Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe z Lublina

Regały magazynowe Lublin są obowiązkowym wyposażeniem każdego miejsca, w którym są składowane towary. Niezależnie od dostępnej przestrzeni magazynowej, odpowiednio dobrane, ułatwiają pracę. W ofercie amRACK znajdziesz najlepsze regały magazynowe z Lublina wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne.


Regały magazynowe Lublin

Każdy, kto ma w planach urządzenie przestrzeni magazynowej powinien zaznajomić się z najpopularniejszymi regałami magazynowymi.

Obecnie największą popularnością cieszą się regały półkowe oraz paletowe. Zapewniają one maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej, a także dostarczają bardzo dużo miejsca do składowania towarów. Regały półkowe najczęściej wykorzystywane do składowania środków trwałych pojedynczych o niejednorodnych kształtach oraz wadze. Regały paletowe wykorzystywane są natomiast w magazynach, w których towary są spaletowane.

Z jakich regałów możesz skorzystać w magazynie?

Wielu magazynierów decyduje się, aby przygotować regał magazynowy na wymiar. Pozwala to na pełne dopasowanie konstrukcji do dostępnej przestrzeni.

Zostaje ona dzięki temu maksymalni wykorzystana. Co najważniejsze, trzeba wdrożyć rozwiązania, które sprawdzą się nie tylko przez chwilę, ale przez lata. Najbardziej wygórowane oczekiwania spełni regał magazynowy metalowy odporny na uszkodzenia mechaniczne, jak i zmienne warunki atmosferyczne.

Regały magazynowe z Lublina dzielą się na wiele modeli, ze względu na nośność półek. W ofercie znajdziesz regały, które są w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenia. Istnieje możliwość zamówienia regałów o indywidualnych wymiarach, dostosowanych do dostępnej w magazynie przestrzeni.

Zalety:

  • możliwe jest składowanie zróżnicowanych towarów w dużej ilości,
  • ułatwiają prace magazynierom,
  • wykonanie z wysokiej jakości materiałów,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 Regały Magazynowe Lublin - Paletowe Regały Nowe I Używane | Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe doskonale sprawdzą się w magazynie o dowolnej powierzchni. Najwyższa jakość wykonania gwarantuje stabilność i trwałość. Z tych regałów będziesz w stanie korzystać przez lata.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Lublina:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta