Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały przesuwne

Regały przesuwne — inaczej jezdne lub mobilne — przeznaczone są do składowania towarów na paletach. Konstrukcja regałów przesuwnych stanowi rozbudowę klasycznych regałów paletowych o wózki jezdne, które poruszają się po osadzonych w posadzce szynach. Taka budowa pozwala na wykorzystanie nawet 90% powierzchni całkowitej magazynu, przez zredukowanie wielu korytarzy roboczych do jednego. Regały przesuwne najczęściej wykorzystywane są w chłodniach oraz w magazynach o stosunkowo niskiej rotacji towarów.

Regały jezdne w ofercie amRACK

Nasze regały przesuwne są doskonałym wyborem w przypadku ograniczonej powierzchni magazynu. Umożliwiają nieprzerwane utrzymanie dostępu do każdego ze składowanych towarów (po otwarciu właściwej drogi transportowej). Regały przesuwne amRACK są dostosowane do potrzeb nowoczesnych magazynów. Zawsze możesz stworzyć więcej niż jeden korytarz roboczy, aby ułatwić sobie kompletowanie zamówień. Funkcjonalność to największy atut naszych systemów mobilnych.

Zalety regału jezdnego:

 • zwiększa wykorzystanie powierzchni magazynu
 • dostęp do każdego ładunku (po otwarciu właściwej drogi transportowej)
 • łatwa inwentaryzacja towarów
 • możliwa dekompletacja palety bez zdejmowania jej z regałów.

Konstrukcje regałów przesuwnych amRACK wykonywane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej.

 

Regały Przesuwne - Jezdne - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Dlaczego warto postawić na metalowe regały przesuwne?

Szerokie możliwości wykorzystania regałów przesuwnych w magazynie powodują, że są to konstrukcje w pełni dostosowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Elementy konstrukcyjne umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni użytkowej oraz bezpieczne składowanie towarów.

Każdy regał przesuwny możesz wzbogacić o szeroką gamę wyposażenia magazynowego ułatwiającego bezpieczne, przejrzyste i funkcjonalne składowanie towarów. Efektywna praca w Twoim magazynie będzie jak najbardziej możliwa. Regały metalowe przesuwne dostępne w naszej ofercie zapewnią elastyczne wykorzystanie w każdej przestrzeni magazynowej.

Regały przesuwne maksymalnie wykorzystują przestrzeń

Duża pojemność składowania to największy atut, jaki oferuje każdy regał przesuwny. Wykorzystasz z jego pomocą maksymalnie przestrzeń, oszczędzisz nawet do 90% miejsca w porównaniu do zastosowania tradycyjnych regałów.

Cała konstrukcja, jaką tworzą regały mobilne, umożliwia stopniowe zwiększanie pojemności magazynu, w miarę zapotrzebowania przy dużej ilości dostaw. W każdej chwili możesz rozbudować magazyn o kolejne przestrzenie do składowania. W dodatku dostęp do każdego obszaru jest nieograniczony i odbywa się wygospodarowanym korytarzem lub korytarzami roboczymi.

Jeżeli chcesz przechowywać towary w bezpieczny, oszczędny sposób, regały przesuwne są opcją, na którą musisz postawić. Wybierając jedną z opcji oferowaną przez amRACK zyskujesz funkcjonalną konstrukcję do składowania wielu typów towarów. Możesz całkowicie wykorzystać z ich pomocą dostępny obszar magazynowania.

Regały jezdne – mobilność w nowoczesnym wydaniu

Rzędy regałów jezdnych umieszczonych na wagonach to funkcjonalność w najczystszej postaci. Możesz szybko zarządzać zamówieniami, przyjmować i wydawać je bez żadnych opóźnień. Uda się także zredukować ilość korytarzy do minimum, co umożliwi zakup jeszcze większej ilości regałów. Dostęp do towarów w każdym miejscu w magazynie jest równie dobry, dlatego praca przebiega szybko i sprawnie.

Czy takiego rozwiązania szukasz? Jeżeli tak, nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom. Regałami możesz sterować z pomocą pilota lub zarządzać centralnie, w zależności od stopnia automatyzacji w magazynie. Wielkość i układ konstrukcji w każdym aspekcie może być dostosowana do Twoich potrzeb.

Zakup regałów przesuwnych się opłaca

Gwarantujemy dostęp do ekonomicznego i wydajnego rozwiązania, jakim są metalowe regały przesuwne. System zapewni bezpieczne składowanie towarów w Twoim magazynie.

Gdzie znajdą zastosowanie regały przesuwne?

Regały przesuwne, ze względu na swoją funkcjonalność, można wykorzystać w takich obiektach jak:

 • biblioteki,
 • archiwa,
 • banki,
 • biura,
 • korporacje,
 • gabinety.

Regały jezdne znakomicie sprawdzają przy przechowywaniu aktów i dokumentów. Utrzymują porządek, umożliwiają katalogowanie danych, a co najważniejsze nie dopuszczają do zniszczenia składowanych teczek i segregatorów.

Zabudowa regałowa jest w stanie pomieścić dowolną ilość dokumentów. Możesz złożyć zamówienie na konstrukcje realizujące wszystkie Twoje potrzeby. Tym samym w zamówionym regale możesz umieścić nawet 2000 segregatorów, jeżeli taka ilość ma zostać zarchiwizowana.

Metalowy regał przesuwny z napędem elektrycznym do archiwum

Rekomendowanym rozwiązaniem do archiwów są regały jezdne, które gwarantują minimalne zaangażowanie człowieka, a skuteczne przechowywanie dokumentów oraz akt. Panel sterujący pozwala otworzyć przestrzeń, gdzie znajdują się interesujące nas zbiory. Konstrukcja jest stabilna, w pełni funkcjonalna i dopasowana do potrzeb.

Dlaczego warto wybrać regał jezdny amRACK?

Możesz na nas polegać, ponieważ:

 • mamy wieloletnie doświadczenie w branży,
 • gwarantujemy kompleksowe podejście do realizacji zamówienia,
 • posiada wyszkolony zespół instalatorów, który wprowadzi regały przesuwne do Twojego magazynu w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.

Przydatne artykuły

 • Regały Przesuwne - Jezdne - Amrack zdjęcie nr 8
  Regał przejezdny torowy – charakterystyka

  Regały przejezdne są konstrukcjami powszechnie wykorzystywanymi w magazynach na całym świecie. Gwarantują optymalne zagęszczenie towarów oraz szybką ich obsługę. Jednym z ich rodzajów są regały przejezdne torowe. Czym się wyróżniają? Regał przejezdny – torowy czyli jaki? Regał przejezdny torowy jest powszechnie wykorzystywany w wielu magazynach z uwagi na wygodę, jaką zapewnia w zakresie obsługi towarów. […]


 • Regały Przesuwne - Jezdne - Amrack zdjęcie nr 10
  Regały przepływowe — definicja, rodzaje, zastosowanie

  Regały przepływowe stanowią specyficzną odmianę regałów magazynowych. Działają dzięki specjalnym rolkom transportowym, które wprawiają palety w ruch. Na regałach tego typu palety automatycznie przesuwają się w miejsce przeznaczone do ich odbioru. Regały przepływowe sprawdzają się w magazynach wielu branż z uwagi na prostą oraz wygodną obsługę. Najczęściej wykorzystywane są jednak w magazynach spożywczych, farmaceutycznych oraz […]


 • Regały Przesuwne - Jezdne - Amrack zdjęcie nr 12
  Regały przesuwne (jezdne) – rodzaje, zastosowanie

  Właściciel magazynu, który chce maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową powinien zdecydować się na regały jezdne. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Ponadto gwarantują łatwy dostęp do składowanych towarów, a zarządzanie nimi nie stanowi większego problemu. Regały przesuwne przypominają regały paletowe lub półkowe (archiwa), z tą różnicą, że są zamontowane na specjalnych […]


 • Regały Przesuwne - Jezdne - Amrack zdjęcie nr 14
  Optymalizacja procesów składowania i kompletacji w magazynie e-commerce

  Działalność magazynów e-commerce w zakresie obsługi towarów W ciągu ostatnich kilku lat handel e-commerce stał się jednym z najdynamiczniej rozwijających się. Jego moc szczególnie doceniono w trakcie pandemii koronawirusa, gdy większość sklepów stacjonarnych w galeriach handlowych miała zakaz działalności ze względu na wprowadzone restrykcje. Zmusiło to wielu przedsiębiorców do optymalizacji procesów składowania w magazynach e-commerce. […]