Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe z Krakowa

Każdy zakład lub przedsiębiorstwo powinno mieć własny magazyn, w którym znajdą się regały magazynowe Kraków.
Wielopoziomowe konstrukcje przestrzenne służą do składowania towarów i ułatwiają porządkowanie przestrzeni. Największą popularnością cieszą się regały magazynowe z Krakowa wykonane z metalu. Uznawane są za najsolidniejsze. Wykazują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym mają duży udźwig.


Regały magazynowe Kraków

Regały metalowe dają możliwość szybkiego składowania towarów, ale także ich właściwego uporządkowania. Znajdują zastosowanie w magazynach, warsztatach, jak i różnych instytucjach. Ze względu na prostą budowę i wykonanie, są powszechnie wykorzystywane do składowania zróżnicowanego asortymentu.

Czym wyróżniają się regał metalowy Amrack?

W sprzedaży dostępnych jest bardzo dużo regałów metalowych, dlatego nie będzie problemu z dopasowaniem wielkości do dostępnej przestrzeni. Najprostsze konstrukcje składają się z półek oraz szkieletu. Regały magazynowe zbudowane w ten sposób, pozwalają na składowanie różnych towarów, bez najmniejszych ograniczeń. Świetnie sprawdzają się w magazynach firm, które składują sprzęty, jak i produkty przeznaczone do sprzedaży.

Co jeszcze przemawia za tym, aby kupić regał metalowy? Awangardowe Magazynowanie – dziś uznawane za tradycyjne, dawniej nie do końca.

Wszystko z czasem się zmienia. Dziś regały metalowe są bardzo popularne i uważane za najbardziej wytrzymałe. Gwarantują dużo miejsca do przechowywania i można na nich bez najmniejszych problemów poukładać wszystkie towary. Stawiając na regały – Amrack robisz bardzo dobrą inwestycję na lata.

Regały magazynowe z Krakowa doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie do składowania jest naprawdę bardzo dużo towaru. Standardowo, regały dzielą się na statyczne i dynamiczne. W przypadku pierwszym, konstrukcja nie zmienia swojej pozycji i na stałe jest przymocowana do jednego miejsca. Regały dynamiczne posiadają elementy jezdne, dzięki którym mogą się poruszać.

Zalety:

  • dopasowanie do każdego typu magazynu,
  • możliwość składowania ogromnych ilości towarów,
  • wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

 

Regały Magazynowe Kraków - Najlepsze Regały Nowe I Używane | Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe to konstrukcje trwałe, niezawodne i bezawaryjne, które zapewniają bezpieczne składowanie.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Krakowa:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta