Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe – Kielce

Jeżeli szukasz regałów magazynowych w Kielcach lub okolicach, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy profesjonalne wyposażenie do kieleckich magazynów, hal produkcyjnych oraz firm usługowych znajdujących się na terenie aglomeracji kieleckiej. Dysponujemy najlepszymi konstrukcjami w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są najwyższej jakości regały magazynowe w Kielcach.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno regały magazynowe — paletowe, jak i regały sklepowe — gondole sklepowe. Możesz zainwestować w konstrukcje statyczne (regały wspornikowe), jak i dynamiczne (regały przesuwne).

Postaw na pewny i bezpieczny montaż regałów magazynowych w Kielcach

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Kontakt z nami

Zalety:
  • profesjonalna organizacja magazynu,
  • bezpieczne składowanie towarów,
  • prosty montaż.

Regały Magazynowe Kielce - Amrack zdjęcie nr 1

Regały magazynowe dla przedsiębiorców z Kielc i okolic

Jesteśmy dystrybutorem regałów magazynowych działającym na rynku już od wielu lat. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, także w Kielcach. Każdy może skorzystać z bogatej oferty, jaką opracowaliśmy z bardzo dużą starannością. Nasze konstrukcje wyróżnia jakość, znakomite parametry techniczne oraz możliwość dokupienia bogatego wyposażenia dodatkowego.

Najlepsze regały magazynowe w Kielcach

Posiadamy kompleksową ofertę dla przedsiębiorców z Kielc i okolic, w której znajdują się regały paletowe, regały półkowe, a także systemy przesuwne i wspornikowe. Nasze propozycje znajdą zastosowanie w wielu obiektach m.in. w sklepach, warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych. Nasze regały metalowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego z powodzeniem można będzie je użytkować przez wiele lat. Wszystkich zainteresowanych ofertą regałów z dostawą do Kielc zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi doradcami.

Oferta amRACK dla Kielc:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta