Strona główna » Kontakt

Dane rejestrowe

Wynajem regałów i sprzedaż Zamiast kupować, lepiej wynająć!

Jeżeli nie masz budżetu, aby kupić regały, jakich potrzebujesz do swojego magazynu, istnieje opcja ich wynajmu. To takie proste – wynajem regałów.

Niektóre firmy zajmują się tym w zakresie profesjonalnym, a to pozwala na pozyskanie takich regałów, jakie są aktualnie potrzebne. Regały można wynająć zarówno na krótki, jak i dłuższy czas. Oferta firmy jest zróżnicowana i dostosowana do potrzeb klientów. Najważniejsze jest jednak, że wynajem regałów i sprzedaż odbywa się na dogodnych warunkach. Taki układ pozwala na pełne spersonalizowanie oferty, a jest to najważniejsze w przypadku takich transakcji.

Wynajem regałów magazynowych – Skontaktuj się z Nami!

Wynajem regałów jest dogodnym rozwiązaniem także dla tych klientów, którzy nie wiedzą, czy ich biznes się powiedzie i czy faktycznie przez cały okres działalności będą potrzebowali magazynu.

Kupowanie regałów to spora inwestycja, znacznie korzystniejszy jest wynajem regałów magazynowych, ponieważ wiąże się to z dużo mniejszymi kosztami. Zdecydowanie, przełoży się to na osiągniecie bardzo dobrych rezultatów. W końcu najważniejsze jest, aby regały były dostosowane do potrzeb użytkownika i aby znajdowały zastosowanie w magazynie. Dzięki wynajmowi, można będzie wybrać dokładnie takie, jakie są aktualnie potrzebne. Ponadto, nie będzie problemu z tym, że trzeba będzie je sprzedawać, gdy magazyn zostanie zamknięty.

Wtedy sprzedaż lub ponowny wynajem regałów paletowych jest na głowie ich prawowitych właścicieli. Na pewno taka opcja jest dogodna dla wielu przedsiębiorców i jak najbardziej warto z niej skorzystać. Dzięki temu, że będzie się miało zapewniony wynajem, można będzie dysponować regałami w dowolny sposób, korzystać z nich przez długi czas, a w dodatku wszystko będzie odbywało się na bardzo dobrych warunkach, przy braku dużych kosztów.

Regały na wynajem są odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które pragną niskim kosztem wyposażyć swój magazyn dobrej jakości produktami.

W końcu bezpieczne i atestowane produkty to gwarancja sukcesu. Zwłaszcza, że takie towary faktycznie będą się bardzo dobrze sprawdzały. Warto decydować się na taką formę wyposażenia magazynu.

Oferujemy kompleksowe projektowanie wdrożenia i serwis regałów magazynowych. Jeżeli interesują Cię profesjonalne działania amRack, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną oraz zachęcamy do naszego biura

AMrack Sp. z o.o.

ul. Główna 9, 62-053 Pecna
NIP: 7773356955
KRS: 0000820633
REGON: 385143646
Projekt wyposażenia Twojego magazynu w 48h od zgłoszenia.

Biuro Wielkopolska

Magazyn
ul. Czempińska 47, 64-000 Pianowo/Kościan

Telefon kontaktowy
+48 503 855 601

Adres e-mail do kontaktu
biuro@amrack.pl

 

Biuro Rzeszów

ul. Solarza 2/31

Telefon kontaktowy
+48 797 835 944

Adres e-mail do kontaktu
p.debiec@amrack.pl

 

Biuro Wrocław

Wrocławska 39, 55-095 Byków

 

Telefon kontaktowy
+48 509 922 251

Adres e-mail do kontaktu
a.nawrocki@amrack.pl

 

Biuro Warszawa

Wesoła 21B, 05-230 Kobyłka

Telefon kontaktowy
+48 503 855 601

Adres e-mail do kontaktu
biuro@amrack.pl

 

możesz się z nami skontaktować poprzez formularz

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, projekt
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń