Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały wysokiego składowania z Warszawy

Każdy magazyn chce maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową. Stawiając na regały wysokiego składowania z Warszawy można właśnie taki efekt osiągnąć. Pozwalają na składowanie towarów piętrowo, dzięki czemu w hali zyskujesz znacznie więcej miejsca.

Regały wysokiego składowania Warszawa

Tanie, elastyczne, modułowe. Takie są regały paletowe, jakie możesz wprowadzić do swojego magazynu. Regały wysokiego składowania Warszawa znajdziesz właśnie tu!

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na nowe, czy używane regały paletowe, w obu przypadkach będą to rozwiązania w każdym calu dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakie zalety mają regały paletowe?

Najważniejsze jest to, że zyskasz dostęp do każdego towaru składowanego na regale, co umożliwi bezproblemową kontrolę stanu magazynowego. Prowadzenie magazynu w profesjonalny sposób będzie jak najbardziej możliwe. Modułowa budowa oraz bogate wyposażenie dodatkowe sprawiają, że są to regały paletowe używane godne polecenia, które znakomicie sprawdzą się w każdej przestrzeni magazynowej. Na pewno warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie, ponieważ umożliwia bezproblemowe składowanie towarów. Stawiając na regały paletowe cena których jest bardzo atrakcyjna, jesteś w stanie wyposażyć magazyn w najlepsze konstrukcje do składowania. Wybieraj regały paletowe używane cena których jest niezwykle niska.

Regały wysokiego składowania z Warszawy mogą osiągać nawet kilkanaście metrów wysokości. Wysokość i szerokość półek zależy od konkretnego rodzaju. Można wszystko dopasować do specyfiki składowanego towaru. Bardzo często regały wysokiego składowania z Warszawy znajdują zastosowanie w magazynach, w których towary są składowane na paletach. Trwałością wykazują się dzięki produkcji z wysokiej jakości stali.

Zalety:

  • maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej,
  • towary są składowane piętrowo,
  • pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika,
  • wysoka jakość wykonania.

Regały Wysokiego Składowania Warszawa - Amrack zdjęcie nr 1

Regały wysokiego składowania z Warszawy są w stanie udźwignąć naprawdę bardzo dużo. Odznaczają się zwiększoną odpornością na uszkodzenia zewnętrzne. Ich prosta konstrukcja sprawia, że bez trudu można dopasować je do każdej dostępnej przestrzeni magazynowej.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Warszawy:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta