Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały półkowe z Wrocławia

Jeżeli w Twoim magazynie będą składowane przede wszystkim drobne towary, postaw na regały półkowe z Wrocławia. Ich obsługa odbywa się ręcznie. Półki wykazują się podwyższoną nośnością i małym stopniem deformacji, dlatego korzystanie z nich przez lata będzie jak najbardziej możliwe. Zakres wykorzystania regałów półkowych w magazynie jest naprawdę bardzo duży. Dokupić można akcesoria, dzięki którym regały półkowe z Wrocławia spełnią swoje zadanie znakomicie.

Regały półkowe Wrocław

Nowoczesne wyposażenie magazynu pozwala na prowadzenie wysokiej jakości biznesu. Wiele firm zastanawia się, czy zdecydować się na zakup lub wynajem używanych regałów magazynowych.

Regały używane do nowoczesnego magazynu – czy warto w nie zainwestować?

Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że bez odpowiedniego wyposażenia magazynu nie można prowadzić działalności związanej ze składowaniem towarów. W zależności od rodzaju biznesu, jaki prowadzisz, trzeba zdecydować, czy używane regały paletowe pozwolą na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Czasem po prostu nie ma wyjścia jak zdecydować się na dedykowane wyposażenie, w którego skład wchodzą m.in. regały magazynowe na wymiar, urządzenia transportowe, urządzenia segregujące, urządzenia pakujące.

Regały półkowe Wrocław, amrack

Możliwość najmu regałów używanych pozwala na skorzystanie z tego rozwiązania w przypadku kłopotów finansowych czy chęci wypróbowania sprzętu, który chce się kupić na własność. Na pewno trzeba rozważyć dwa warianty: zakup nowych oraz używanych regałów magazynowych. Zobacz tutaj: regały używane.

Regały półkowe z Wrocławia cieszą się ogromną popularnością w branży e-commerce. Najczęściej występują w połączeniu z systemami podłogowymi, tworząc niezawodny sposób do magazynowania towarów drobnicowych.

Zalety:

  • obsługa ręczna,
  • możliwość składowania różnego typu towarów drobnicowych,
  • wysoka nośność,
  • długa żywotność.

Regały Półkowe Wrocław - Amrack zdjęcie nr 1

Stawiając na wysokiej jakości regały półkowe, tworzysz profesjonalny magazyn, w którym można bezpiecznie składować towary drobnicowe. Wybierz rozwiązanie dopasowane do potrzeb, a zarządzanie magazynem stanie się o wiele prostsze.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Wrocławia:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta