Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały garażowe w konkurencyjnych cenach

Najłatwiej jest kupić gotowe regały do garażu, które można znaleźć w wielu sklepach budowlanych. Dzięki temu, że regały garażowe będą miały nieskomplikowany mechanizm łączników, nie będzie ryzyka awarii. Regały do garażu nie powinny mieć takiej, której nie dałoby się naprawić. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nikt nie chce kupować po kilku miesiącach użytkowania nowego regału czy też zgłaszać się z nim do naprawy.

Jaki regał garażowy będzie najlepszy?

W końcu regały garażowe powinny być trwałe i funkcjonalne przez wiele lat. Takie jest ich założenie i zdecydowanie warto wybrać jak najlepszą opcję, w każdym calu dopasowaną do potrzeb, wyglądającą dobrze, a jednocześnie funkcjonalną. Taki regał do garażu będzie można w bardzo dobry sposób wykorzystać. Uzyskać będzie można bardzo dobre efekty, z których każdy będzie zadowolony. Zyskując tak funkcjonalny regał garaż stanie się przestrzenią bardzo dobrze zagospodarowaną, a w dodatku będzie w nim panował porządek. Zdecydowanie regały garaż powinien mieć najlepsze z możliwych. Korzystanie z garażu będzie dzięki temu wielką przyjemnością.

Regały przydatne w garażu. Jakie cechy powinny posiadać?

  • Regał metalowy skręcany 185x100x40 cm
  • Regał półkowy heavy, 1770x2000x600 mm, 500 kg, niebieski
  • Regał magazynowy 5 półek metalowy 180x120x45, 200kg
  • Regał ocynkowany metalowy 180x80x40 cm, 5 półek, 175 kg
  • Regał magazynowy – Model: warsztatowa szafa metalowa niebieska
  • Regał do pojemników warsztatowych, dwustronny. Wym: 1610x940x650mm 120 pojemników – różne (Pojemniki bez pojemników)

Wygodne i pojemne systemy przechowywania przydadzą się w każdym domu, czy to w garażu, czy to w spiżarni. Najważniejsze jest, aby wygospodarować miejsce, które zagwarantuje wygodne i bezpieczne przechowywanie narzędzi, akcesoriów czy przetworów.

Regały garażowe służą do przechowywania narzędzi, pojemników z płynami oraz akcesoriów samochodowych. Po czym poznasz, że regał garażowy jest funkcjonalny? Będzie do niego łatwy dostęp, a każdy element będzie miał swoje miejsce. W związku z tym, że garaż zwykle pełni kilka funkcji, m.in. warsztatu, miejsca do parkowania samochodu, ale także składowania sprzętów, powinien zajmować minimalną ilość przestrzeni. Szukając rozwiązania, jakim jest regał do pojemników warsztatowych można zdecydować się np. na regał 60cm lub na półki na wymiar. Online znajdziesz wiele propozycji, które znajdą zastosowanie w garażu.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić maksymalną ilość przestrzeni, znakomitym wyborem będą półki wiszące do garażu. Ułożysz na nich wszystkie rzeczy, a jednocześnie wygospodarujesz przestrzeń na stojące urządzenia. Dobrze dobrany i dopasowany do potrzeb regał do garażu to podstawa. Tymi samymi zasadami kieruj się kupując regał na przetwory.

Zdjęcie poniżej: regał metalowy skręcany

Regały Garażowe - Amrack zdjęcie nr 1

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta