Strona główna » Regały wjezdne

Regały wjezdne

Jak to możliwe?

Jeżeli w Twoim magazynie masz zamiar przechowywać duże ilości materiałów, przydatne będą regały wjezdne. Pozwolą na posegregowanie podobnych palet, a przestrzeń użytkowa zostanie wykorzystana w maksymalny sposób.

REGAŁY WJEZDNE – Idealne rozwiązanie, kiedy masz delikatne towary

Ponieważ w przypadku takich regałów nie ma konieczności tworzenia korytarzy roboczych. Dzięki temu, że w Twoim posiadaniu znajdą się takie właśnie regały, układanie towarów będzie niezwykle bezpieczne i komfortowe, co na pewno ułatwi i usprawni pracę. Na pewno jest to również znakomite rozwiązanie, gdy ma się do przechowywania delikatne i bardzo niestabilne towary. Dzięki temu można będzie rozmieścić je we właściwy sposób na takich regałach i będzie się miało pewność, że w żaden sposób nie zostaną uszkodzone.

Kiedy warto zdecydować się na regały wjezdne?

Zdecydowanie, takie regały sprawdzą się więc znakomicie w każdym magazynie, który działa profesjonalnie i chce w maksymalny sposób wykorzystać przestrzeń. Na pewno będzie się tu miało taką możliwość, bez najmniejszych problemów.

Czym są regały wjezdne?

REGAŁ WJEZDNY pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej, dużo bardziej korzystne, niż w przypadku regałów paletowych rzędowych. Wszystko to jest możliwe dzięki redukcji korytarzy roboczych. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i stworzenie magazynu, który jak najbardziej będzie dostosowany do potrzeb, i to pod każdym względem. Na pewno regały paletowe wjezdne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest duże zagęszczenie towarów do przechowywania. Będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać.

Co jeszcze warto wiedzieć o regałach wjezdnych amRACK?

regały magazynowe i regały paletowe, które pozwalają na bezproblemowe składowanie towarów na paletach. Są funkcjonalne, praktyczne, a zarządzanie nimi odbywa się w bezpieczny sposób.

Przeznaczone są do składowania towarów na paletach, najczęściej wg zasady LIFO – ostatnie weszło, pierwsze wychodzi, istnieje jednak możliwość zastosowania reguły FIFO – pierwsze przyszło, pierwsze wychodzi. Nasze regały wjezdne znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba składowania dużej ilości palet przy małej ilości asortymentów – np. przemysł spożywczy.
Amrack regały najczęściej wykorzystywane są w chłodniach i mroźniach.
Regały wjezdne pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej przez ograniczenie liczby dróg transportowych w magazynie. Można je wyposażyć w szyny prowadzące wózek, co znacznie ułatwia pracę.

Zalety:

• zwiększa wykorzystanie powierzchni magazynu
• łatwa inwentaryzacja towarów
• najtańsze po tradycyjnych regałach standardowych rozwiązanie

Konstrukcje regałów amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń