśmy przekonani, że wykorzystasz je w swoim magazynie bez większych trudności.

Inteligentne i nowoczesne regały wielopoziomowe

Co sprawia, że magazyn jest nowoczesny? Oczywiście jego wyposażenie. Stawiając na regały wielopoziomowe od amRACK możesz ten cel osiągnąć. Tworzymy rozwiązania z ograniczoną ilością korytarzy roboczych, co daje możliwość zyskania dużej ilości miejsca do składowania. Szybki i łatwy montaż oszczędza czas i pieniądze.

Zabudowa wielopoziomowa, którą proponujemy opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach, pozwala na bezpieczne składowanie towarów. Stabilne regały wielopoziomowe pozostaną z Tobą na długi czas, pozwalając na prowadzenie profesjonalnej działalności magazynowej.