Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały paletowe z Krakowa

Regały paletowe z Krakowa można dowolnie konfigurować i dostosowywać do własnych potrzeb. Możesz wybrać dowolny rozmiar, jak i obciążenie zgodne z tym, jakiej wielkości są palety, które będą na nich umieszczane. Jest to funkcjonalne i efektywne rozwiązanie do każdego magazynu.

Regały paletowe Kraków

Łatwy dostęp do magazynowych towarów to największa zaleta, jaką posiada regał paletowy. Dopasowuje się on do każdej przestrzeni i umiejętnie ją wypełnia. Sprawdź regały paletowe Kraków!

Istnieje możliwość połączenia regały z innymi systemami magazynowymi, jak np. regały półkowe. Ale i to wszystko… Maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej jest niezwykle ważne. Liczy się tu każdy centymetr. Co najważniejsze, warto stawiać na rozwiązania uniwersalne i łatwe w utrzymaniu, a tym samym zarządzanie magazynem nie będzie stwarzało większych problemów.

Poznaj właściwości, jakie mają regały paletowe!

Wybierając REGAŁ MAGAZYNOWY 222x110x50 METALOWY 6 półek masz pewność, że pomieści wiele. Twój magazyn zyska rozwiązanie godne uwagi ułatwiające pracę i pozwalające na zyskanie przestrzeni do bezpiecznego składowania towarów.

Regały paletowe są najlepszym rozwiązaniem, na jakie możesz się zdecydować, jeżeli powadzisz magazyn, w którym składuje się różnego rodzaju produkty na paletach. Szeroki wybór profili i dodatków pozwala na optymalne umieszczenie każdego towaru na regale.

Masywny REGAŁ Magazynowy Regały możesz dopasować do każdej dostępnej przestrzeni magazynowej, bez wyjątku. Składowanie towarów nie jest tu żadnym wyzwaniem, jeżeli masz dopasowany do potrzeb regał magazynowy 225.

Można powiedzieć, że regały paletowe są doskonałym rozwiązaniem do każdego magazynu, gwarantują niskie koszty instalacji i uniwersalne wykorzystanie. Jeżeli zdecydujesz się na propozycje wykonane z najwyższej jakości materiałów, posłużą przez lata.

Niezależnie od branży, w której działasz, regały paletowe z Krakowa sprawdzą się znakomicie. Zapewnią optymalne pod względem ekonomicznym składowanie towarów. Możesz zdecydować się m.in. na regały wjezdne, przesuwne, przepływowe. Wybierz interesujące Cię rozwiązanie, a składowanie palet będzie odbywało się w komfortowych i bezpiecznych warunków.

Zalety:

  • dowolna konfiguracja pod względem wymiarów, jak i obciążeń,
  • wysoka funkcjonalność,
  • optymalne rozwiązanie pod względem ekonomicznym.

 

Regały Paletowe Kraków - Amrack zdjęcie nr 1

Jeżeli nie możesz znaleźć interesującego dla siebie rozwiązania, stwórz własny system modułowy. Regały paletowe z Krakowa dostosowują się do indywidualnych potrzeb Klientów, wypełniają ich potrzeby i zapewniają dogodne miejsce do składowania towarów.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Krakowa:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta