Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały wysokiego składowania z Łodzi

Regały wysokiego składowania z Łodzi są wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Estetyczne profile idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń magazynową.


Regały wysokiego składowania Łódź

Planując budowę lub wynajęcie magazynu najczęściej pada pytanie: nowe czy używane regały magazynowe lepiej jest kupić? Regały wysokiego składowania Łódź w dobrej cenie! Podpowiadamy, które rozwiązanie jest lepsze.

Kiedy warto zdecydować się na regały używane?

Już na samym wstępie trzeba zaznaczyć, że wybór nowych lub używanych regałów magazynowych zależy od wielu czynników. W niektórych przypadkach lepiej jest kupić produkt z drugiej ręki, ponieważ wydasz mniej, a i tak będzie on dopasowany do Twoich potrzeb. Zobacz ofertę na regały używane!

Przede wszystkim na regały magazynowe paletowe używane warto zdecydować się, jeżeli masz ograniczone fundusze i musisz liczyć się z każdym wydanym groszem. Na tę opcję warto również postawić wtedy, gdy sprzedawca jest z Twojej okolicy, a w dodatku oferuje demontaż i transport regałów do Twojego magazynu. Wiąże się to ze sporymi oszczędnościami.

Nie polecamy jednak decydować się na regały magazynowe wysokiego składowania używane do dużych magazynów o nietypowych kształtach. Nigdy nie będziesz w stanie maksymalnie wykorzystać powierzchni użytkowej, jeżeli kupisz standardowe rozwiązania.

Do dyspozycji użytkowników są regały wysokiego składowania z Łodzi o różnej wysokości, a także poziomie wytrzymałości na obciążenia. Dużą ich zaletą jest możliwość dowolnego przekształcania i rozbudowy. Konstrukcja elementów nośnych daje możliwość regulacji wysokości belki poprzecznej. Regały wysokiego składowania z Łodzi można wzbogacić o akcesoria dodatkowe, takie jak odbojniki narożne, odbojniki boczne, wypełnienia półek, wzmocnienia, separatory belek, panele matowe, i wiele innych.

Zalety:

  • wykonanie z wysokiej jakości materiałów,
  • odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych,
  • idealne wkomponowanie w przestrzeń magazynową,
  • podwyższona wytrzymałość na ciężar.

Regały Wysokiego Składowania Łódź - Amrack zdjęcie nr 1

Regały wysokiego składowania powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym magazynie.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami
Oferta amRACK dla Łodzi:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta