Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Antresola magazynowa z Poznania

Antresola magazynowa Poznań

Zdobywając przez lata doświadczenie specjaliści od montażu regałów magazynowych mają szansę na zainstalowanie ich w magazynie. Oferta antresola magazynowa Poznań może, więc w ten sposób okazać się bardzo trafioną. Natomiast montaż przebiegnie w profesjonalny sposób.

Zalety profesjonalnego montażu regałów paletowych

Profesjonaliści zadbają o to, aby wyposażenie twojego magazynu było odpowiednie. Kiedy główną część obiektu stanowi magazyn z regałami bardzo ważne jest, aby ich montaż przebiegł w profesjonalny sposób. Pozwoli to na osiągnięcie pewności, że każdy towar składowany na półkach będzie bezpieczny i nie będzie żadnych problemów, aby się do niego dostać w razie potrzeby. Profesjonalnie zamontowane miejsca paletowe to możliwość bezpiecznego składowania towarów, dbania o profesjonalną realizację zamówień i profesjonalne prowadzenie działalności. Zobacz też: regały paletowe używane.

Antresola magazynowa Poznań, amrack

Warto zadbać, aby takie cechy spełniał twój magazyn, a na pewno tak się stanie, jeżeli zdecydujesz się na profesjonalny montaż regałów paletowych. Przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. Zdecydowanie, będziemy zachwyceni, że udało się takie właśnie efekty osiągnąć.

Tanie, a jednocześnie skuteczne rozwiązania w zakresie rozbudowy dostępnej przestrzeni magazynowej dają antresole magazynowe z Poznania, zwane także pomostami magazynowymi. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zaczyna brakować przestrzeni do składowania, a koszty nie pozwalają na wynajęcie większego magazynu lub rozbudowę już istniejącego. Proponowana antresola magazynowa w Poznaniu daje możliwość składowania dowolnych towarów: palet, maszyn, produktów drobnicowych.

W ofercie amRACK znajdziesz rozwiązania dopasowane do wytrzymałości posadzki, jak i potrzeb Klientów. Dostępne są konstrukcje z wieloma poziomami podłóg (standardowo do 3).

Zalety:

  • antresola magazynowa z Poznania – łatwy montaż i demontaż,
  • gwarancja dowolnej aranżacji przestrzeni magazynowej,
  • niskie koszty rozbudowy magazynu.

Mając do dyspozycji tak rozbudowane rozwiązanie, możesz stworzyć magazyn dopasowany w każdym calu do swoich potrzeb. W ofercie amRACK znajdziesz pomosty zimno- lub gorącowalcowane, zabezpieczone lakierowaniem proszkowym w kolorach: szary, pomarańczowy, żółty, niebieski.

Antresole Magazynowe Poznań - Amrack zdjęcie nr 1

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Poznania:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta