Strona główna » Regały przepływowe Carton Flow

Regały przepływowe Carton Flow

Przeznaczone są do drobnych towarów składowanych w pojemnikach, kartonach i wymagających zastosowania reguł FIFO – pierwsze przyszło, pierwsze wychodzi oraz LIFO – ostatnie weszło, pierwsze wychodzi. Regały przepływowe znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba składowania dużej ilości opakowań oraz dekompletacji opakowań zbiorczych, bez zdejmowania całego opakowania z regałów – np. zasilenie produkcji.
Dzięki pochyłowi łoży, siłą przemieszczającą palety jest grawitacja. Regał typu FLOW jest jedynym dostępnym na rynku regałem, który wykonuje pracę bez kosztów zasilania w energię.
Regały przepływowe można wyposażyć w elementy zwiększające bezpieczeństwo i komfort pracy, np. separatory oddzielające poszczególne asortymenty od siebie.
Łoża rolkowe mogą zostać dostarczone łącznie z konstrukcją regałową lub dzięki uniwersalnemu adapterowi zamontowane do istniejących już regałów.

Zalety:
• zwiększa efektywność kompletacji
• łatwa inwentaryzacja towarów
• darmowy transport opakowań dzięki sile grawitacji
• uniwersalny system kompatybilny z wszystkimi producentami regałów paletowych
• możliwość składowania towarów o różnych wymiarach na jednym łożu rolkowym

Konstrukcje łoży paletowych amRACK wykonane są w wersji cynkowanej, rolki najczęściej z tworzywa sztucznego w kolorze żółtym.

Regały Carton Flow AmRACK

REGAŁY PRZEPŁYWOWE CARTON FLOW pozwalają na tworzenie nowoczesnych stref realizacji zamówień, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, co gwarantuje prowadzenie działalności na najwyższym poziomie.

Optymalny przepływ pojemników i zmienny rozstaw rolek powoduje, że regały carton flow są niezwykle uniwersalne i w każdym calu dopasowane do potrzeb użytkownika. Nie stanowi żadnego problemu wykorzystanie ich w praktycznie każdym magazynie.

Regał półkowy – Czym są regały carton flow?

Ten specyficzny regał półkowy charakteryzuje się zerowym zużyciem energii, brakiem kosztów związanych z konserwacją, a także redukcją kosztów eksploatacyjnych, praktycznie do minimum. Bezśrubowe połączenie powoduje, że montaż i demontaż regałów jest bardzo prosty, szybki i bezproblemowy. Bez dwóch zdań, stosowanie takich regałów ma sens i jak najbardziej jest opłacalne, i to pod każdym względem. Na pewno warto stawiać na rozwiązania, które są tak uniwersalne, powszechne i przede wszystkim w każdym calu dostosowane do potrzeb. Bardzo dobrze się na tym wyjdzie. Zobacz też: regały półkowe

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, projekt
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń