Strona główna » Regały wspornikowe

Regały wspornikowe

Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że regały wspornikowe świetnie sprawdzają się zarówno w wielkich przestrzeniach magazynowych, jak i mniejszych magazynach. Wraz z regałami półkowymi i paletowymi, konstrukcje wspornikowe stanowią trzon oferty marki amRACK. Jesteśmy przekonani, że dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów oraz precyzyjnemu wykonaniu, proponowane regały wspornikowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Kontrahentów.

Gdzie możesz wykorzystać regały wspornikowe amRACK?

Na pytanie postawione powyżej jest tylko jedna odpowiedź – wszędzie. Regały amRACK sprawdzą się w każdych warunkach magazynowych i tylko od Ciebie zależy, gdzie je wykorzystasz. Nie oznacza to, że nie istnieją branże, w których regały wspornikowe znajdują zastosowanie najczęściej. Jednym z ich pierwotnych zastosowań było składowanie dłużyc, a więc długiego drewna okrągłego. Poza przemysłem drzewnym również przemysł metalowy i tworzyw sztucznych bardzo często wykorzystuje tego typu regały. Podsumowując, regały wspornikowe będą dobrym wyborem wszędzie tam, gdzie długość towaru uniemożliwia zastosowanie innego rodzaju regałów.

Główne zalety regałów wspornikowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów liczą się korzyści płynące z wyboru tego, a nie innego rodzaju regałów. Poza główną – możliwością składowania towaru o długości rzędu kilku metrów, istnieje jeszcze kilka, które z pewnością docenisz. Razem stanowią one o sile naszego produktu – wysokiej klasy regałów wspornikowych amRACK.

Montaż i mobilność

Sytuacja w biznesie zmienia się dynamicznie. Dzisiaj prowadzisz działalność tutaj, jutro możesz być już w zupełnie innym miejscu. Ogromną zaletą regałów wspornikowych jest ich łatwy montaż i demontaż, dzięki czemu bez trudu możesz ich użyć w kolejnej lokalizacji. To nie tylko praktyczne, ale też ekonomiczne rozwiązanie.

Konstrukcja modułowa

Kwestia konstrukcji modułowej częściowo wiąże się z omawianą powyżej łatwością montażu. To właśnie dzięki niej jest on tak prosty. Umożliwia ona również tworzenie dowolnych zestawień regałów oraz wpływa na niższą cenę. Każdy, komu zależy na wyposażeniu pozwalającemu na szybką adaptację do nowych warunków, powinien ją docenić.

Łatwa regulacja poziomów regałów wspornikowych

W biznesie wiele spraw rozgrywa się zgodnie z zasadą – adaptuj się albo giń. Podobnie wygląda sytuacja w logistyce magazynowej. Niekiedy po prostu trzeba w krótkim czasie zmienić profil magazynu, by przyjąć towar. Regały wspornikowe dzięki łatwej regulacji poziomów bez trudu dostosujesz do nowych wymagań. To właśnie adaptacja.

Wysoka funkcjonalność

Wszystkie powyższe zalety sprawiają, że regały wspornikowe marki amRACK są niezwykle funkcjonalne. Ich rozmiar, konstrukcja i ułożenie pozwalają na składowanie towarów o różnych długościach. Co więcej, istnieje możliwość dokupienia akcesoriów dodatkowych, o czym piszemy poniżej.

Regały wspornikowe amRACK

amRACK to przede wszystkim jakość bez kompromisów. Nasze regały wykonane są z wytrzymałych profili hutniczych. Dysponują możliwością regulacji poziomów składowania. Opcjonalnie mogą zostać wyposażone w przydatne ograniczniki wysuwu w przypadku składowania towarów luzem, a nie w pakietach. Oferowane regały wspornikowe mogą być obsługiwane zarówno wózkami widłowymi, jak i suwnicą, wszystko zależy od wymagań Klienta. Wykonujemy konstrukcje jednostronne, montowane przy ścianie magazynu oraz dwustronne. Regały amRACK dostępne są w wersji lakierowanej proszkowo, jak też ocynkowanej – najczęściej przeznaczonej do użytkowania na zewnątrz.

Wybór dodatkowych akcesoriów

Przygotowaliśmy szereg akcesoriów dodatkowych, dzięki którym dostosujesz regały wspornikowe do swoich wymagań. Oferujemy między innymi kraty pomostowe, skrzynie oraz zadaszenie. Współpracując z nami, otrzymasz regały dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Marka amRACK – z korzyścią dla Ciebie

amRACK to przede wszystkim ludzie. Nasz zespół składa się z fachowców w dziedzinie szeroko pojętej logistyki magazynowej. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego możesz być spokojny o efekty naszej pracy. Dzięki temu, że wiemy, jak ze sobą pracować, posiadamy wiedzę i doświadczenie, realizujemy zamówienia w niezwykle szybkim tempie. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości w korzystnej cenie – wybierz produkty marki amRACK.

Planujesz zakup regałów wspornikowych? Zainteresowało Cię to praktyczne rozwiązanie? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy opcje możliwe do wykonania. Zapraszamy do współpracy Klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, projekt
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń