Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe – Kraków

Siedziba firmy amRACK znajduje się w województwie wielkopolskim, ale sprzedaż regałów magazynowych prowadzimy w Krakowie oraz w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Dzięki temu możemy pomagać wszystkim Klientom, którzy szukają wysokiej jakości, niezawodnego i profesjonalnego wyposażenia jakim są nasze regały magazynowe. Kraków wie co najlepsze, dlatego krakowskim przedsiębiorcom oferujemy zarówno wysokiej klasy regały paletowe, półkowe, wspornikowe, jak i wysokiego składowania. Dysponujemy systemami przepływowymi, wjezdnymi, jak i przesuwnymi. Regały magazynowe, które dostarczamy do Krakowa, to konstrukcje trwałe, niezawodne i bezawaryjne, które zapewniają bezpieczne składowanie. Nasze systemy wyróżnia:

  • dopasowanie do każdego typu magazynu,
  • możliwość składowania ogromnych ilości towarów,
  • wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Zapytaj o wycenę

Regały magazynowe. Kraków wie, co jest najlepsze!

Jeżeli chcesz wyposażyć sklep, warsztat, halę produkcyjną lub magazyn, zapoznaj się z ofertą amRACK. Na pewno nie pożałujesz! Sprzedaż naszych produktów odbywa się na terenie całego kraju, również w województwie małopolskim, którego stolicą jest Kraków. Zyskasz najlepsze regały magazynowe zapewniające prowadzenie działalności profesjonalnej, bezpiecznej i wydajnej.

Oprócz klasycznych regałów magazynowych oferujemy także bogate wyposażenie dodatkowe, które gwarantuje dopasowanie konstrukcji do indywidualnych potrzeb. Wybierać możesz wśród półek siatkowych, krat pomostowych, wygrodzeń, osłon regałów i słupów.

Oferta amRACK dla Krakowa:

Przykładowe realizacje amRACK w Krakowie

 

Kup regały magazynowe w Krakowie!

Zachęcamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty regałów magazynowych znajdujących zastosowanie w wielu miejscach: od sklepów, archiwów po magazyny i hale produkcyjne. Chętnie doradzimy, czy wybrane regały paletowe znajdą zastosowanie w posiadanym obiekcie, o jakie wyposażenie dodatkowe warto je uzupełnić. Im więcej szczegółów otrzymamy, tym lepszą poradę otrzymasz w zakresie dobierania regałów magazynowych do potrzeb.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju, dlatego każdy Klient zostanie otoczony niezbędną opieką specjalisty, który na temat regałów magazynowych wie naprawdę dużo. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci najlepsze wyposażenie magazynu, jakie możesz sobie tylko wymarzyć.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta