Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały używane

Chcesz kupić używane regały magazynowe, a może interesuje Cię sprzedaż regałów używanych do skupu? W amRACK zarówno kupisz, jak i sprzedasz używane regały paletowe, półkowe czy gondole sklepowe.

Sprzedaż regałów używanych

Chcesz nieco zaoszczędzić na wyposażeniu magazynu lub sklepu, a jednocześnie kupić wysokiej jakości, w pełni sprawne regały o znakomitych parametrach technicznych? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są metalowe regały używane dostępne w naszej ofercie.

Gwarantujemy dostęp do konstrukcji bezpiecznych, sprawdzonych, niezawodnych. Jako dostawca najlepszych regałów na rynku, naszym Klientom chcemy proponować systemy, z których będą mogli korzystać przez lata.

Skup regałów używanych

Prowadzimy skup regałów używanych. Jesteśmy gotowi rozwiązać problem związany ze składowaniem zdemontowanych regałów lub w przypadku przebudowy magazynu ich wymiany na nowe. Regały używane możemy przyjąć również w ramach rozliczenia dostawy regałów nowych. W ramach usługi skupu regałów oferujemy również demontaż istniejących instalacji, przygotowanie do transportu, jak i zapewniamy sam transport. amRACK umożliwia odkup regałów wszystkich „topowych” producentów regałów

Zalety:

• zmniejszenie wartości oferty zakupu regałów nowych
• odzyskanie powierzchni magazynowej koniecznej do składowania regałów zdemontowanych

 

 

Regały Używane - Magazynowe, Paletowe - Skup, Sprzedaż - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Regały magazynowe używane z amRACK

Prowadzimy skup oraz sprzedaż używanych regałów magazynowych. W jednym miejscu masz okazję kupić używane regały, jak i sprzedać dotychczas wykorzystywane. amRACK swoją ofertę dostosowuje do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Oferujemy, a także skupujemy m.in. używane:

 • akcesoria sklepowe,
 • regały metalowe,
 • regały półkowe,
 • regały sklepowe,
 • regały paletowe.

Jeżeli posiadasz regał używany na sprzedaż lub inną podobną konstrukcję zapewniającą wyposażenie magazynu, hali, warsztatu czy sklepu, skontaktuj się z nami. Przygotujemy wycenę, odpowiemy na pytania i przedstawimy atrakcyjną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Oferujemy bardzo korzystne oferty skupu oraz sprzedaży regałów używanych o przeróżnym zastosowaniu. Nasi Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość konstrukcji, które są bezpieczne i sprawne.

Jak działa skup regałów używanych amRACK?

Oferujemy najwyższe ceny na rynku, dlatego sprzedając regał używany, jeszcze na tym zyskujesz. Oferta amRACK obejmuje:

 • szybką wycenę na podstawie zdjęć dostarczonych przez Klienta. Używane regały paletowe udaje się dzięki temu sprzedać szybko i bez większych problemów,
 • jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż, przyjedziemy na miejsce, zdemontujemy regały paletowe używane, załatwimy wszystkie sprawy związane z transportem. Sprzedaż nigdy nie była tak prosta, jak jest z naszą pomocą,
 • gwarantujemy korzystną cenę odkupu, dzięki czemu sprzedając regały używane, możesz liczyć na sporą gratyfikację.

Sprzedaż regałów magazynowych w wersji używanej w korzystnych cenach

W naszym sklepie możliwy jest zakup nie tylko regałów magazynowych używanych, ale innego wyposażenia magazynu takich jak:

 • półki sklepowe używane,
 • regały paletowe używane (cena bardzo atrakcyjna!),
 • regały używane sklepowe.

Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości konstrukcje w bardzo atrakcyjnych cenach, z których można będzie korzystać przez bardzo długi czas.

Co wyróżnia naszą ofertę?

Profesjonalna obsługa

Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy zaproponować kompleksową ofertę skupu, sprzedaży, demontażu i transportu regałów magazynowych. Doradzamy naszym Klientom optymalne rozwiązania zapewniające prowadzenie profesjonalnej działalności magazynowej. Wszystko w korzystnych cenach.

Opinie klientów

Przez lata działalności na rynku zaufało nam już wielu Klientów. Dołącz do tego grona. Potwierdzeniem zadowolenia są liczne pozytywne komentarza na nasz temat w sieci. Każdy regał paletowy używany, zanim trafi do sprzedaży, jest dokładnie sprawdzany pod kątem uszkodzeń. Wszystko po to, aby Klient korzystał jedynie z bezpiecznych konstrukcji.

Kompleksowe usługi

Montaż, demontaż, skup, sprzedaż, serwis to podstawowy zakres usług, jakie realizujemy w kontekście regałów używanych. Korzystając z oferty amRACK możesz liczyć, że regały sklepowe metalowe używane czy regały używane magazynowe zostaną bez większych problemów wprowadzone lub usunięte z przestrzeni, w której prowadzisz działalność.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a Twój magazyn zyska niejeden regał używany o znakomitych parametrach technicznych.