Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały półkowe

Regały półkowe są znakomitym rozwiązaniem przeznaczonym do składowania towarów drobnicowych. Znajdą swoje zastosowanie w sklepach, hurtowniach, warsztatach, biurach, magazynach i wielu innych obiektach. Regały półkowe przeznaczone są do obsługi ręcznej.

Zalety:

 • najtańsze rozwiązanie
 • dostęp do każdego towaru
 • elastyczność
 • łatwa kontrola stanów magazynowych
 • bogate wyposażenie dodatkowe
 • modułowa budowa
 • możliwość regulacji poziomów składowania

Regały półkowe w ofercie amRACK

Oferowane przez amRACK regały magazynowe półkowe stanowią ergonomiczne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Możesz w efektywny sposób wykorzystać je w celu przechowywania zróżnicowanego asortymentu i to w bezpieczny sposób. Możesz dokupić wyposażenie, które umożliwi to w najlepszy sposób m.in. wieszaki na ubrania, uchwyty i wiele innych. Stawiając na nowoczesne regały metalowe półkowe gwarantujesz sobie bezpieczną przestrzeń do składowania towarów drobnicowych.

Nasze regały półkowe wykonane są z blachy cynkowanej, a ich konstrukcja umożliwia obsługę półek zarówno z jednej jak i dwóch stron regału. Do regałów amRACK można zastosować bardzo bogate wyposażenie dodatkowe: przegrody, szuflady, drzwi, panele boczne, tylne, wieszaki oraz inne wykonane specjalnie na życzenie klienta.

Oferujemy regały pólkowe z półką stalową, w zabudowie modułowej o głębokości półek 300, 400, 500, 600, 700, 800 i 1000 mm i obciążeniu półki do 600 kg oraz wysokości w standardzie do 7 m. Modułowa budowa pozwala na łatwy montaż i demontaż regałów, pozwalając budować ciągi o zadanych długościach. Na podbudowie regałów półkowych istnieje możliwość zamontowania podłóg i wykonania zabudowy wielopiętrowej.

Nasze regały półkowe projektowane są z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów. Wiele parametrów można dobierać również indywidualnie. Regał półkowy może zostać wzbogacony o wypełnienie z półek metalowych, siatkowych czy płyt wiórowych. Nasze wielopoziomowe regały półkowe jesteś w stanie dopasować pod względem wymiarów, nośności, a także zastosowanych funkcjonalności. Regały możesz wzbogacić o bogate wyposażenie dodatkowe, m.in. przegrody półek, szuflady, drzwi, wieszaki, do czego serdecznie zachęcamy.

 

Regały Półkowe - Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Dlaczego warto sięgnąć po nasze regały półkowe?

Od początku naszej działalności postawiliśmy sobie jeden cel – być liderem. Dotyczy to nie tylko produktów, ale też obsługi zarówno przed-, jak i posprzedażowej. Regały półkowe o ofercie amRACK to produkty najwyższej jakości i dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe standardy. Jesteśmy absolutnie pewni, że nawet najbardziej wymagający Klienci będą z nich w stu procentach zadowoleni.

Szeroki zakres oferowanych produktów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć model realizujący potrzeby magazynowe, umożliwiający bezpieczne składowanie towarów drobnicowych. Warto stawiać na konstrukcje wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a także wzbogacone o funkcje dodatkowe. Regał półkowy magazynowy posłuży przez długi czas, zapewni bezpieczne składowanie towarów i realizowanie wszystkich procesów magazynowych w profesjonalny sposób.

Wielopoziomowe regały półkowe w Twoim magazynie

Do swojego magazynu możesz wprowadzić wielopoziomowy regał półkowy o szerokim zastosowaniu. Proponujemy systemy, na których można składować towary drobnicowe, a ich obsługa może odbywać się ręcznie lub z pomocą wózków widłowych. Dobrze zaplanowana konstrukcja sprawia, że masz nieograniczony dostęp do każdego składowanego towaru. Kompletacja zamówień nie stanowi dzięki temu większego problemu.

Wybierając wielopoziomowe regały półkowe możesz nawet 4-krotnie zwiększyć przestrzeń do składowania w swoim magazynie. Modułowa konstrukcja umożliwia ciągłą rozbudowę, w zależności od potrzeb. Czy właśnie takiego rozwiązania szukasz?

 

Uniwersalne regały półkowe do składowania towarów drobnicowych

Regały magazynowe półkowe wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Umożliwiają przede wszystkim składowanie niespaletyzowanych towarów, a ich podstawowymi miejscami wykorzystania są biblioteki, archiwa, sklepy, małe magazyny oraz hurtowanie. Najczęściej towary składowane są w kartonach lub luzem.

Oferowane przez amRACK regały półkowe magazynowe powstają z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów. Możesz samodzielnie wybrać dogodne parametry techniczne, jak i akcesoria dodatkowe, takie jak m.in. rodzaje półek. W tym zakresie nasz asortyment jest bardzo rozbudowany.

Nasza szeroka oferta pozwala dobrać regał półkowych magazynowy według uznania. Możesz zastosować dokładnie taki system, który umożliwi bezproblemowe prowadzenie działalności gospodarczej.

Pólki (szyte) na miarę

Głównym atutem naszych regałów jest duży zakres dostępnych wysokości wynoszący od 2000 mm do 8000 mm ze skokiem co 500 mm. Proponujemy również największy na rynku zakres głębokości regałów pólkowych – 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm oraz 1000 mm. Możliwość tak dużej personalizacji regałów sprawia, że sprawdzą się one niemal w każdych warunkach.

Regały pólkowe w ofercie amRACK wykonane są z wytrzymałej blachy ocynkowanej. Nośność półek dopasowujemy do potrzeb klientów w zakresie od 100 do 250 kilogramów, natomiast nośność ramy regałowej w skali od 1200 do 3400 kilogramów, co zależne jest także od grubości blachy z jakiej jest wykonany słup. Jeżeli zależy Ci na regałach półkowych o konkretnych wymiarach i nośności, to nie mogłeś lepiej trafić!

 

Bogaty wybór akcesoriów dodatkowych – zwiększ funkcjonalność regałów półkowych

Chcąc zapewnić maksymalną funkcjonalność naszych regałów, przygotowaliśmy bogaty wybór dodatkowych akcesoriów, które rozszerzają ich możliwość. Wśród nich znajdziesz rozmaite separatory, przegrody, wieszaki, szuflady, drzwi, panele boczne i mnóstwo innych dodatków. Co więcej, na życzenie klienta możemy wykonać kolejne akcesoria, spełniające jego oczekiwania. Pamiętaj też, że dzięki budowie i wytrzymałości regałów półkowych bez trudu możemy na nich tworzyć wielopiętrowe zabudowy.

Szybka realizacja zamówienia – wybierz profesjonalistów z amRACK

Marka amRACK jest w stu procentach zorientowana na klienta. Szczycimy się tym, że do naszych kontrahentów podchodzimy elastycznie, z pełnym zaangażowaniem realizując każde zlecenie. Dzięki temu, że dysponujemy doświadczonym zespołem oddanych pracowników, wiedzą oraz konkretnymi umiejętnościami, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w rekordowo krótkim czasie. Mniejsze zlecenia wykonujemy już w ciągu 3 do 5 dni roboczych! W przypadku dużych dostaw zajmuje nam to do 10 dni roboczych.

 

Przykładowe realizacje

Dzięki kolejnym zakończonym instalacjom regałowym powiększamy grono zadowolonych klientów😀. Tym razem chcielibyśmy się pochwalić instalac...

Liczba miejsc paletowych / półek: 1100

Zamieszczamy kilka zdjęć z naszej kolejnej realizacji. Tym razem dla klienta z branży logistycznej z okolic Warszawy. Dostarczyliśmy oraz...

Liczba miejsc paletowych / półek: 2800

Dziś chcielibyśmy się podzielić kolejnymi zdjęciami regałów półkowych amSHELF. Fotki wykonane w trakcie trwania montażu blisko 3000 półek...

Liczba miejsc paletowych / półek: 3000

Regały półkowe z zamykanymi roletami? W amRACKu to żaden problem! Nasza najnowsza realizacja jest mocno niestandardowa. Na życzenie klien...

Liczba miejsc paletowych / półek: 150

Przydatne artykuły

 • Regały Półkowe - Amrack zdjęcie nr 42
  Regał półkowy – cechy oraz zastosowanie

  Magazynowy regał półkowy charakteryzuje się szerokim zastosowaniem w zakresie składowania towarów niespaletyzowanych. Regał półkowy jest funkcjonalnym rozwiązaniem do magazynu, sklepu czy warsztatu. Wykonany z wysokiej jakości stali ocynkowanej, gwarantuje eksploatację przez lata. Co jeszcze cechuje regał półkowy? Gdzie i do czego można wykorzystać systemy regałów półkowych? Regał półkowy — zastosowanie Nowoczesne regały półkowe znajdują zastosowanie […]


 • Regały Półkowe - Amrack zdjęcie nr 44
  Półki magazynowe – rodzaje i zastosowanie

  Regały wyposażone w odpowiedniej jakości półki magazynowe gwarantują łatwy dostęp do towarów i ich bezpieczne składowanie. Półki do regałów magazynowych pozwalają przechowywać zarówno towary ostre, ciężkie, jak i niespaletyzowane. Można dostosować je do indywidualnych potrzeb magazynu, jak i do rodzaju towaru, jaki chcesz składować. Dopasowując wypełnienia poziome w regałach paletowych lub półkowych do ciężaru różnych […]