Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały paletowe z Poznania

Regały paletowe z Poznania są najtańszym, a jednocześnie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, jakie można obecnie wprowadzić do magazynu. Dają możliwość składowania towarów różnego typu, ponieważ dostęp do nich jest nieograniczony. Prosta budowa umożliwia elastyczne dopasowanie każdej kolumny do dostępnej przestrzeni. Magazyn może przejść ewolucję w każdej chwili, zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. To synonim nowoczesności, jakiej poszukują obecnie magazynierzy.

Regały paletowe Poznań

W ofercie amRACK znajdziesz dopasowany do potrzeb regał magazynowy – awangardowe magazynowanie gwarantowane. Z tego też powodu wiemy, że regały paletowe Poznań są na najwyższym poziomie.

Regały wjezdne

Sprawdzają się w magazynach, w których składuje się przede wszystkim jednorodne towary. Znajdują zastosowanie w chłodniach. Gwarantują maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej.

Regały mobilne

Pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej i są świetnym rozwiązaniem do chłodni, w których występuje bardzo częsta wymiana towarów.

Systemy Magazynowe – Logistyka

Realizacja zadań w magazynach automatycznych odbywa się znacznie szybciej i w sposób znacznie bardziej precyzyjny. Kolejną dobrą wiadomością jest obniżenie kosztów utrzymania samego obiektu, ponieważ nie ma konieczności zatrudnienia aż tak wielu pracowników. Prace realizowane są zgodnie z założeniami i według określonego schematu, jaki wdrożyły automatyczne systemy magazynowe. Logistyka w nowoczesnym wydaniu.

Regały paletowe z Poznania dają możliwość lokowania towarów w układzie prostokątnym lub równoległym. Dzięki łatwemu dostępowi do towarów, sprawdzanie stanu magazynowego nie stwarza większych trudności.

Zalety:

  • tanie rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego,
  • nieograniczony dostęp do każdego towaru,
  • bezproblemowa kontrola stanu magazynowego,
  • rozbudowane wyposażenie dodatkowe,
  • modułowa budowa,
  • łatwa obsługa.

 

Regały Paletowe Poznań - Amrack zdjęcie nr 1

Jeżeli chcesz kupić wysokiej jakości polskie regały paletowe w Poznaniu, postaw na rozwiązania amRACK. Oprócz solidnej konstrukcji, otrzymasz bogate wyposażenie dodatkowe, m.in. półki, przegrody, wieszaki, separatory.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Poznania:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta