Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały wysokiego składowania

Regały magazynowe wysokiego składowania, dostępne w ofercie amRACK, to konstrukcje nowoczesne, wykonywane z najlepszej jakości materiałów. Stanowią niezawodne wyposażenie magazynu. Efektywnie wykorzystują przestrzeń, dbając jednocześnie o przestrzeganie bezpieczeństwa i norm, które w takich obiektach są bardzo ważne.

Doświadczenie produkcyjne oraz umiejętne korzystanie z nowoczesnych technologii sprawiają, że dostarczamy regały paletowe wysokiego składowania, wyróżniające się najlepszymi parametrami technicznymi. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które są w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom Klientów. Procesy magazynowe wymagają zastosowania najlepszych rozwiązań, a regał magazynowy wysokiego składowania do takich należy.

Zapytaj o wycenę regałów wysokiego składowania

Wszystkie regały wysokiego składowania amRACK wyróżniają się możliwością bezpiecznego składowania ładunków. Umożliwiają wdrożenie profesjonalnego rozwiązania logistycznego do magazynu. Są w stanie przenosić bardzo duże obciążenia, dlatego są to idealne regały dla Klientów mających często zmieniające się potrzeby w zakresie składowania.

.Regały magazynowe i wysokiego składowania Amrack

Zalety regałów do wysokiego składowania od amRACK

Regały wysokiego składowania używane oraz nowe zapewniają bardzo sprawne zagospodarowanie magazynu, który ma dzięki temu maksymalnie wykorzystaną przestrzeń użytkową. Nie tak jak regały niskiego składowania, zaproponowane rozwiązania wykorzystują całą kubaturę budynku, pnąc się w górę.

Tanie rozwiązanie do magazynu

Regał paletowy wysokiego składowania jest najtańszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, na jakie możesz zdecydować się do swojego magazynu. Dopasujesz go do indywidualnych potrzeb, maksymalnie wykorzystując go w zakresie układania towarów.

Pełne dopasowanie do kubatury magazynu

Niezależnie jaką powierzchnią dysponujesz, jeżeli jest odpowiednio wysoka, zyskujesz regały, które pną się w górę i pozwalają na bezproblemowe wykorzystanie przestrzeni. Regał wysokiego składowania, którego wymiary możesz indywidualnie ustalić, pomoże w pełnym zagospodarowaniu kubatury obiektu.

Dowolny rozmiar i masa asortymentu

Wyposażenie magazynów wysokiego składowania jest ważne, ale atutem jest przede wszystkim pełna dowolność w zakresie rozmiarów i masy składowanego asortymentu. Możesz przechowywać towary dokładnie takie, jakie chcesz.

Modułowa konstrukcja

Potrzeby właścicieli magazynów z biegiem czasu się zmieniają. Jeżeli inwestujesz w regały do składowania wysokiego, masz pełną dowolność w zakresie aranżowania przestrzeni. W każdej chwili możesz zmienić układ, przeorganizować to, w jaki sposób zostały ustawione regały. Zasługą jest modułowa konstrukcja.

Dlaczego warto wybrać regały wysokiego składowania?

 1. Większa wydajność magazynu – zarządzanie procesami w magazynach wysokiego składowania jest proste i efektywne, a to ułatwia pracę pracownikom.
 2. Szybka obsługa – bez opóźnień udaje się wydawać towary i kompletować zamówienia.
 3. Łatwy dostęp do ładunków – regały wysokiego składowania, których wymiary są dostosowane do indywidualnych potrzeb, ułatwiają pracownikom lokalizowanie i bezpieczne składowanie towarów. Dostęp do nich jest nieograniczony, co przekłada się, na znaczą oszczędność czasu, w zakresie kompletowania zamówień.
 4. Funkcjonalność i efektywność – gospodarka magazynowa, w której prym wiedzie regał magazynowy wysokiego składowania, gwarantuje zamykanie procesów szybko i sprawnie. Nie ma żadnych problemów z organizacją pracy.
 5. Ergonomiczne wykorzystanie powierzchni magazynowej – regały przesuwne wysokiego składowania pną się w górę, przez co w pełni angażowana jest kubatura budynku. Wystarczy zastosować odpowiednie oznaczenia regałów wysokiego składowania, aby z łatwością odnaleźć towary i właściwie rozmieścić je zgodnie z wytycznymi.
 6. Pełne wykorzystanie potencjału magazynu – producent regałów wysokiego składowania, jakim jest amRACK daje możliwość przedsiębiorcy zarządzania magazynem w sposób nowoczesny, przyszłościowy i bardzo przemyślany.

Wykonując regularnie przeglądy regałów wysokiego składowania, stosując najlepsze zabezpieczenie regałów wysokiego składowania, jak i przestrzegając norm, gwarantujesz sobie pełne zadowolenie z inwestycji w konstrukcje od amRACK.

Gdzie wykorzystać regały paletowe wysokiego składowania

Regały wysokiego składowania amRACK to systemy niezawodne, sprawne i odznaczające się znakomitymi parametrami technicznymi. Wykorzystasz je w wielu branżach:

 • przemysł odzieżowy,
 • przemysł spożywczy,
 • przemysł motoryzacyjny,
 • przemysł meblarski
 • branża e-commerce,
 • produkcja,
 • hurtownie.

Możesz zainwestować zarówno w statyczne, jak i automatyczne regały wysokiego składowania. Wybór zależy od Twoich potrzeb, innowacyjności magazynu, jaki prowadzisz, jak i aktualnych możliwości finansowych. Postaw na najlepsze regały wysokiego składowania. Producent, jakim jest amRACK dostarcza konstrukcje, których do prowadzenia profesjonalnego biznesu potrzebuje każdy nowoczesny przedsiębiorca.

 

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta