Strona główna » Skup i sprzedaż regałów używanych

REGAŁY UŻYWANE – Jakie regały do magazynu warto kupić?

Regały używane do magazynu muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Powinny one także w skuteczny sposób zapewniać miejsce do przechowywania, jak i maksymalnie wykorzystywać przestrzeń.

To najważniejsze w przypadku dużych magazynów, które posiadają wielkie firmy. Najczęściej regały wykonywane są z metalu, ponieważ jest to materiał odporny na uszkodzenia, bardzo bezpieczny i przede wszystkim wytrzymały. Nie ma żadnych problemów z zachowaniem jego odpowiedniego wyglądu. Jeżeli więc kupuje się regały używane, to zwykle właśnie te metalowe, ponieważ nie widać po nich śladów użytkowania.

SKUP I SPRZEDAŻ REGAŁÓW UŻYWANYCH

Likwidując magazyn, wiele firm próbuje wyprzedać wszystko, co się w nich znajdowało. Na szczęście działa coś takiego, jak skup regałów używanych, gdzie przedsiębiorcy likwidujący magazyny mogą się zgłosić i liczyć na wycenę posiadanych produktów.

Jest to dla nich szansa na pozyskanie środków z kupionego wcześniej asortymentu. Mogą dzięki temu wykorzystać zgromadzone środki na zakup nowych akcesoriów do nowej działalności.

Firmy, które prowadzą skup używanych regałów zyskują natomiast towar, który ponownie mogą sprzedać. A wiele jest firm, które nie chcą wydać dużej ilości pieniędzy na nowe regały i wolą nabyć tańsze, a równie dobre regały używane. W końcu każdy przedsiębiorca szuka oszczędności i stara się wykorzystać w maksymalny sposób posiadany budżet. Dzięki możliwości zakupu używanych regałów jest to jak najbardziej możliwe.

Sprzedaż regałów używanych – Niska cena, a dobra jakość

Czy sprzedaż regałów używanych jest opłacalna? Jak pokazują dochody punktów sprzedaży i skupu, jak najbardziej tak. Choć sprzedawane są one po dużo niższych cenach niż nowe regały, i tak jest to opłacalny biznes.

Dzieje się tak, ponieważ kupców nie brakuje. Jeżeli więc chcesz mieć wysokiej jakości regały, a jednocześnie nie wydawać na nie dużej ilości pieniędzy, bez dwóch zdań postaw na zakup regałów używanych, a na pewno tego nie pożałujesz. Z pewnością regały tego typu spełnią swoje zadanie, a jednocześnie zapewnią oszczędności dla firmy.

usługi

Skup i sprzedaż regałów używanych

Jesteśmy gotowi rozwiązać problem związany ze składowaniem zdemontowanych regałów lub w przypadku przebudowy magazynu ich wymiany na nowe. Skupujemy regały używane i możemy je przyjąć również w ramach rozliczenia dostawy regałów nowych.
Oferujemy również demontaż istniejących instalacji, przygotowanie do transportu, jak i zapewniamy sam transport.

Zalety:

• zmniejszenie wartości oferty zakupu regałów nowych
• odzyskanie powierzchni magazynowej koniecznej do składowania regałów zdemontowanych

amRACK umożliwia odkup regałów wszystkich wiodących producentów regałów.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń