Strona główna » Regały mobilne

Regały mobilne

Czym są regały przesuwne?

Kiedy mamy regał mobilny z platformą mobilną można w razie potrzeby, ściągnąć z niego towar. Biorąc, jednak różnorodność produktów na rynku wiemy; że regały przesuwne (tzw. regały mobilne) na sprzedaż są poszukiwane.

Regały mobilne – Sprzedajemy w najlepszych cenach! Podobnie, jak regały przesuwne

To właśnie; dzięki temu, że przedsiębiorcy mają obecnie bardzo duży wybór regałów sprawia iż kupują różnie. Mogą bowiem dopasować regał magazynowy do swoich aktualnych potrzeb, a tym samym zagwarantować sobie idealną przestrzeń do składowania produktów.

Skąd wiemy, że regały mobilne spełnią oczekiwania naszych Klientów?

Regały mobilne na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i można będzie cieszyć się z ich właściwego wykorzystania w każdym magazynie. Pewnie chcesz wiedzieć, dlaczego? Przecież w ofercie amRACK regały mobilne znajdziesz dostępne także w innych miejscach. Tym samym zauważamy, że amrack.pl są m.in. mobilne regały magazynowe w wielu rozmiarach pod względem wymiarów. Proponowane produkty są zarówno o wymiarach 200×150, jak i w innych. Trzeba tylko zapytać, co aktualnie jest na stanie. Regały magazynowe sprzedam to jedno z rozwiązań przeznaczonych do obsługi ręcznej.

Regał mobilny – Odpowiednio Niska Cena i Wysoka Jakość

Zobacz też: regały magazynowe

Przeznaczone są do składowania towarów na paletach. Pozwalają na wykorzystanie powierzchni magazynu nawet w 90%, przez redukcję korytarzy roboczych do jednego. Konstrukcja regałów mobilnych stanowi rozbudowę klasycznych regałów paletowych o wózki jezdne, które poruszają się po osadzonych w posadzce szynach.
Nasze regały najczęściej wykorzystywane są w chłodniach i mroźniach oraz w magazynach o stosunkowo niskiej rotacji towarów.
Regały mobilne są doskonałym wyborem, w przypadku ograniczonej powierzchni magazynu i potrzebie utrzymania dostępu do każdego ze składowanych towarów (po otwarciu właściwej drogi transportowej).

Zalety:
• zwiększa wykorzystanie powierzchni magazynu
• dostęp do każdego ładunku (po otwarciu właściwej drogi transportowej)
• łatwa inwentaryzacja towarów
• możliwa dekompletacja z palety, bez zdejmowania jej z regałów.

Konstrukcje regałów amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń