Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Osłony regałów i słupów

Odbojniki magazynowe są stosowane np. do zabezpieczenia ścian magazynów, czy innych stref zagrożonych uszkodzeniem przez sprzęt stosowany do prac w magazynach. Zastosowanie odpowiednio dobranych osłon słupów i ram pozwala na znaczne wydłużenie żywotności regałów. Osłony regałów zminimalizują ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przez wózki widłowe. Dostarczamy osłony regałów magazynowych w wersji standardowej, które pasują do większości dostępnych na rynku systemów.

Zalety:

  • zwiększenie żywotności instalacji regałowych
  • zmniejszenie kosztów serwisowania regałów
  • poprawa bezpieczeństwa pracy w magazynie
  • obniżenie kosztów remontów obiektów magazynowych

Akcesoria regałowe w ofercie amRACK

W ofercie amRACK znajdziesz takie akcesoria regałowe jak:

  • osłony regałów
  • osłony słupów
  • odbojniki magazynowe

Osłony regałów, słupów i odbojniki magazynowe amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej. Posiadamy własny zakład produkcyjny, dzięki czemu możemy też wykonać zabezpieczenia regałów i budynków wg. indywidualnych potrzeb klienta.

Osłony Regałów - Odbojniki Magazynowe, Osłony Słupów - Amrack.pl zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Odbojniki magazynowe — obowiązkowy element wyposażenia magazynu

Stosując odbojniki magazynowe oraz osłony regałów magazynowych podwyższać stopień ochrony mienia w magazynie. Oferujemy szeroki przekrój środków ochrony w różnych wymiarach, dlatego możesz je bez większych przeszkód dopasować do indywidualnych potrzeb. Wykorzystasz je do ochrony regałów paletowych, zabezpieczenia maszyn oraz elementów hali. Mocowanie odbywa się za pomocą kotew, dlatego elementy ochrony mają stałe i trwałe połączenie z posadzką.

Odbojniki magazynowe znajdują szerokie zastosowanie w branży magazynowej, ale nie tylko. Chronią infrastrukturę magazynową przed uszkodzeniami mechanicznymi, a jednocześnie są w stanie zadbać o realizację projektu bezpiecznego, w którym nie występują banalne awarie. Ponadto odbojniki i osłony chronią najbardziej nietypowe elementy w magazynie, co gwarantuje całkowity sukces w realizacji bezpiecznego projektu magazynu.

Osłony regałów magazynowych w najlepszym wydaniu

Ochrona regałów proponowana przez amRACK to innowacyjne, efektywne rozwiązanie. Prosty montaż, bezproblemowe przeprowadzenie kontroli regałów, a także konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów są gwarancją niezawodnego wykorzystania w magazynie.

Osłony regałów magazynowych w wydaniu proponowanym przez amRACK są bardzo wygodne i proste w użyciu. Wykazują się bardzo dużą elastycznością, dlatego pochłaniają całą energię w trakcie uderzenia przez wózki widłowe. Choć ulegają w tej sytuacji odkształceniom, powracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu i w dalszym ciągu skutecznie chronią regały przed uszkodzeniami.

Stosując odbojniki magazynowe oraz osłony regałów możesz zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa w swoim magazynie. Minimalizowane jest ryzyko poważnych uszkodzeń. Rozwiązania, które znajdziesz w ofercie amRACK są praktyczne, proste w użyciu oraz skutecznie chronią regały i ściany magazynu przed zniszczeniem.

Warto dodać, że rozwiązania zabezpieczające mają żółtą barwę, a to zapewnia maksymalną widoczność z dużej odległości.