Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały wjezdne

Regały wjezdne (paletowe regały Drive-In) pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej przez ograniczenie liczby dróg transportowych w magazynie. Przeznaczone są do składowania towarów na paletach, najczęściej wg zasady LIFO – ostatnie weszło, pierwsze wychodzi.

Regały Drive-In umożliwiają wjazd wózków widłowych w kanały pomiędzy poszczególnymi regałami, przez co prace związane z układaniem i pobieraniem towarów odbywają się w szybki, bezproblemowy sposób. Towar zawsze składowany jest na szynach nośnych, a wydawanie odbywa się na zasadach LIFO lub FIFO, w zależności od zaleceń dostawców.

Regały wjezdne znakomicie sprawdzają się w niemal każdym magazynie. Najczęściej wykorzystywane są w chłodniach i mroźniach. Regał wjezdny można wyposażyć w szyny prowadzące wózek, co znacznie ułatwia pracę.

Regały paletowe wjezdne amRACK

Nasze regały wjezdne znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba składowania dużej ilości palet przy małej ilości asortymentów np. w przemyśle spożywczym.

Zalety:

 • zwiększa wykorzystanie powierzchni magazynu
 • łatwa inwentaryzacja towarów
 • najtańsze po tradycyjnych regałach standardowych rozwiązanie

Konstrukcje regałów wjezdnych w ofercie amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej.

Regały Wjezdne - Drive-In - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Regały drive-in — wiele zalet regałów wjezdnych

Regały paletowe wjezdne to kompleksowe rozwiązanie do magazynów, w których składowane są przede wszystkim identyczne produkty. Stanowią ekonomiczny zakup, który usprawni wiele procesów w Twoim magazynie. Elastycznie dopasowane do potrzeb konstrukcje, wyjątkowo wydajne systemy budujące przestrzeń – to wszystko zyskasz, wybierając regał drive-in.

 

O szerokim zastosowaniu regałów wjezdnych świadczy ich specyficzna konstrukcja, która umożliwia bezpieczne składowanie palet o różnym ciężarze. Towar jest na nich zawsze stabilny i bezpieczny, nie występuje ryzyko upadku.

Regały Drive-In są projektowane w celu składowania dużej ilości takich samych palet. Ponadto pozwalają wykorzystać przestrzeń magazynową nawet w 85%, a tym samym zwiększyć dostępną przestrzeń użytkową. Taki efekt udaje się uzyskać, ponieważ regały wjezdne nie muszą posiadać korytarzy transportowych. W ich miejscu znajdują się dodatkowe przestrzenie do składowania.

Regały paletowe wjezdne umożliwiają blokowe składowanie towarów. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów konstrukcje są trwałe i niezawodne. Zapewniają bezpieczne układanie oraz składowanie towarów — nawet tych najdelikatniejszych i to jeden na drugim. Umożliwią głębokie przechowywanie towarów, przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Zyskasz wraz z nimi:

 • kompaktowe magazynowanie,
 • bezpieczne przechowywanie towarów,
 • prostą identyfikację towarów,
 • przejrzyste składowanie towarów.

Ponadto:

 • Znakomicie wykorzystują przestrzeń użytkową w magazynie.
 • Bardzo dobrze sprawdzają się w chłodniach oraz mroźniach, gdzie gwarantują skuteczny i szybki przepływ towarów.
 • Umożliwiają sprawne zarządzanie w magazynach, gdzie składowany jest towar jednego typu.
 • Usprawniają zarządzanie w magazynach, gdzie składowanych towarów jest mało, ale ich przepływ jest duży.
 • Regały drive-in są najtańszym mobilnym rozwiązaniem, na jakie możesz postawić.
 • Masz dostęp do każdego poziomu składowania.

Dlaczego warto wybrać regał Drive-in od amRACK?

Istnieje wiele powodów, dlaczego warto wybrać nasze regały wjezdne:

W amRACK znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby zmodernizować magazyn i zadbać o podwyższenie w nim funkcjonalności. Oferujemy regały magazynowe wjezdne od najlepszych europejskich producentów, dlatego są to systemy najlepszej jakości, które zagwarantują prowadzenie profesjonalnej działalności magazynowej. Każdy regał Drive-in z naszej oferty spełnia rygorystyczne europejskie normy, dlatego co do jego jakości nie możesz mieć żadnych wątpliwości. Jesteśmy dostawcą z dużym doświadczeniem, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie regały paletowe wjezdny o znakomitych parametrach technicznych.

Każdy produkt dostępny w naszej ofercie jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Klientów. Priorytetem jest dla nas uzyskanie maksymalnego zadowolenia kupujących, dlatego dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości regały wjezdne, o znakomitych parametrach technicznych

Gwarantujemy pełną obsługę, nie tylko sprzedaż regałów, ale także montaż, demontaż, serwis. Dysponujemy zespołem, który zamontuje i zdemontuje każdy regał drive-in w Twoim magazynie. Możesz skorzystać także z rozbudowanych usług serwisowych, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Zadbamy, aby każdy zakupiony u nas regał paletowy wjezdny zawsze działał tak, jak należy. Wyszkolony zespół instalatorów zadba, aby regał jezdny został poprawnie wprowadzany do Twojego magazynu.

 

Regały magazynowe wjezdne – zakup, który naprawdę się opłaca

Jeżeli marzysz o tym, aby prowadzić wydajny, bardzo dobrze zarządzany magazyn, postaw na regały drive-in, które są ekonomicznym rozwiązaniem dostosowanym do współczesnych potrzeb przedsiębiorców. Umożliwiają profesjonalne zaplanowanie przestrzeni użytkowej, pomagają w wielu aspektach związanych z bezpiecznym przechowywaniem towarów.