Strona główna » Wielopoziomowe regały półkowe

Wielopoziomowe regały półkowe

WIELOPOZIOMOWE REGAŁY PÓŁKOWE, gdy masz dużo produktów do przechowywania

Masz dużo produktów do przechowywania? W takiej sytuacji obowiązkowo należy wybrać wielopoziomowe regały półkowe. Dostarczą one nieograniczoną przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju produktów.

Na pewno będzie można cieszyć się z tego, że wszystkie materiały do sprzedaży będą poukładane i będzie się miało do nich bezproblemowy dostęp. Sprawdzanie stanów magazynowych w takiej sytuacji nie będzie stanowiło większego problemu, ponieważ każdy produkt będzie posegregowany, poukładany i łatwo dostępny.

Kiedy sprawdzą się wielopoziomowe regały półkowe?

Dopasowane do potrzeb półki magazynowe to podstawa w każdym magazynie. Z pewnością można będzie cieszyć się z tego, że zapewnią właściwe miejsce do przechowywania.

Nie będzie się miało problemów ze zrobieniem zapasów magazynowych, ponieważ będzie się miało miejsce do przechowywania zamówionych towarów. Przecież o to właśnie chodzi, aby taki efekt uzyskać w magazynie, dlatego im wyższe regały półkowe będzie się miało, tym lepiej. Na pewno każdy będzie zadowolony z efektów, jakie osiągnie.

Półki do piwnicy, czyli półki metalowe do regałów

Kiedy tylko chcesz możesz mieć dopasowane półki metalowe w domu, jak i w biurze. Półki do piwnicy, które służyły Ci przez lata w końcu trzeba wymienić. Kupując nowe wyposażenie do magazynu zwracaj uwagę na jakość materiałów użytych do ich produkcji. Na przykład takie, jak metalowa półka. Jeżeli półka do regału metalowego wykona została z dużą starannością to posłuży Nam przez lata.

Półka do regału metalowego – Gwarancja wysokiej jakości produktu

Wybierając półki metalowe sprawdzaj, jak są wykonane. Półka metalowa do regału powinna być w stanie wytrzymać bez trudu ciągłą eksploatację. W magazynie muszą się znajdować solidne półki do regałów metalowych, wtedy mamy pewność ich trwałości. Półki metalowe do regałów w taki sposób na pewno nie zawiodą oczekiwań użytkownika.

Wielopoziomowe regały półkowe wykonujemy na bazie regałów półkowych lub paletowych.
Przeznaczone są do składowania towarów drobnicowych i obsługi ręcznej, choć załadunek i dostarczenie towarów może odbywać się przy użyciu wózka widłowego jak i systemów transportu pionowego oraz poziomego. Konstrukcja umożliwia dostęp do każdego towaru oraz prowadzenie prac kompletacyjnych w obszarze wielopoziomowej zabudowy.
Możliwe jest zastosowanie półek metalowych, z płyty wiórowej oraz w przypadku wymagań inwestora z półek siatkowych. Wielopoziomowe konstrukcje pozwalają na zastosowanie bogatego wyposażenia dodatkowego: separatorów, przegród, wieszaków, pojemników, szuflad, szaf.
Podłoga może być wykonana z płyty wiórowej podłogowej o grubości do 38 mm lub kraty pomostowej.
Nasza konstrukcja umożliwia 2,3 lub 4-krotne zwiększenie przestrzeni magazynowej.

Zalety:

• modułowa konstrukcja, możliwość rozbudowy w pionie i poziomie
• dostęp do każdego ładunku
• możliwość regulacji poziomów składowania
• maksymalne wykorzystanie kubatury magazynu

Konstrukcje amRACK wykonane mogą być w wersjach: lakierowane proszkowe oraz cynkowane.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń