Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały wspornikowe

Regały wspornikowe (dłużycowe) są przeznaczone do składowania towarów długich. Idealnie sprawdzą się w przemyśle drzewnym, metalowym, czy tworzyw sztucznych, np. produkcji profili okiennych

Wszędzie tam, gdzie długość towarów uniemożliwia ich składowanie na klasycznych regałach magazynowych, zastosowanie mają właśnie regały wspornikowe. Metalowe regały wspornikowe  mogą być obsługiwane zarówno wózkami widłowymi jak i suwnicą – wykonanie specjalne.

Regały wspornikowe wykonane są z profili hutniczych. Posiadają możliwość regulacji poziomów składowania. Wsporniki w regałach dłużycowych mogą być wyposażone w ograniczniki wysuwu, które stosuje się w przypadku towarów składowanych luzem, nie w pakietach.

Regały wspornikowe w ofercie amRACK

Wykonujemy metalowe regały wspornikowe jednostronne – montowane przy ścianie magazynu – oraz regały wspornikowe dwustronne. Nasze regały na dłużycę można wyposażyć w dodatkowe akcesoria: kraty pomostowe, skrzynie, czy zadaszenie.

Zalety:

 • łatwy montaż oraz demontaż i ponowne użytkowanie w innej lokalizacji
 • modułowa konstrukcja
 • możliwość regulacji poziomów
 • możliwość składowania towarów o różnych długościach

Regały wspornikowe amRACK wykonane mogą być w wersjach lakierowanych proszkowo lub cynkowanych – najczęściej przeznaczonych do użytkowania na zewnątrz.

Regały Wspornikowe - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Rodzaje regałów wspornikowych na amRACK.pl

W ofercie amRACK znajdziesz regały wspornikowe spełniające europejskie normy FEM oraz EN. Konstruowane są również zgodnie z certyfikacją ISO 9001. Projektowanie odbywa się przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, co pozwala oszacować nośność oraz wszystkie kwestie związane z wytrzymałością w sposób perfekcyjny. Możemy w ten sposób zaproponować regał wspornikowy maksymalnie bezpieczny, gwarantujący bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Inwestycja w proponowane konstrukcje jest więc bardzo opłacalna.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz regał dłużycowy w wielu wariantach do wyboru. Proponujemy przede wszystkim bezpieczne systemy do składowania towarów dłużycowych, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Użyte do ich produkcji technologie sprawiają, że są niezawodne i w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika. Masz możliwość zdecydowania, czy regały wspornikowe mają być na stałe przymocowane do podłoża, czy wolnostojące. Poszczególne typy dają inne możliwości składowania i wykorzystania, dlatego warto wiedzieć, które rozwiązania najlepiej dopasują się do Twoich potrzeb.

Regały na dłużycę powstają w procesie automatycznej produkcji, przy zastosowaniu europejskich norm i komponentów o bardzo dobrych parametrach technicznych. Zapewnia to wysoką jakość i powtarzalność. Tym samym w naszej ofercie znajdziesz tak samo perfekcyjnie wykonane regały wspornikowe, niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz. Przed trafieniem do sprzedaży, regały wsporcze przechodzą rygorystyczne testy oraz przeglądy, które potwierdzają ich bezpieczeństwo do użycia w każdym magazynie. Oferujemy:

Regały wspornikowe wolnostojące

Systemy te nie są w żaden sposób połączone z konstrukcją magazynu, dlatego ich mobilność jest znacznie większa.

Regały wsporcze połączone z dachem oraz ścianami

W tym przypadku konstrukcja do składowania jest na stałe połączona z dachem oraz ścianami magazynu, co pozwala na wytworzenie tzw. regałów samonośnych.

Regały wspornikowe półkowe

Materiał jest układany na półkach podtrzymywanych przez wsporniki. Jest możliwość obsługi ręcznej lub mechanicznej, w zależności od ciężaru ładunku.

Regały wspornikowe bezpółkowe

Jest tu możliwość układania towarów bezpośrednio na wspornikach, a obsługa odbywa się ręcznie lub mechanicznie.

Cechy konstrukcyjne, które wyróżniają regały wspornikowe

 • Regał wspornikowy daje ogrom możliwości konfiguracyjnych, co pozwala na pełne dopasowanie konstrukcji do własnych potrzeb. W każdej chwili możesz wyregulować wysokość wsporników, bez odkręcania całego ramienia, co jest wygodne, gdy zmienia się asortyment do składowania i potrzeba znacznie więcej miejsca pomiędzy poziomami.
 • Regały magazynowe wspornikowe możesz wzbogacić o bogate wyposażenie dodatkowe, aby podnieść ich funkcjonalność. Przede wszystkim dostępne są ograniczniki oraz zabezpieczenia towarów przed staczaniem się.
 • Regał dłużycowy szybko możesz tak zmodyfikować z wersji jednostronnej w dwustronną. Obciążenie z obu stron powinno być jednak w tym przypadku takie samo.
 • Regały magazynowe wspornikowe zapewniają wygodną pracę przy zdejmowaniu i wkładaniu towarów, ze względu na stożkowe ramiona. Ładunki są na nich chronione przed uszkodzeniami, a to zwiększa bezpieczeństwo prowadzenia magazynu.
 • Każdy regał wspornikowy, który znajdziesz w naszej ofercie, spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, jest zgodny z najważniejszymi certyfikatami potwierdzającymi jakość.

Główne zalety regałów wspornikowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów liczą się korzyści płynące z wyboru tego, a nie innego rodzaju regałów. Poza główną – możliwością składowania towaru o długości rzędu kilku metrów, istnieje jeszcze kilka zalet, które z pewnością docenisz. Razem stanowią one o sile naszego produktu – wysokiej klasy regałów wspornikowych amRACK.

Regały wspornikowe są łatwe w montażu i mobilne

Sytuacja w biznesie zmienia się dynamicznie. Dzisiaj prowadzisz działalność tutaj, jutro możesz być już w zupełnie innym miejscu. Ogromną zaletą regałów wspornikowych jest ich łatwy montaż i demontaż, dzięki czemu bez trudu możesz ich użyć w kolejnej lokalizacji. To nie tylko praktyczne, ale też ekonomiczne rozwiązanie.

Regał wsporczy ma konstrukcje modułową

Kwestia konstrukcji modułowej umożliwia tworzenie dowolnych zestawień regałów oraz wpływa na niższą cenę całego systemu. Każdy, komu zależy na wyposażeniu pozwalającemu na szybką adaptację do nowych warunków, powinien ją docenić.

Łatwa regulacja poziomów regałów wspornikowych

W biznesie wiele spraw rozgrywa się zgodnie z zasadą – adaptuj się albo giń. Podobnie wygląda sytuacja w logistyce magazynowej. Niekiedy po prostu trzeba w krótkim czasie zmienić profil magazynu, by przyjąć towar. Regały wspornikowe dzięki łatwej regulacji poziomów bez trudu dostosujesz do nowych wymagań. To właśnie adaptacja.

Wysoka funkcjonalność

Powyższe zalety sprawiają, że regały wspornikowe w ofercie amRACK są niezwykle funkcjonalne. Ich rozmiar, konstrukcja i ułożenie pozwalają na składowanie towarów o różnych długościach. Co więcej, istnieje możliwość dokupienia akcesoriów dodatkowych, o czym piszemy poniżej.

Regały dłużycowe spełniające najwyższe standardy jakości

Wszystkie regały dłużycowe, które znajdziesz w ofercie amRACK są zgodne z rygorystycznymi zasadami BHP, tworzą bezpieczną przestrzeń do składowania towarów dłużycowych. Do ich produkcji zostały wykorzystane najlepszej jakości materiały, a ich bezproblemowe wykorzystanie w wielu obiektach przemysłowych jest jak najbardziej możliwe.

Ogromnym atutem naszych regałów jest ich kompleksowa obsługa ręczna lub mechaniczna, w zależności od ciężaru asortymentu. Jesteśmy pewni, że regały magazynowe wspornikowe będą niezastąpionym uzupełnieniem każdego profesjonalnego magazynu, w którym odbywa się obsługa dłużyc.

Wybór dodatkowych akcesoriów

Przygotowaliśmy szereg akcesoriów dodatkowych, dzięki którym dostosujesz regały wspornikowe do swoich wymagań. Oferujemy między innymi kraty pomostowe, skrzynie oraz zadaszenie. Współpracując z nami, otrzymasz regały dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Gdzie zastosujesz regały magazynowe wspornikowe?

Regały dłużycowe znajdują zastosowanie w wielu miejscach, gdzie do przechowywania są przede wszystkim rury, belki i profile.

Regały dłużycowe w tartakach

Możesz na nich składować tarcicę, przygotowane do sprzedaży deski, belki z przeznaczeniem do budowy domów i elementy konstrukcyjne dachów.

Regały wspornikowe w składach i sklepach budowlanych

Umożliwiają przechowywanie desek i innych materiałów budowlanych, ich właściwą prezentację, a także łatwy dostęp, gdy Klient zdecyduje się na zakup. Bezpieczne składowanie rur, stelaży metalowych, płyt wiórowych, profili metalowych i aluminiowych również jest na nich możliwe.

Regały dłużycowe w magazynach

Magazyny wyposażone w regał wspornikowy umożliwiają przechowywanie wszelkiego typu długich przedmiotów.

 

Przykładowe realizacje

Regały paletowe, regały wspornikowe i regały na szpule kablowe - te trzy produkty zamontowaliśmy na magazynie naszego klienta z Gliwic. W...

Liczba miejsc paletowych / półek: 1800

Tym razem zamieszczamy zdjęcie z realizacji w okolicach Konina, gdzie postawiliśmy ponad 1000 miejsc paletowych w regałach paletowych ora...

Liczba miejsc paletowych / półek: 1660

Montaż regałów wspornikowych amCANTI ! Dziś oddaliśmy naszemu stałemu klientowi do użytkowania kolejną realizację. Po antresoli i regałac...

Liczba miejsc paletowych / półek: -

Dzisiaj zamieszczamy kilka zdjęć z naszej najnowszej realizacji. Są to regały do składowania opon, które właśnie zamontowaliśmy w jednym ...

Liczba miejsc paletowych / półek: 6000

Przydatne artykuły

 • Regały Wspornikowe - Amrack zdjęcie nr 14
  Regały na rury – co warto wiedzieć?

  Rury to towary dłużycowe o niestandardowych gabarytach. Wymagają zastosowanie specjalnych procesów magazynowania. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem  na przechowywanie rur w magazynie są regały dłużycowe. Regały na rury stalowe – cechy charakterystyczne Regały na dłużycę, czyli wspornikowe, umożliwiają bezpieczne przechowywanie towarów o niestandardowych gabarytach. Są one przytwierdzone do podłoża, co zapewnia ich bezpieczną obsługę. Jeżeli pojawią się […]


 • Regały Wspornikowe - Amrack zdjęcie nr 17
  Jaki regał na blachy wybrać?

  W celu zabezpieczenia blach przed uszkodzeniami, należy wybrać dedykowane rozwiązania do ich składowania. Dostępnych jest wiele profesjonalnych systemów, z których klient może skorzystać. Regał na blachy – cechy charakterystyczne Regał na arkusze blachy charakteryzuje się uniwersalnością oraz dostępnością specjalnych, dwuczęściowych półek. Jest możliwość zamówienia konstrukcji z dolnymi, wysuwanymi półkami, przy czym ich górna część służy […]


 • Regały Wspornikowe - Amrack zdjęcie nr 19
  Regały budowlane – na co zwrócić uwagę?

  Przechowywanie materiałów budowlanych musi być bezpieczne i efektywne. Umożliwiają to dopasowane do potrzeb regały magazynowe. Jakie regały budowlane wybrać, aby zoptymalizować koszty i usprawnić procesy logistyczne? Regały do przechowywania materiałów budowlanych – przegląd dostępnych rozwiązań Dużym wyzwaniem dla firm z branży budowlanej jest magazynowanie oraz transport materiałów sypkich oraz ciężkich. Trzeba dopasować do nich regały, […]


 • Regały Wspornikowe - Amrack zdjęcie nr 21
  Regały dłużycowe – czym są i gdzie je stosować?

  Regały wspornikowe inaczej nazywane regałami dłużycowymi lub regałami wsporczymi pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej. Dzięki prostej, solidnej budowie i modułowej konstrukcji, regały na dłużyce, sprawdzają się świetnie przy składowaniu długich, ciężkich i nietypowych towarów. Zapewniają łatwy dostęp do towarów. Regały dłużycowe znakomicie sprawdzają się, gdy do składowania są towary o małym lub średnim […]