Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe Łódź

Jeżeli szukasz regałów magazynowych w Łodzi i okolicach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy zarówno lokalnie, jak i na terenie całej Polski, dlatego możesz liczyć na kompleksową pomoc. Jesteśmy czołowym dystrybutorem regałów magazynowych w Łodzi, jak i w innych polskich miastach.

W naszej ofercie znajdziesz popularne konstrukcje magazynowe, takie jak regały paletowe, półkowe, przesuwne, sklepowe, wspornikowe. Możemy wykonać dla Ciebie regały magazynowe o preferowanej nośności oraz wymiarach. Dotyczy to wszystkich konstrukcji, które oferujemy.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Kontakt z nami

Zalety:

  • zróżnicowane rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkownika,
  • możliwość składowania różnego typu towarów,
  • szeroka dostępność wymiarów,
  • nowoczesne regały wzbogacone o automatyczne systemy.

Regały Magazynowe Łódź - Najlepsze Paletowe Regały Używane | Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe z dostawą do Łodzi

Oferowane przez amRACk regały magazynowe spełnią oczekiwania firm działających w Łodzi, niezależnie od branży. Proponujemy konstrukcje statyczne, jak i dynamicznie. W szerokiej ofercie znalazły się regały przesuwne oraz regały wspornikowe dystrybuowane w Łodzi, jak i całej Polsce. Od lat współpracujemy ze sklepami i hurtowniami, do których dostarczamy wysokiej jakości regały sklepowe. W gronie naszych Klientów jest wiele firm z Łodzi i aglomeracji łódzkiej.

Oferujemy regały magazynowe z dostawą do Łodzi i okolicznych miejscowości. Zaopatrujemy w wysokiej jakości konstrukcje firmy z całej Polski. Oferta amRACK dla Łodzi:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta