Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały wysokiego składowania z Poznania

Regały wysokiego składowania stanowią podstawowe wyposażenie każdego magazynu. Zapewniają optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, jak i bezpieczne składowanie towarów. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, regały wysokiego składowania z Poznania posłużą przez lata, dostosowując się w każdym calu do potrzeb użytkownika. Ich cechą charakterystyczną jest szkieletowa konstrukcja. Wśród najpopularniejszych rozwiązań tego typu można wyróżnić regały rzędowe, wjezdne i przejezdne.


Regały wysokiego składowania Poznań

Regały przesuwne pozwalają na składowanie towarów na paletach. Wykorzystują nawet do 90% dostępnej powierzchni magazynowej. Ich konstrukcja stanowi rozbudowę klasycznego regału paletowego o wózek jezdny, na którym porusza się po osadzonych w posadzce szynach.

Najtańsze i najlepsze regały przesuwne w ofercie amRACK

Stawiając na regały przesuwne maksymalnie wykorzystujesz dostępną przestrzeń magazynową, zapewniasz sobie dostęp do każdego ładunku, a tym samym nie utrudniasz procesu inwentaryzacji. Zobacz inne regały przesuwne, które proponuje amRACK, a Twój magazyn zyska systemy składowania w każdym calu dopasowane do potrzeb.

Regały wysokiego składowania w Poznaniu są obsługiwane przez różnego typu wózki widłowe, dopasowane do specyfiki przestrzeni magazynowej. Najpopularniejsze są wózki wysokiego składowania oraz wózki widłowe elektryczne.

Zalety:

  • doskonały sposób na precyzyjne zaplanowanie przestrzeni magazynowej,
  • możliwość rozmieszczenia towarów przy użyciu urządzeń mechanicznych,
  • wytrzymała konstrukcja.

 

Regały Wysokiego Składowania Poznań - Amrack zdjęcie nr 1

Znajdujące się w ofercie amRACK regały wysokiego składowania z Poznania są idealnym rozwiązaniem do profesjonalnie zarządzanych magazynów, działających zgodnie z zasadami BHP.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Poznania:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta