Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Wielopoziomowe regały półkowe

*

WIELOPOZIOMOWE REGAŁY PÓŁKOWE, gdy masz dużo produktów do przechowywania

Masz dużo produktów do przechowywania? W takiej sytuacji obowiązkowo należy wybrać wielopoziomowe regały półkowe i półki magazynowe. Dostarczą one nieograniczoną przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju produktów.

Na pewno będzie można cieszyć się z tego, że wszystkie materiały do sprzedaży będą poukładane i będzie się miało do nich bezproblemowy dostęp. Sprawdzanie stanów magazynowych w takiej sytuacji nie będzie stanowiło większego problemu, ponieważ każdy produkt będzie posegregowany, poukładany i łatwo dostępny.

Kiedy sprawdzą się wielopoziomowe regały półkowe?

Dopasowane do potrzeb półki magazynowe to podstawa w każdym magazynie. Z pewnością można będzie cieszyć się z tego, że zapewnią właściwe miejsce do przechowywania.

Nie będzie się miało problemów ze zrobieniem zapasów magazynowych, ponieważ będzie się miało miejsce do przechowywania zamówionych towarów. Przecież o to właśnie chodzi, aby taki efekt uzyskać w magazynie, dlatego im wyższe regały półkowe będzie się miało, tym lepiej. Na pewno każdy będzie zadowolony z efektów, jakie osiągnie.

Półki do piwnicy, czyli półki metalowe do regałów

Kiedy tylko chcesz możesz mieć dopasowane półki metalowe w domu, jak i w biurze. Półki do piwnicy, które służyły Ci przez lata w końcu trzeba wymienić. Kupując nowe wyposażenie do magazynu zwracaj uwagę na jakość materiałów użytych do ich produkcji. Na przykład takie, jak metalowa półka. Jeżeli półka do regału metalowego wykona została z dużą starannością to posłuży Nam przez lata.

Półka do regału metalowego – Gwarancja wysokiej jakości produktu

Wybierając półki metalowe sprawdzaj, jak są wykonane. Półka metalowa do regału powinna być w stanie wytrzymać bez trudu ciągłą eksploatację. W magazynie muszą się znajdować solidne półki do regałów metalowych, wtedy mamy pewność ich trwałości. Półki metalowe do regałów w taki sposób na pewno nie zawiodą oczekiwań użytkownika.

wielopoziomowe regały półkowe, półki magazynowe, Amrack

Projektowanie regałów półkowych – jak przebiega?

Regały magazynowe półkowe projektowane są z myślą o potrzebach Klientów. Tym samym warto wybrać regały wielopoziomowe, dlatego, że spełniają najwyższe standardy i pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej. Jeśli ktoś nie wie, półki do piwnicy jak zrobić to może właśnie wynająć lub kupić półki do regałów magazynowych lub wielopoziomowe regały półkowe. Jeśli, więc nie wiesz jak zrobić półki w piwnicy; sprawdź to rozwiązanie!

Półki Magazynowe – Wielopoziomowe regały półkowe amRACK. Zobacz!

Dobierane wg indywidualnego zapotrzebowania półkowe regały magazynowe gwarantują bezproblemowe magazynowanie towarów sklepach, narzędzi w warsztatach samochodowych, a także wielu przedmiotów w domowym garażu. Wykorzystanie regałów półkowych w powyższych miejscach jest możliwe dzięki modułowej budowie, możliwości dowolnej konfiguracji i wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. Jest to inwestycja, która po prostu się opłaca.

Wielopoziomowe regały półkowe – amRACK. Półki Magazynowe – Zobacz!

Wielopoziomowe regały półkowe wykonujemy na bazie regałów półkowych lub paletowych.
Przeznaczone są do składowania towarów drobnicowych i obsługi ręcznej, choć załadunek i dostarczenie towarów może odbywać się przy użyciu wózka widłowego jak i systemów transportu pionowego oraz poziomego. Konstrukcja umożliwia dostęp do każdego towaru oraz prowadzenie prac kompletacyjnych w obszarze wielopoziomowej zabudowy.
Możliwe jest zastosowanie półek metalowych, z płyty wiórowej oraz w przypadku wymagań inwestora z półek siatkowych. Wielopoziomowe konstrukcje pozwalają na zastosowanie bogatego wyposażenia dodatkowego: separatorów, przegród, wieszaków, pojemników, szuflad, szaf.
Podłoga może być wykonana z płyty wiórowej podłogowej o grubości do 38 mm lub kraty pomostowej.
Nasza konstrukcja umożliwia 2,3 lub 4-krotne zwiększenie przestrzeni magazynowej.

Zalety:

• modułowa konstrukcja, możliwość rozbudowy w pionie i poziomie
• dostęp do każdego ładunku
• możliwość regulacji poziomów składowania
• maksymalne wykorzystanie kubatury magazynu

Konstrukcje amRACK wykonane mogą być w wersjach: lakierowane proszkowe oraz cynkowane.

Wielopoziomowe Regały Półkowe, Półki Magazynowe | Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta