Strona główna » Regały wspornikowe

Regały wspornikowe

Regały wspornikowe są przeznaczone do składowania dłużyc. Idealnie sprawdzą się w przemyśle drzewnym, metalowym, czy tworzyw sztucznych, np. produkcji profili okiennych, czyli wszędzie tam, gdzie długość towarów uniemożliwia ich składowanie w regałach innych typów. Mogą być obsługiwane zarówno wózkami widłowymi jak i suwnicą – wykonanie specjalne.
Regały wykonane są z profili hutniczych, posiadają możliwość regulacji poziomów składowania. Wsporniki mogą być wyposażone w ograniczniki wysuwu, w przypadku towarów składowanych luzem, nie w pakietach.
Wykonujemy regały jednostronne, montowane przy ścianie magazynu oraz dwustronne.
Nasze regały można wyposażyć w dodatkowe akcesoria: kraty pomostowe, skrzynie, czy zadaszenie.

Zalety:

• łatwy montaż oraz demontaż i ponowne użytkowanie w innej lokalizacji
• modułowa konstrukcja
• możliwość regulacji poziomów
• możliwość składowania towarów o różnych długościach

Regały amRACK wykonane mogą być w wersjach: lakierowane proszkowe oraz cynkowane – najczęściej przeznaczone do użytkowania na zewnątrz.

REGAŁY WSPORNIKOWE – Przechowuj, co tylko chcesz!

Jeżeli potrzebujesz miejsca do przechowywania dla ładunków wielkoformatowych, odpowiedzią na Twoje potrzeby są regały wspornikowe. Można na nich przez żadnych problemów przechowywać rury, profile stalowe czy też blachy.

Trzeba jednak pamiętać, że do obsługi takich regałów wymagany jest wózek widłowy. Chyba, że masz w posiadaniu niskie regały wspornikowe, wtedy nie ma żadnych problemów z ich obsługiwaniem ręcznie.

Jak działają regały wspornikowe?

Można zdecydować się na regały wspornikowe jednostronne, jak i dwustronne. Każdy regał jednostronny można rozbudować tak, aby w przyszłości był regałem obustronnym.

Jeśli zastanawiasz się, z jakiego powodu warto go kupić musisz coś o nim wiedzieć. Kiedy na samym początku potrzebujesz mniej miejsca do przechowywania, możesz nabyć regał jednostronny, a następnie przekształcić go w regał dwustronny. Nie będzie z tym żadnych problemów.

Każdy regał wspornikowy pozwala na przechowywanie materiałów dłużycowych, a dzięki specyficznej konstrukcji, wszystkie materiały tam składowane są bezpiecznie i bez żadnych problemów. Na pewno spełnią one swój zadanie.

Regał wspornikowy. Czym są regały wspornikowe?

Jeżeli w Twoim magazynie mają być składowane długie towary to regały wspornikowe są rozwiązaniem, na które warto się zdecydować. Można na nich poukładać pręty, rury, płyty oraz materiały składowane w belkach.

Na pewno nie stanowiło to będzie większego problemu. Regały te charakteryzują się stabilną, wytrzymałą konstrukcją, a jednocześnie nie stwarzają żadnych problemów podczas montażu. Zdecydowanie można cieszyć się z ich maksymalnego wykorzystania, co jak najbardziej przekłada się na pełne zadowolone. Stawiając na regał wspornikowy, robisz bardzo dobrą inwestycję.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, projekt
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń