Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl
Stalowe Regały Półkowe Nie Tylko Do Magazynu – Sprawdź, Gdzie Możesz Zastosować Systemy Od Amrack zdjęcie nr 1

Stalowe regały półkowe nie tylko do magazynu – sprawdź, gdzie możesz zastosować systemy od amRACK

04 stycznia 2021

Regały półkowe nie tylko do magazynu

Regały półkowe, które znajdziesz w naszej ofercie sprawdzą się do składowania towarów drobnicowych nie tylko w magazynie, ale także hurtowniach, sklepach oraz archiwach. Estetyczne regały stalowe z blachy ocynkowanej są nie tylko solidne, ale również atrakcyjnie wypełniają przestrzeń. W naszej ofercie dostępne są systemy amSHELF, o których dowiesz się teraz nieco więcej.

W naszej ofercie znajdziesz stalowe regały półkowe w zabudowie modułowej o głębokości półek 300, 400, 500, 600, 700, 800 i 1000 mm i obciążeniu do 600 kg na półkę oraz wysokości w standardzie do 7 m. System amSHELF pozwala na stworzenie modułowej zabudowy, łatwej w modyfikacji, o dowolnej długości ciągu regałowego.

Regałów półkowych raczej nie kupisz w wersji używanej. W przeciwieństwie do regałów paletowych są dostępne wyłącznie jako nowe systemy, przede wszystkim dlatego, że powstają w wersji dedykowanej, dostosowanej do konkretnej przestrzeni magazynowej czy sklepowej. Nie ma więc możliwości, aby znalazły zastosowanie w nowym miejscu.

Dobre regały półkowe mogą być tanie

Jeżeli chcesz kupić wysokiej jakości regał półkowy, nie musi wiązać się to z dużym wydatkiem. Solidną stalową konstrukcję znajdziesz już za około 200 zł za m/b. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na jakość materiału, z jakiego regał został wykonany. Na rynku dostępne są także tzw. regały „marketowe”, które charakteryzują się wykonaniem ze słabej jakości materiałów oraz niemożnością dopasowania do indywidualnych potrzeb. Jeżeli szukasz rozwiązań na lata, na pewno tego wariantu należy unikać. Lepiej zapłacić nieco więcej, a cieszyć się z systemu, który będzie znakomicie sprawdzał się przez lata.

Poznaj półki magazynowe amRACK – amSHELF

Główną zaletą systemu amSHELF jest bezproblemowy montaż wtykowy, z którym poradzi sobie nawet niewprawiony specjalista. Istnieje możliwość dowolnej regulacji poziomów składowania, co umożliwia przechowywanie towarów o różnej wysokości. Dostępny szeroki wachlarz głębokości i szerokości półek powoduje, że regały półkowe znajdują zastosowanie zarówno w dużym magazynie, jak i w niewielkim archiwum.

W odróżnieniu od konstrukcji marketowych, regały półkowe są wykonywane z solidnej blachy ocynkowanej odznaczającej się wysoką odpornością na uszkodzenia, możliwością przenoszenia dużych obciążeń, jak i zachowaniem atrakcyjnego wyglądu przez lata.

Do regałów półkowych możesz dokupić akcesoria dodatkowe, dzięki którym zwiększy się ich funkcjonalność m.in. przegrody, szuflady, drzwi, panele boczne, tylne, wieszaki. Dostępne są liczne zabezpieczenia, które uchronią konstrukcje przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Dlaczego warto zainwestować w regały półkowe amSHELF?

Nasze regały półkowe są wykonywane z wysokiej jakości blachy ocynkowanej. Obsługa półek jest możliwa zarówno z jednej, jak i z dwóch stron, co gwarantuje elastyczne składowanie, jak i łatwe zarządzanie zapasami magazynowymi. Dostęp do produktów jest nieograniczony.

Inwestując w regały półkowe amSHELF masz pewność praktycznego, funkcjonalnego i solidnego wyposażenia magazynu, hurtowni czy archiwum przez lata.

Stalowe Regały Półkowe Nie Tylko Do Magazynu – Sprawdź, Gdzie Możesz Zastosować Systemy Od Amrack zdjęcie nr 2

 

Pozdrawiamy

amRACK