Strona główna » Regały wspornikowe

Regały wspornikowe

Regały wspornikowe są przeznaczone do składowania dłużyc. Idealnie sprawdzą się w przemyśle drzewnym, metalowym, czy tworzyw sztucznych, np. produkcji profili okiennych, czyli wszędzie tam, gdzie długość towarów uniemożliwia ich składowanie w regałach innych typów. Mogą być obsługiwane zarówno wózkami widłowymi jak i suwnicą – wykonanie specjalne.


REGAŁY WSPORNIKOWE – Przechowuj, co tylko chcesz!

Jeżeli potrzebujesz miejsca do przechowywania dla ładunków wielkoformatowych, odpowiedzią na Twoje potrzeby są regały wspornikowe. Można na nich przez żadnych problemów przechowywać rury, profile stalowe czy też blachy.

Trzeba jednak pamiętać, że do obsługi takich regałów wymagany jest wózek widłowy. Chyba, że masz w posiadaniu niskie regały wspornikowe, wtedy nie ma żadnych problemów z ich obsługiwaniem ręcznie.

Jak działają regały wspornikowe?

Można zdecydować się na regały wspornikowe jednostronne, jak i dwustronne. Każdy regał jednostronny można rozbudować tak, aby w przyszłości był regałem obustronnym.

Jeśli zastanawiasz się, z jakiego powodu warto go kupić musisz coś o nim wiedzieć. Kiedy na samym początku potrzebujesz mniej miejsca do przechowywania, możesz nabyć regał jednostronny, a następnie przekształcić go w regał dwustronny. Nie będzie z tym żadnych problemów.

Każdy regał wspornikowy pozwala na przechowywanie materiałów dłużycowych, a dzięki specyficznej konstrukcji, wszystkie materiały tam składowane są bezpiecznie i bez żadnych problemów. Na pewno spełnią one swój zadanie.

Główne zalety regałów wspornikowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów liczą się korzyści płynące z wyboru tego, a nie innego rodzaju regałów. Poza główną – możliwością składowania towaru o długości rzędu kilku metrów, istnieje jeszcze kilka, które z pewnością docenisz. Razem stanowią one o sile naszego produktu – wysokiej klasy regałów wspornikowych amRACK.

Montaż i mobilność

Sytuacja w biznesie zmienia się dynamicznie. Dzisiaj prowadzisz działalność tutaj, jutro możesz być już w zupełnie innym miejscu. Ogromną zaletą regałów wspornikowych jest ich łatwy montaż i demontaż, dzięki czemu bez trudu możesz ich użyć w kolejnej lokalizacji. To nie tylko praktyczne, ale też ekonomiczne rozwiązanie.

Konstrukcja modułowa

Kwestia konstrukcji modułowej częściowo wiąże się z omawianą powyżej łatwością montażu. To właśnie dzięki niej jest on tak prosty. Umożliwia ona również tworzenie dowolnych zestawień regałów oraz wpływa na niższą cenę. Każdy, komu zależy na wyposażeniu pozwalającemu na szybką adaptację do nowych warunków, powinien ją docenić.

Łatwa regulacja poziomów regałów wspornikowych

W biznesie wiele spraw rozgrywa się zgodnie z zasadą – adaptuj się albo giń. Podobnie wygląda sytuacja w logistyce magazynowej. Niekiedy po prostu trzeba w krótkim czasie zmienić profil magazynu, by przyjąć towar. Regały wspornikowe dzięki łatwej regulacji poziomów bez trudu dostosujesz do nowych wymagań. To właśnie adaptacja.

Wysoka funkcjonalność

Wszystkie powyższe zalety sprawiają, że regały wspornikowe marki amRACK są niezwykle funkcjonalne. Ich rozmiar, konstrukcja i ułożenie pozwalają na składowanie towarów o różnych długościach. Co więcej, istnieje możliwość dokupienia akcesoriów dodatkowych, o czym piszemy poniżej.

Regały wspornikowe amRACK

amRACK to przede wszystkim jakość bez kompromisów. Nasze regały wykonane są z wytrzymałych profili hutniczych. Dysponują możliwością regulacji poziomów składowania. Opcjonalnie mogą zostać wyposażone w przydatne ograniczniki wysuwu w przypadku składowania towarów luzem, a nie w pakietach. Oferowane regały wspornikowe mogą być obsługiwane zarówno wózkami widłowymi, jak i suwnicą, wszystko zależy od wymagań Klienta. Wykonujemy konstrukcje jednostronne, montowane przy ścianie magazynu oraz dwustronne. Regały amRACK dostępne są w wersji lakierowanej proszkowo, jak też ocynkowanej – najczęściej przeznaczonej do użytkowania na zewnątrz.

Wybór dodatkowych akcesoriów

Przygotowaliśmy szereg akcesoriów dodatkowych, dzięki którym dostosujesz regały wspornikowe do swoich wymagań. Oferujemy między innymi kraty pomostowe, skrzynie oraz zadaszenie. Współpracując z nami, otrzymasz regały dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Marka amRACK – z korzyścią dla Ciebie

amRACK to przede wszystkim ludzie. Nasz zespół składa się z fachowców w dziedzinie szeroko pojętej logistyki magazynowej. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego możesz być spokojny o efekty naszej pracy. Dzięki temu, że wiemy, jak ze sobą pracować, posiadamy wiedzę i doświadczenie, realizujemy zamówienia w niezwykle szybkim tempie. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości w korzystnej cenie – wybierz produkty marki amRACK.

Planujesz zakup regałów wspornikowych? Zainteresowało Cię to praktyczne rozwiązanie? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy opcje możliwe do wykonania. Zapraszamy do współpracy Klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Gdzie możesz wykorzystać regały wspornikowe amRACK?

Na pytanie postawione powyżej jest tylko jedna odpowiedź – wszędzie. Regały amRACK sprawdzą się w każdych warunkach magazynowych i tylko od Ciebie zależy, gdzie je wykorzystasz. Nie oznacza to, że nie istnieją branże, w których regały wspornikowe znajdują zastosowanie najczęściej. Jednym z ich pierwotnych zastosowań było składowanie dłużyc, a więc długiego drewna okrągłego. Poza przemysłem drzewnym również przemysł metalowy i tworzyw sztucznych bardzo często wykorzystuje tego typu regały. Podsumowując, regały wspornikowe będą dobrym wyborem wszędzie tam, gdzie długość towaru uniemożliwia zastosowanie innego rodzaju regałów.

Regały wspornikowe – Znajdź regał na dłużyce!

Twój magazyn składuje przede wszystkim dłużyce? Właśnie w te regały musisz się wyposażyć. Jeśli chodzi o regał na dłużyce to można na nim przechowywać materiały drewniane, metalowe, jak i z tworzyw sztucznych. Popularne są też regały jednostronne, ale
wróćmy do tematu regały na dłużyce.

Regał magazynowy wysoki, czy niski

Modułowa konstrukcja powoduje, że można te regały dopasować do aktualnego zapotrzebowania. Ale nie tylko. Dzięki temu regał wspornikowy dopasujemy także do ilości potrzebnego miejsca na danej kondygnacji w każdym aspekcie. Jednocześnie takie regały magazynowe na rury sprawią, że będzie można składować w magazynie także inne towary o różnych długościach. Zapytaj naszych ekspertów także o regały wspornikowe i regały niskiego składowania!

Regały wykonane są z profili hutniczych, posiadają możliwość regulacji poziomów składowania. Wsporniki mogą być wyposażone w ograniczniki wysuwu, w przypadku towarów składowanych luzem, nie w pakietach.
Wykonujemy regały jednostronne, montowane przy ścianie magazynu oraz dwustronne.
Nasze regały można wyposażyć w dodatkowe akcesoria: kraty pomostowe, skrzynie, czy zadaszenie.

Zalety:

  • łatwy montaż oraz demontaż i ponowne użytkowanie w innej lokalizacji
  • modułowa konstrukcja
  • możliwość regulacji poziomów
  • możliwość składowania towarów o różnych długościach

Regały wspornikowe amRACK wykonane mogą być w wersjach: lakierowane proszkowe oraz cynkowane – najczęściej przeznaczone do użytkowania na zewnątrz.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń