Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały Magazynowe

Jak we właściwy sposób wybrać regały magazynowe

Regały różnią się między sobą wielkością, przeznaczeniem, a także obciążeniem, jakie mogą wytrzymać. Przed zakupem należy bardzo dokładnie przeanalizować kilka najważniejszych czynników, a dzięki temu systemy magazynowe zostaną zakupione zgodnie z oczekiwaniami.

Czynniki, które mają znaczenie przy wyborze regałów magazynowych

Standardowo regały magazynowe mają wymiary 610 mm x 1220 mm x 1820 mm. Musisz jednak pamiętać, że bywają także mniejsze bądź większe regały magazynowe. Magazynowe przestrzenie mogą mieć niskie stropy i skosy, a istotne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Pomoże w tym dopasowany pod każdym względem do miejsca regał magazynowy. W sklepie internetowym Amrack regały znajdziesz z różną ilością półek i ich rozstawem. Wybierzesz takie konstrukcje, które będą charakteryzowały się obciążeniem dopasowanym to typu towaru, jaki będzie składowany w magazynie. Obecnie nie ma żadnych problemów ze znalezieniem rozwiązań na miarę oczekiwań.

Pamiętaj również, że montaż regałów magazynowych nie powinien stwarzać większych problemów.
Wybieraj rozwiązania proste w składaniu.

Bogata oferta regałów magazynowych metalowych, z półką z płyty MDF

Bardzo dużą popularnością cieszą się regały magazynowe metalowe. Regały na duże obciążenia‎ są niezwykle solidne i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dobierając do nich akcesoria magazynowe tworzysz zestaw, z którego przez lata można będzie korzystać bez najmniejszych problemów.

regały magazynowe, Amrack

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta