Strona główna » Regały przepływowe Carton Flow

Regały przepływowe Carton Flow

Jedną z podstawowych wersji, w jakich występują regały przepływowe jest typ Carton Flow. Korzystają z nich nie tylko przedsiębiorstwa logistyczne, ale też mniejsze firmy dysponujące przestrzenią magazynową oraz wszelkiego rodzaju sortownie czy huby dystrybucyjne. Wykonane według najlepszych projektów, regały amRACK cechuje nie tylko jakość, ale też ponadprzeciętna wytrzymałość oraz funkcjonalność. Jeśli szukasz rozwiązania, które poprawi wydajność w Twoim magazynie, a przy tym zredukuje koszty pracy – regały przepływowe Carton Flow będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Wykorzystaj zalety regałów typu Carton Flow

Oferowane regały mają szereg konkretnych zalet, które determinują je do użytku w określonych okolicznościach. Ich właściwe wykorzystanie gwarantuje usprawnienie transportu wewnątrz magazynu, a co za tym idzie, w prosty sposób zwiększa jego całościową wydajność.

Większa efektywność kompletacji

Regały przepływowe typu Carton Flow umożliwiają szybki transport drobnicy, co wpływa na zwiększenie wydajności kompletacji. Ma to ogromny wpływ na strefy kompletowania zamówień, gdzie efektywność pracy jest jednym z kluczowych wskaźników. Warto pamiętać, że proponowane regały mogą być wykorzystywane zarówno w większych, jak i mniejszych magazynach, gdzie również korzystnie wpłyną na ekonomiczność omawianego procesu.

Bezkosztowy transport towarów

Regały przepływowe to jedyne rozwiązanie umożliwiające całkowicie bezkosztowy transport towarów w obrębie magazynu. Pochył łoży powoduje, że to grawitacja wprawia w ruch ładunek. Regały nie wymagają żadnego zasilania, dzięki czemu znacznie ograniczają koszty pracy.

Uniwersalność

Tworząc dostępne w naszej ofercie regały przepływowe Carton Flow, zależało nam, aby cechowała je pełna uniwersalność. Takie podejście sprawiło, że możemy zaproponować system kompatybilny z konstrukcjami wszystkich producentów regałów. To ogromny atut, zwłaszcza gdy planujemy rozbudowę istniejącej infrastruktury magazynowej. Uniwersalność naszego produktu objawia się również możliwością składowania towarów o różnych wymiarach na jednym łożu rolkowym.

Gdzie sprawdzą się regały przepływowe Carton Flow?

Regały przepływowe to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba składowania większej liczby opakowań oraz dekompletacji opakowań zbiorczych bez zdejmowania ich z regałów – np. zasilenie produkcji, szybka kompletacja zamówień. Przeznaczone są do przechowywania drobnicy w pojemnikach i kartonach. Co więcej, będą one najlepszym wyborem do przestrzeni magazynowych, w których obowiązuje reguła FIFO bądź LIFO.

Reguły FIFO i LIFO w kontekście regałów przepływowych

Powyższe reguły wykorzystywane są w magazynach na całym świecie. Ich sprawne wdrożenie umożliwiają właśnie regały przepływowe m.in. typu Carton Flow.

FIFO (ang. First In – First Out) – według tej reguły towar, który pojawił się w magazynie jako pierwszy, opuści go też w pierwszej kolejności.

LIFO (ang. Last In – First Out) – ta reguła stanowi, że w pierwszej kolejności magazyn opuszcza towar, który jako ostatni się w nim pojawił. Nazywana także regułą stosu.

Regały przepływowe Carton Flow marki amRACK

Dostępne w ofercie marki amRACK regały przepływowe wykonane są według najwyższych standardów. Cechuje je wytrzymałość i funkcjonalność. Konstrukcje łoży paletowych wykonujemy w wersji ocynkowanej, natomiast rolki najczęściej wytwarzamy z trwałego tworzywa sztucznego w kolorze żółtym. Łoża rolkowe możemy dostarczyć wraz z konstrukcją regałową, ale też – dzięki uniwersalnemu adapterowi – zamontować je na już istniejących regałach. Przygotowaliśmy również bogaty asortyment dodatkowych elementów zwiększających bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Są to m.in. separatory oddzielające poszczególne towary od siebie.

Renomowana marka, wysokiej jakości produkty – postaw na amRACK

Jeżeli zależy Ci na podjęciu współpracy z nowoczesną marką regałów, która zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta – wybierz markę amRACK. Od początku naszej działalności dążymy do tego, aby w oczach Kontrahentów być solidnym, godnym zaufania partnerem i śmiało możemy stwierdzić, że udaje nam się ten cel realizować. Świadczy o tym przede wszystkim liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, którzy regularnie korzystają ze świadczonych przez naszą firmę usług. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania Klientów i sprawnie reagować na potrzeby rynku.

amRACK – wysokiej klasy regały przepływowe Carton Flow – możesz nam zaufać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – zadzwoń, napisz lub odwiedź nasze biuro, a chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Przeznaczone są do drobnych towarów składowanych w pojemnikach, kartonach i wymagających zastosowania reguł FIFO – pierwsze przyszło, pierwsze wychodzi oraz LIFO – ostatnie weszło, pierwsze wychodzi. Regały przepływowe znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba składowania dużej ilości opakowań oraz dekompletacji opakowań zbiorczych, bez zdejmowania całego opakowania z regałów – np. zasilenie produkcji.
Dzięki pochyłowi łoży, siłą przemieszczającą palety jest grawitacja. Regał typu FLOW jest jedynym dostępnym na rynku regałem, który wykonuje pracę bez kosztów zasilania w energię.
Regały przepływowe można wyposażyć w elementy zwiększające bezpieczeństwo i komfort pracy, np. separatory oddzielające poszczególne asortymenty od siebie.
Łoża rolkowe mogą zostać dostarczone łącznie z konstrukcją regałową lub dzięki uniwersalnemu adapterowi zamontowane do istniejących już regałów.

Zalety:

  • zwiększa efektywność kompletacji
  • łatwa inwentaryzacja towarów
  • darmowy transport opakowań dzięki sile grawitacji
  • uniwersalny system kompatybilny z wszystkimi producentami regałów paletowych
  • możliwość składowania towarów o różnych wymiarach na jednym łożu rolkowym

Konstrukcje łoży paletowych amRACK wykonane są w wersji cynkowanej, rolki najczęściej z tworzywa sztucznego w kolorze żółtym.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń