Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe Lublin

Jeżeli właśnie planujesz otwarcie magazynu lub modernizację obecnego i szukasz idealnego wyposażenia w Lublinie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedajemy wysokiej jakości regały metalowe w Lublinie i okolicach. Dysponujemy szeroką ofertą, która obejmuje m.in. regały paletowe, regały półkowe, regały wspornikowe. Kontaktując się z nami, możesz liczyć na podpowiedź, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w Twoim obiekcie.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Jesteśmy rzetelną firmą oferującą wysokiej jakości regały magazynowe w Lublinie i okolicach.

Kontakt z nami

Zalety:
  • możliwe jest składowanie zróżnicowanych towarów w dużej ilości,
  • ułatwiają prace magazynierom,
  • wykonanie z wysokiej jakości materiałów,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Regały Magazynowe Lublin - Nowe I Używane - Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe dla firm z Lublina i okolic

Zaopatrujemy w regały magazynowe firmy z całej Polski, w tym z Lublina. Dostarczamy konstrukcje dopasowane pod względem nośności oraz wymiarów. Nie musisz niepotrzebnie przepłacać, otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Nasze regały magazynowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dlatego są wytrzymałe i stabilne. Z powodzeniem wykorzystasz je w swojej działalności przez lata. Stosujemy dodatkowe wzmocnienia pozwalające na bezproblemową eksploatację w każdych warunkach.

Na polskim rynku działamy już od wielu lat. Zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, co sprawia, że jesteśmy ekspertami, jeżeli chodzi o regały paletowe oraz inne konstrukcje magazynowe. Możesz polegać na naszym doradztwie.

Oferta amRACK dla Lublina:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta