Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały paletowe z Zielonej Góry

Regały paletowe z Zielonej Góry sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest składowanie zróżnicowanych towarów na paletach. Dostępnych jest wiele profili i dodatków, które pozwalają zoptymalizować umieszczenie każdego towaru na dowolnej wysokości. To, jaką wysokość i rozmieszczenie będą miały regały paletowe z Zielonej Góry, w dużej mierze zależy od typu stosowanych wózków widłowych, składowanego towaru, ale także od wielkości magazynu.

Regały paletowe Zielona Góra

Zapytaj o regał magazynowy na amrack.pl! Jeżeli szukasz rozwiązań kompaktowych to sprawdź regały paletowe Zielona Góra! Są to produkty odporne na uszkodzenia mechaniczne i trwałe. Sprawdź, jakie propozycje przygotowano dla Klientów.

Przegląd rodzajów regałów magazynowych

Regały paletowe

Są to najbardziej uniwersalne oraz popularne konstrukcje, które charakteryzują się szerokim stopniem wykorzystania dostępnej przestrzeni użytkowej. Zapewniają bezpośredni dostęp do miejsca składowania.

Regały półkowe

Regał magazynowy, czarny w wersji półkowej jest optymalnym rozwiązaniem, jeżeli do składowania są towary drobne, niespaletowane. Stanowi znakomite uzupełnienie innych systemów magazynowych. Regały półkowe są dostępne w wielu konfiguracjach.

Regały wspornikowe

Regał magazynowy Amrack w wersji wspornikowej został stworzony do celu magazynowania długich i ponadgabarytowych towarów, których nie udałoby się poukładać na klasycznych regałach.

Regały przepływowe

Umożliwiają składowanie towarów zgodnie z zasadą FIFO. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej oraz ograniczenie korzystania z wózków widłowych.

Jeżeli planowane jest składowanie większej ilości palet, można zastosować regały o podwójnej głębokości, które umożliwiają ułożenie dwóch palet na głębokość. Zdecydowanie regały paletowe z Zielonej Góry są doskonałym rozwiązaniem dla każdego magazynu.

Zalety:

  • pełne dopasowanie do rodzaju składowanego towaru,
  • łatwa kontrola stanu magazynowego,
  • niskie koszty instalacji,
  • uniwersalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego magazynu.

 Regały Paletowe Zielona Góra - Paletowe Regały W Dobrej Cenie! * Amrack zdjęcie nr 1

Wysoka jakość regałów oferowanych przez amRACK sprawia, że obsługa magazynu jest bezpieczna dla pracowników. Spełniają one wszystkie unijne normy.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Zielonej Góry:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta