Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Szukasz dobrej oferty na montaż regałów magazynowych, demontaż lub serwis? amRACK przeprowadza prace zarówno w Polsce, jak i innych krajach. Poznaj naszą ofertę!

Regały magazynowe – Polskie Regały

Wybierając wysokiej jakości polskie regały nie tylko dobrze inwestujesz, ale także zaoszczędzasz pieniądze. Raz dobrze wydane sprawią, że regały magazynowe posłużą przez lata, bez najmniejszych problemów. Nie należy kupować tanich regałów, ponieważ są one słabej jakości, rozpadają się po kilku miesiącach eksploatacji. Tylko regał stalowy są opłacalną inwestycją.

Idealny regał do magazynu, czyli jaki?

Przy wyborze regałów istotne jest, aby wiedzieć, co będzie się na nich przechowywało. Znając wagę towarów i maksymalne obciążenie, regały magazynowe metalowe zostaną dobrane we właściwy sposób, zgodnie z przeznaczeniem. Ich wykorzystanie będzie dzięki temu możliwe bez najmniejszych problemów. Co ważne, regały magazynowe paletowe muszą także zostać dopasowane do miejsca, w którym będzie się chciało je umieścić. Muszą spełniać pewne wytyczne i dopasować się bez najmniejszych problemów do magazynu. Jeżeli tak będzie, regały magazynowe wspornikowe można będzie wykorzystać bez najmniejszych problemów we właściwy sposób. Na pewno dla każdego będzie to bardzo dobra wiadomość.

polskie regały, Amrack

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta