Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe

Twój magazyn do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dobrej logistyki oraz odpowiedniego wyposażenia. Przede wszystkim musisz zainwestować w wysokiej jakości regały magazynowe.

Inaczej zwany regałem przemysłowym, regał do magazynu to wielopoziomowa konstrukcja przestrzenna, którą można wykorzystać do składowania różnego rodzaju towarów. Metalowe regały magazynowe powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, odznaczać się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, ułatwiać efektywną realizację obowiązków, a także zapewniać pracownikom bezpieczeństwo.

Wytrzymałe i stabilne regały przemysłowe, które znajdziesz w ofercie amRACK ułatwią zarządzanie magazynem, pozwolą na bezproblemowe składowanie towarów oraz umożliwią skuteczną kontrolę stanu magazynowego.

Regały do magazynu w ofercie amRACK

 

Montaż / demontaż / serwis regałów
Montaż / demontaż / serwis regałów

Nie tylko sprzedajemy regały paletowe, ale także wykonujemy ich montaż. Tym samym dbamy o ich prawidłowe wprowadzenie do Twojej przestrzeni magazynowej. Gwarantujemy, że konstrukcje będą stabilne i prawidłowo przystosowane do przeznaczenia.

Regały używane
Regały używane

Montaż i demontaż regałów - posiadając szerokie kontakty z wykwalifikowanymi grupami monterskimi, jesteśmy w stanie zorganizować prace w ciągu 48 h od zgłoszenia. Dodatkowo odkupujemy regały używane, jeśli użytkownik nie zamierza ich dalej eksploatować.

Przeglądy regałów magazynowych
Przeglądy regałów magazynowych

Przeglądy regałów, połączone z ich serwisem pozwalają na bezpieczną pracę i wydłużają czas użytkowania instalacji. Przeglądy wykonujemy zgodnie z normą 15635.Po przeglądzie wykonujemy raport techniczny oraz możemy dostarczyć i wymienić elementy regałów.

Osłony regałów i słupów
Osłony regałów i słupów

Osłony regałów, słupów i odbojniki magazynowe amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej. Posiadamy własny zakład produkcyjny.

Półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia
Półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia

Akcesoria regałowe - kraty, półki, ochraniacze, wygrodzenia. Usprawniają pracę magazynu i znacząco podnoszą bezpieczeństwo pracy oraz redukują koszty eksploatacji regałów.

Podesty magazynowe
Podesty magazynowe

Podesty magazynowe dostępne w naszej ofercie można dowolnie modyfikować, a ich demontaż nie zajmuje zbyt wiele czasu ani nie jest czasochłonny.

Regały przesuwne
Regały przesuwne

Regały przesuwne - stanowią doskonały sposób magazynowania towarów o małej rotacji i dużym asortymencie. Szczególnie stosowane w mroźniach w przemyśle spożywczym. Regały mobilne pozwalają wykorzystać przestrzeń magazynu w 90%.

Regały magazynowe metalowe
Regały magazynowe metalowe

Regały przesuwne - stanowią doskonały sposób magazynowania towarów o małej rotacji i dużym asortymencie. Szczególnie stosowane w mroźniach w przemyśle spożywczym. Regały mobilne pozwalają wykorzystać przestrzeń magazynu w 90%.

Regały wjezdne z platformą mobilną
Regały wjezdne z platformą mobilną

Regały wjezdne z platformą mobilną - stanowią rozwój konstrukcji klasycznych regałów wjezdnych. Składowanie wg zasad FIFO i LIFO. Pracę zapewnia specjalistyczna platforma mobilna. Regały pozwalają wykorzystać kubaturę magazynu do 90 %.

Regały wjezdne
Regały wjezdne

Regały wjezdne, zastosowanie wg zasady LIFO lub opcjonalnie FIFO. Przeznaczone do składowania towarów o dużej rotacji, długich seriach i małym asortymencie, np. przemysł spożywczy.

Regały przepływowe Carton Flow
Regały przepływowe Carton Flow

System zwiększający wydajność pracy, przeznaczony dla zasilenia produkcji.

Regały przepływowe
Regały przepływowe

Regały przepływowe pallet flow - przeznaczone dla towarów jednorodnych o dużej rotacji. Możliwa obsługa FIFO i LIFO. Zastosowanie znacznie redukuje koszt eksploatacji wózków widłowych.

Wielopoziomowe regały półkowe
Wielopoziomowe regały półkowe

Wielopoziomowe zabudowy półkowe - przeznaczone do składowania drobnych towarów. Dzięki zastosowaniu wielu poziomów składowania doskonale zwiększają powierzchnię składowania, oszczędzając powierzchnię magazynu.

Regały wspornikowe
Regały wspornikowe

Regały wspornikowe - przeznaczone do składowania dłużyc. W szczególności znajdą zastosowanie w przemyśle drzewnym oraz stalowym.

Pomosty magazynowe
Pomosty magazynowe

Pomosty magazynowe - dają możliwość zwielokrotnienia powierzchni magazynu, bez konieczności jego rozbudowy. Możliwe wykonanie konstrukcji z 1,2,3 i więcej poziomami.

Regały półkowe
Regały półkowe

Regały półkowe - najtańsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie składowane są towary drobnicowe. Dostawa regałów do 2 tygodni.

Regały paletowe
Regały paletowe

Regały paletowe rzędowe, to najprostsze i najtańsze rozwiązanie przeznaczone, do składowania towarów, dla których konieczny jest dostęp do każdego ładunku. Oferujemy regały paletowe o wysokości do 15m.

 

O czym pamiętać wybierając regał magazynowy?

Dzięki właściwie dobranym regałom do magazynu możesz maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową, zgromadzić dużą ilość towarów, i to w bezpieczny sposób. Metalowe regały magazynowe różnią się między sobą wielkością, przeznaczeniem, a także obciążeniem, jakie mogą wytrzymać. Przed zakupem warto dokładnie przeanalizować potrzeby lub skonsultować się ze specjalistą amRACK. Dzięki temu systemy magazynowe zostaną zakupione zgodnie z oczekiwaniami.

Miejsce, w którym regały magazynowe będą się znajdowały

Zwróć uwagę na powierzchnię magazynu, jego wysokość, jak i przeznaczenie. Sprawdź, jak dużą powierzchnię możesz wykorzystać pod składowanie, a ile potrzebujesz miejsca do sortowania towarów czy na stanowiska dla pracowników. Standardowo regały magazynowe mają wymiary 610 mm x 1220 mm x 1820 mm. Musisz jednak pamiętać, że bywają także mniejsze bądź większe regały magazynowe. Magazynowe przestrzenie mogą mieć niskie stropy i skosy, a istotne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Pomoże w tym dopasowany pod każdym względem do miejsca regał magazynowy. W sklepie internetowym amRACK regały znajdziesz z różną ilością półek i ich rozstawem. Wybierzesz takie konstrukcje, które będą charakteryzowały się obciążeniem dopasowanym to typu towaru, jaki będzie składowany w magazynie. Obecnie nie ma żadnych problemów ze znalezieniem rozwiązań na miarę oczekiwań.

Rodzaj składowanego towaru na regale

Inne regały magazynowe należy wybrać do lekkich towarów, a inne, gdy przechowywane będą wielokilogramowe ładunki. Ponadto dostępne są specjalne regały do składowania długich rur oraz belek. Regał paletowy będzie nadawał się do przechowywania elementów karoserii, a inny do kosmetyków.

Częstotliwość rotacji asortymentu

Łatwy dostęp do przechowywanych towarów ma duże znaczenie, jeżeli szybko będą one znikały z półek. Na tę kwestię zwróć uwagę, gdy kupujesz regał na produkty o określonej dacie ważności lub przydatności do spożycia.

Pamiętaj również, że montaż regałów magazynowych nie powinien stwarzać większych problemów.
Wybieraj rozwiązania proste w składaniu.

Regały systemowe, które ułatwiają prowadzenie i zarządzanie magazynem

W naszej ofercie znajdziesz regały magazynowe w przeróżnych konfiguracjach. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości systemów przechowywania i magazynowania. Każdą realizację wykonujemy według wytycznych oraz projektu, dlatego otrzymujesz regał do magazynu spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.

Każdy regał magazynowy jest wykonywany przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Sprzedaż regałów magazynowych w naszym sklepie odbywa się na przejrzystych zasadach, dlatego możesz liczyć na pełną obsługę, doradztwo i dostarczenie wysokiej jakości systemów magazynowych.

Paletowe regały magazynowe

W naszej ofercie znajdziesz regały paletowe rzędowe, które nie dość, że są najtańszymi rozwiązaniami do magazynu, na jakie możesz się zdecydować, to jeszcze umożliwiają składowanie wielu typów towarów na paletach. Oferujemy do nich również bogate wyposażenie dodatkowe, co sprawia, że regały przemysłowe stają się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Półkowe regały do magazynu

Regały półkowe są świetnym rozwiązaniem pozwalającym na składowanie towarów drobnicowych. Sprawdzają się znakomicie w sklepach, hurtowniach, archiwach, bibliotekach, małych składach oraz niewielkich magazynach. Przeznaczone są do obsługi ręcznej. Są to systemy magazynowe o modułowej budowie, dlatego możesz stworzyć z ich pomocą ciąg regałów o dowolnej długości.

Wielopoziomowe regały półkowe

Oprócz klasycznych regałów półkowych oferujemy także warianty wielopoziomowe. Ich obsługa odbywa się z wykorzystaniem wózków widłowych, a półki mogą być metalowe, siatkowe lub z płyt wiórowych. Umożliwiają dostęp do każdego ładunku. Są to regały magazynowe, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz kubaturę budynku.

Wspornikowe regały systemowe

Na regałach wspornikowych można przede wszystkim składować towary dłużycowe, takie jak belki, rury czy profile. Dzięki temu, że oferujemy je z możliwością regulacji poziomów składowania, masz szansę w każdym aspekcie dopasować je do własnych potrzeb. Dostępne są w dwóch wariantach: jednostronnej i dwustronnej.

Regały magazynowe przepływowe Pallet Flow

Przygotowaliśmy regały do magazynu, dzięki którym możesz zastosować metodę składowania LIFO (ostatnie wchodzi, pierwsze wychodzi) lub FIFO (pierwsze weszło, pierwsze wyszło). Każdy regał do magazynu w tym wariancie sprawdza się przede wszystkim w branży spożywczej oraz farmaceutycznej. Regały przepływowe umożliwiają maksymalne wykorzystanie kubatury budynku.

Regały przepływowe Carton Flow

Innym typem regałów przepływowych są Carton Flow, które zarządzane są podobnie jak Pallet Flow dwoma systemami LIFO lub FIFO do wyboru. Umożliwiają zarządzanie dużą ilością opakowań oraz kartonów zbiorczych. Kompletacja zamówienia w tym modelu jest bezproblemowa, szybka i niezawodna.

Wjezdne regały w magazynie

Świetnie sprawdzają się w magazynach, w których towary są składowane na paletach. Zarządzanie może odbywać się w modelu LIFO lub FIFO. Znajdują zastosowanie w magazynach zarządzających dużą ilością palet, na których znajdują się niewielkie gabarytowo towary. Każdy regał magazynowy wjezdny zwiększa wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Regały wjezdne z mobilną platformą

Obsługują towary zgromadzone na paletach w modelu LIFO lub FIFO. Najczęściej są wykorzystywane w chłodniach oraz mroźniach, ponieważ umożliwiają szybszy przepływ towarów w trudnych warunkach. Efektywnie wykorzystują przestrzeń, gdy drogi transportowe w magazynie występują w ograniczonej ilości ze względu na brak miejsca. Obsługa regałów jest szybka, dzięki zarządzaniu przez wózki widłowe.

Przesuwne regały do magazynu

W 90% redukują konieczność zastosowania korytarzy roboczych. Wystarczy jeden, aby zarządzanie towarami na paletach było możliwe. Znakomicie sprawdzają się w chłodniach oraz mroźniach. Maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń, dlatego sprzedaż regałów magazynowych w tym wariancie jest tak duża. Konstrukcje umożliwiają dekompletację palety bez jej zdejmowania z regału.

Bogata oferta regałów magazynowych metalowych, z półką z płyty MDF

Bardzo dużą popularnością cieszą się regały magazynowe metalowe. Regały na duże obciążenia‎ są niezwykle solidne i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dobierając do nich akcesoria magazynowe, tworzysz zestaw, z którego przez lata można będzie korzystać bez najmniejszych problemów.

Zadbaj o akcesoria regałowe, które sprawią, że regały przemysłowe będą jeszcze bardziej funkcjonalne

Odpowiednio dobrane do potrzeb akcesoria regałowe sprawiają, że możliwości składowania zwiększają się, tak samo jak bezpieczeństwo zarządzania. W naszej ofercie znajdziesz szeroki pakiet akcesoriów, dzięki którym składowanie towarów drobnicowych, na paletach lub dłużycowych jest możliwe bez najmniejszych problemów.

Z naszą pomocą zbudujesz magazyn kompleksowy, profesjonalny i prosty w zarządzaniu. Wzbogacając systemy magazynowe o dodatkowe rozwiązania, możesz cieszyć się z funkcjonalności na najwyższym poziomie.

Pomosty magazynowe

Pomosty magazynowe w naturalny sposób zwiększają przestrzeń magazynową bez fizycznej rozbudowy. Wzbogacając już posiadane systemy magazynowe o to rozwiązanie, możesz składować dowolne towary. Pomosty magazynowe umożliwiają ciekawą aranżację przestrzeni, możesz zmniejszyć z ich pomocą 4-krotnie koszty w porównaniu do rozbudowany magazynu w tradycyjny sposób, co dla wielu właścicieli jest rozwiązaniem optymalnym.

Wypełnienia regałów

Systemy magazynowe możesz wzbogacić o funkcjonalne wypełnienia, wśród których największą popularnością cieszą się poprzeczki, półki siatkowe, kraty pomostowe. Umożliwiają bezpieczne składowanie towarów drobnicowych na paletach lub na nietypowych podstawach.

Wygrodzenia magazynowe

Wytworzysz z ich pomocą w magazynie strefę składowania z ograniczonym dostępem. Jednocześnie służą one także do zabezpieczania pracowników, którzy przebywają w bliskim sąsiedztwie regałów wysokiego składowania.

Osłony regałowe

Wydłużają żywotność regałów, ograniczają ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, najczęściej od wózków widłowych. Są dostosowane do większości regałów, które znajdują się w naszej ofercie.

Odbojniki magazynowe

Możesz zabezpieczyć z ich pomocą ściany magazynu przed uszkodzeniami, przestrzeń jest dzięki temu estetyczna przez długi czas. Są także powszechnie stosowane, gdy w magazynie trwają prace remontowe i trzeba zabezpieczyć konkretne strefy przed uszkodzeniami od wózków widłowych czy innych maszyn.

 

 

 

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta