Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały półkowe z Lublina

Regały półkowe z Lublina stanowią podstawowe wyposażenie magazynu z obsługą ręczną. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie towar nie jest składowany na paletach. Są chętnie wykorzystywane w sklepach, warsztatach oraz małych hurtowniach. Bardzo często wprowadzane są również do takich pomieszczeń jak biblioteka czy archiwum.


Regały półkowe Amrack

Oferowane przez Nas regały półkowe są znakomitym rozwiązaniem przeznaczonym do składowania towarów drobnicowych. Znajdą swoje zastosowanie w sklepach, hurtowniach, warsztatach, biurach, magazynach i wielu innych obiektach. Regały półkowe przeznaczone są do obsługi ręcznej.

REGAŁY PÓŁKOWE, dlaczego warto je kupić?

Klasyczny regał magazynowy to taki, które składa się z licznych półek. Zapewnia on odpowiednio dużo miejsca do przechowywania i stanowi niezawodny sposób, aby rozmieścić cały materiał. Zdecydowanie regały półkowe są najbardziej popularne i najczęściej występują w magazynach. Konkretnie sprawdzają się one zarówno w dużych, jak i w małych magazynach.

Gwarantują, że produkty będą w skuteczny sposób porozkładane. Zapewni to możliwość skutecznego dotarcia do każdego elementu, który się na nich znajduje.

Co wyróżnia regały półkowe?

Chcąc mieć wszystkie rzeczy poukładane w magazynie, jak najbardziej warto stawiać na regały półkowe. Dzieje się tak, ponieważ zajmują one bardzo mało miejsca. Ponadto takie regały gwarantują także odpowiednio dużą przestrzeń. Duża pojemność sprawia natomiast, że wszystko można w nich w bardzo korzystny sposób poukładać.

Zdecydowanie stanowiło to będzie dla każdego bardzo dobrą sytuację. Z pewnością na takie właśnie regały warto się decydować, ponieważ są one w każdym calu dopasowane do potrzeb użytkownika. I to praktycznie pod każdym względem, z tego powodu na pewno nie zawiodą oczekiwań. Każdy bowiem, kto chce mieć miejsce do przechowywania na masową skalę będzie takie mieć.

Dlaczego regały półkowe marki amRACK to wybór najlepszy z możliwych?

Od początku naszej działalności postawiliśmy sobie jeden cel – być najlepszym. Dotyczy to nie tylko produktów, ale też obsługi zarówno przed-, jak i posprzedażowej. Regały półkowe amRACK to jeden z naszych flagowych produktów, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełniał najwyższe standardy. Jesteśmy absolutnie pewni, że nawet najbardziej wymagający Klienci będą z nich w stu procentach zadowoleni.

Regały półkowe dostosowane do Twoich potrzeb

Głównym atutem naszych regałów jest bardzo duży zakres dostępnych wysokości wynoszący od 2000 mm do 8000 mm ze skokiem co 500 mm. Proponujemy również największy na rynku zakres głębokości – 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm oraz 1000 mm. Możliwość tak dużej personalizacji regałów półkowych sprawia, że sprawdzą się one niemal w każdych warunkach.

Regały marki amRACK wykonane są z wytrzymałej blachy ocynkowanej. Ich trwałość jest ponadprzeciętna, dlatego możesz być o tę kwestię spokojny. Nośność półek dopasowujemy do potrzeb klientów w zakresie od 100 do 250 kilogramów, natomiast nośność ramy regałowej w skali od 1200 do 3400 kilogramów, co zależne jest także od grubości blachy z jakiej jest wykonany słup. Jeżeli zależy Ci na regałach półkowych o konkretnych wymiarach i nośności, to nie mogłeś lepiej trafić!

Bogaty wybór akcesoriów dodatkowych – zwiększ funkcjonalność regałów półkowych

Chcąc zapewnić maksymalną funkcjonalność naszych regałów, przygotowaliśmy bogaty wybór dodatkowych akcesoriów, które rozszerzają ich możliwość. Wśród nich znajdziesz rozmaite separatory, przegrody, wieszaki, szuflady, drzwi, panele boczne i mnóstwo innych dodatków. Co więcej, na życzenie klienta możemy wykonać kolejne akcesoria, spełniające jego oczekiwania. Pamiętaj też, że dzięki budowie i wytrzymałości regałów półkowych bez trudu możemy na nich tworzyć wielopiętrowe zabudowy.

Szybka realizacja zamówienia – wybierz profesjonalistów z amRACK

Marka amRACK jest w stu procentach zorientowana na klienta. Szczycimy się tym, że do naszych kontrahentów podchodzimy elastycznie, z pełnym zaangażowaniem realizując każde zlecenie. Dzięki temu, że dysponujemy doświadczonym zespołem oddanych pracowników, wiedzą oraz konkretnymi umiejętnościami, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w rekordowo krótkim czasie. Mniejsze zlecenia wykonujemy już w ciągu 3 do 5 dni roboczych! W przypadku dużych dostaw zajmuje nam to do 10 dni roboczych.

Jakie są zalety nowoczesnych regałów półkowych?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać regały półkowe, to trafiłeś w dobre miejsce. Poniżej prezentujemy główne powody, dla których warto zdecydować się na tego typu regały i właśnie w nie wyposażyć swój magazyn. Głęboko wierzymy, że rozwiązania marki amRACK spełnią oczekiwania wszystkich Kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Regały półkowe wszędzie tam, gdzie masz mniej miejsca

Ogromną zaletą regałów półkowych jest szeroki zakres ich zastosowania. Wpływ na to ma ich rozmiar, a właściwie możliwość jego wyboru – od naprawdę małych do całkiem sporych. Właśnie dlatego tego typu regały wykonane z blachy ocynkowanej świetnie sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale też sklepach, hurtowniach, a nawet garażach czy spiżarniach. Jeśli dysponujemy pomieszczeniem, w którym mamy stosunkowo mało miejsca, a zależy nam na montażu półek – regały półkowe będą najlepszym rozwiązaniem.

Prosta, solidna konstrukcja, czyli regały, które spełniają swoje zadanie

Konstrukcja regałów półkowych jest prosta, nie ma tu absolutnie nic skomplikowanego. To atut, o którym nie wolno zapominać. Są proste w montażu, niezawodne, wytrzymałe, łatwe w codziennym użytkowaniu, a przy tym niedrogie. Korzystna cena wynika właśnie z prostoty konstrukcji, a więc ponownie okazuje się, że jest ona absolutną zaletą.

To nie wszystko, dzięki modułowej budowie możemy łączyć w zasadzie dowolną liczbę regałów, tworząc mniejsze bądź większe konstrukcje. W regałach amRACK istnieje możliwość montażu podłogi. Będą one doskonałym rozwiązaniem przeznaczonym do składowania towarów drobnicowych.

Chcesz wiedzieć więcej o regałach półkowych amRACK? Skontaktuj się z nami!

Jeżeli zainteresował Cię nasz produkt, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas, a nasi eksperci przedstawią Ci wszystkie możliwe rozwiązania. Co więcej, jesteśmy w stanie przygotować projekt Twojego magazynu w 48 godzin od zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy. amRACK – z korzyścią dla Ciebie.

Regały półkowe z Lublina charakteryzują się trwałą konstrukcją, odznaczającą się dużą wytrzymałością. Są wygodne w użyciu, dzięki czemu sprawdzają się znakomicie do obsługi różnych ładunków. Można na nich z powodzeniem układać kartony, narzędzia, jak i drobne elementy bez opakowania.

 

Zalety:

  • obsługa ręczna,
  • możliwość wykorzystania w wielu miejscach,
  • trwała i niezawodna konstrukcja,
  • możliwość składowania zróżnicowanego asortymentu.

Regały Półkowe Lublin - Amrack zdjęcie nr 1 />

Regały półkowe z Lublina odznaczają się wysoką funkcjonalnością, dzięki modułowej konstrukcji. Można je rozbudowywać dzięki dostępowi do dodatkowych elementów. Bez żadnych problemów dostosujesz ich gabaryty do aktualnych potrzeb. Regały półkowe mają różne długości oraz szerokości, dzięki czemu można je dostosować do konkretnego pomieszczenia.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Lublina:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta