Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały magazynowe Szczecin

Chcesz wymienić lub kupić regały magazynowe? Szczecin lub aglomeracja szczecińska to obszar, w którym działa Twój magazyn? Zaufaj amRACK! Jesteśmy firmą dostarczającą regały magazynowe dla firm z całej Polski, w tym z aglomeracji szczecińskiej. Dla przedsiębiorców ze Szczecina i okolic przygotowaliśmy regały metalowe w różnych wymiarach, o różnym obciążeniu i nośności. Z powodzeniem znajdą zastosowanie także w archiwach, biurach, warsztatach i innych obiektach.

Zalety:
  • praktyczny sposób na zagospodarowanie magazynu,
  • uniwersalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta,
  • możliwość wybrania albo regałów statycznych, albo dynamicznych, wedle uznania.
Zapytaj o wycenę!

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Kontakt z nami

Regały magazynowe w Szczecinie i okolicach

Nowoczesne, wytrzymałe i dopasowane do Twoich potrzeb regały magazynowe, oferowane przez naszą firmę, wzbogacą Twoją działalność gospodarczą w Szczecinie. Możesz liczyć na pełne wykorzystanie powierzchni użytkowej w obiektach przeznaczonych do przechowywania towarów takich jak magazyny, hale produkcyjne, sklepy, hurtownie, obiekty przemysłowe.
Możesz liczyć, że dostarczymy Ci wysokiej jakości regały półkowe, regały wspornikowe i wiele innych konstrukcji. Nasza szeroka oferta sprawia, że z łatwością znajdziesz wyposażenie idealnie dopasowane do własnych potrzeb, umożliwiające bezpieczne składowanie towarów.

Produkowane w Polsce regały magazynowe ze Szczecina

Jako polski producent regałów magazynowych dostarczający konstrukcje do Klientów ze Szczecina i okolic, posiadamy bardzo szeroką ofertę regałów magazynowych, w której znajdują się m.in. regały przesuwne oraz regały sklepowe. Wszystkie proponowane konstrukcje są wytrzymałe i odznaczają się wysoką jakością.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, w celu złożenia zamówienia i dopytania o szczegóły. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji w godzinach pracy biura.

Oferta amRACK dla przedsiębiorców ze Szczecina:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta

Przykładowe realizacje

Dziś chcielibyśmy się podzielić kolejnymi zdjęciami regałów półkowych amSHELF. Fotki wykonane w trakcie trwania montażu blisko 3000 półek...

Liczba miejsc paletowych / półek: 3000