Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe z Bydgoszczy

Regały magazynowe Bydgoszcz są wielopoziomowymi konstrukcjami przeznaczonymi do składowania jednostek ładunkowych np. palet. W sprzedaży dostępne są ich różne rodzaje, dopasowane do specyfiki towarów, jak i funkcji, jakie ma pełnić magazyn.


Regały magazynowe Bydgoszcz

Zakupiłeś regały wysokiego składowania i potrzebujesz teraz podestu magazynowego? Ale co to właściwie jest podest magazynowy? Podest magazynowy to maszyna przejezdna przeznaczona do przemieszczania się osób na określonej wysokości w dużych powierzchniach.

Podest magazynowy, czyli wszystko dla magazynu

Składa się z platformy roboczej, aby łatwo było zdejmować wielkogabarytowe produkty z wysokich półek. Przeglądając Naszą stronę internetową, zauważysz szeroki wybór produktów, które pozwolą Ci na kompleksowe wyposażenie magazynu. Znajdziesz wszystko od A do Z. Przekonaj się sam! W razie wątpliwości zadzwoń, a pomożemy.

Tradycyjne regały magazynowe z Bydgoszczy zapewniają bezpośredni dostęp do składowanych towarów, ale wymagane jest utworzenie korytarzy roboczych do każdego rzędu regałów. Gwarantuje to łatwą kontrolę zapasów, ponieważ jednostka ładunkowa jest przypisywana do konkretnej lokacji. Tradycyjne regały magazynowe z Bydgoszczy stanowią uniwersalne rozwiązanie, które można dopasować do praktycznie każdego składowanego materiału, pod względem jego kształtu, wagi czy rozmiaru.

Warto podkreślić, że profesjonalne regały magazynowe charakteryzują się również elastycznością oraz niskimi kosztami instalacji. Są obecnie najchętniej wykorzystywanym systemem składowania w magazynach.

Zalety:

  • wielopoziomowa konstrukcja, przystosowana do różnego typu jednostek ładunkowych,
  • elastyczne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb magazynowych,
  • niski koszt instalacji, jak i zakupu.

 

Regały Magazynowe Bydgoszcz - Regały Nowe I Używane | Amrack zdjęcie nr 1

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Bydgoszczy:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta