Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały paletowe z Opola

Bez zmian od lat dużą popularnością cieszą się regały paletowe z Opola. Ich duża przydatność, dostępność do wielu udogodnień i atrakcyjne ceny sprawiają, że właściciele magazynów nie mają wątpliwości, na jakie regały powinni postawić. Oczywisty wybór pada na regały paletowe z Opola.

Regały paletowe Opole

Wyposażenie magazynu jest kosztowne, a regały paletowe Opole możesz mieć od ręki. Jak? Firmy przygotowujące powierzchnię magazynową szukają sposobów na redukcję kosztów. Najczęstszą praktyką jest zakup używanych regałów magazynowych.

Kiedy warto kupić regały magazynowe używane?

Może to znacząco obniżyć wydatki, ale trzeba pamiętać, aby zdecydować się wyłącznie na sprzęt bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami i gwarantujący bezproblemową eksploatację.

Kiedy opłaca się kupić regały używane?

Zapytaj o regały przesuwne w wersji używanej, jeżeli chcesz szybko otworzyć magazyn, a nie masz dostatecznej ilości gotówki na zakup całkiem nowego wyposażenia. Koszty możesz w ten sposób zredukować nawet o połowę. Kupując regały magazynowe od sprawdzonych dostawców, np. firm produkujących regały i oferujących je także w wersji używanej, zyskujesz pewność zdobycia sprzętu przetestowanego i bezpiecznego.

Istotne jest, aby wybrać regał magazynowy 180x90x40, który spełnia wyśrubowane normy dotyczące wytrzymałości. Niezbędne jest sprawdzenie, czy były wykonywane regularne przeglądy techniczne, a wszystkie naprawy są udokumentowane. Wszystkie deformacje oraz mikropęknięcia mają wpływ na stabilność konstrukcji, dlatego, jeżeli regał magazynowy metalowy budzi Twoje wątpliwości, zrezygnuj z jego zakupu.

Gdzie kupisz najlepszy używany regał magazynowy? Amrack.pl przygotował szeroką ofertę używanych regałów o bardzo dobrych parametrach technicznych. Wszystkie systemy zanim trafią do sprzedaży są bardzo dokładnie testowane i sprawdzane, co wpływa na bezpieczeństwo korzystania z nich.

Regały paletowe sprawdzają się znakomicie w magazynach nastawionych na składowanie towarów na paletach. Najczęściej są wykorzystywane w dużych magazynach, a także przestrzeniach o podwyższonym przepływie środków trwałych. Pamiętać należy, że na regałach paletowych można także składować towary niespaletowane, ale jest to mało spotykane rozwiązanie, ze względu na niską wartość zagospodarowania przestrzeni.

Zalety:

  • wysoka funkcjonalność,
  • dostępność udogodnień, które podwyższają możliwość dopasowania regałów do potrzeb,
  • możliwość składowania towarów na paletach.

 

Regały Paletowe Opole - Amrack zdjęcie nr 1

Regały paletowe z Opola możesz wzbogacić o szereg dodatków, m.in. zabezpieczenie ściany tylnej oraz bocznej, zabezpieczenia narożników przed uszkodzeniami od wózków widłowych. I wiele innych.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Opola:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta