Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały paletowe z Białegostoku

Regały paletowe z Białegostoku znajdą zastosowanie w praktycznie każdym magazynie. Wielopoziomowe konstrukcje umożliwiają składowanie towarów na paletach. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej. Dostępnych jest przynajmniej kilka rodzajów regałów paletowych, które różnią się specyfikacją oraz możliwością wykorzystania.


Regały paletowe używane, rzędowe i ich wymiary

Paletowe regały zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych towarów, dzięki czemu możliwe jest składowanie produktów wielu typów.

Regały paletowe Amrack

W każdym magazynie obowiązkowo powinny znajdować się regały paletowe, które w znaczący sposób ułatwiają przechowywanie. Mowa tutaj zarówno o różnego rodzaju produktach, jak i ich składowaniu. Regały używane odznaczają się prostą konstrukcją i wytrzymałością na obciążenia. Ponadto z pomocą takich regałów można przechowywać różnego rodzaju towary, które już znajdują się na paletach.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Istotne jest jednak to, aby rozkładać w równomierny sposób materiał na regałach. Dzięki temu nie będą one łamały się z jednej strony. Zachowując tę podstawową zasadę, regał paletowy posłuży przez bardzo długi czas. Ponadto w taki sposób nie będzie się miało z nim żadnych, nawet najmniejszych problemów.

Przy takich regałach bardzo często znajdują się dodatkowe zabezpieczenia, takie jak siatki tylne lub specjalne belki. Użytkownik, dzięki nim może mieć pewność, że towar znajdujący się na regałach będzie bezpieczny i na pewno z nich nie spadnie.

Regały Paletowe Wysokiego Składowania – Amrack Regały

Wielu użytkowników docenia, że regały paletowe wysokiego składowania zapewniają szerokie możliwości, jeżeli chodzi o przechowywanie towarów. Można wykorzystywać je we wszystkich magazynach, bez wyjątku, dlatego regały paletowe cieszą się tak dużą popularnością.

Można na nich ustawiać kosze oraz skrzynie. Na pewno regały paletowe używane spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, dzięki temu, że wszystkie towary będą znajdowały się na regałach, nie będzie problemu z tym, aby przeprowadzać kontrolę stanu magazynowego. Wszystko będzie bardzo dobrze widoczne, a to zagwarantuje łatwość w kontrolowaniu stanów magazynowych.

 


 

Siła tkwi w prostocie, czyli kilka słów o regałach paletowych

Paletowe regały rzędowe to nie tylko najbardziej uniwersalne rozwiązanie magazynowe, ale też jedno z najtańszych. Ich siła tkwi w prostocie konstrukcji i bogatym wyposażeniu dodatkowym, dzięki któremu znacznie zwiększają swoją funkcjonalność. Dzięki temu nadają się do składowania towarów na paletach oraz przechowywania towarów drobnicowych. Regały paletowe pozwalają na bezpośredni dostęp do wszystkich składowanych ładunków, co skraca czas dostępu do towarów, to jednocześnie rozwiązanie o dużej elastyczności w zakresie konfiguracji dla potrzeb klienta.

Co wyróżnia regały paletowe marki amRACK?

Na rynku jest wielu producentów regałów magazynowych, jednak to właśnie nasze wyroby uznawane są za absolutną czołówkę. Co na to wpływa, co wyróżnia produkty marki amRACK? Poniżej przedstawiamy główne atuty proponowanych regałów paletowych oraz powody, dla których warto podjąć się współpracy z naszą firmą.

Regały paletowe produkowane na wymiar, dokładnie takie jak chcesz!

Z uwagi na elastyczną produkcję mamy pełny wpływ na ich parametry, kolor, czy nietypowe dla innych producentów wymiary elementów. Dla nas każdy wymiar będzie standardem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różne wymagania i należy podchodzić do nich elastycznie, tak aby produkty odpowiadały na ich realne potrzeby. Oferujemy regały paletowe o niemalże dowolnych wymiarach. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować regały o wysokości od 2 do 15 metrów, głębokości od 400 mm do 2000 mm i długości belki wynoszącej od 800 mm do 5000 mm. Takie podejście sprawia, że możemy wyposażyć zarówno niewielkie prywatne magazyny, jak i ogromne hale należące do największych przedsiębiorstw.

Powyżej wspominaliśmy o ponadprzeciętnej funkcjonalności regałów paletowych wynikającej z bogatej oferty dodatkowych akcesoriów. Znajdują się w niej między innymi czołowe i boczne osłony zabezpieczające, rozmaite wypełnienia regałów – półki siatkowe, kraty pomostowe, płyty wiórowe, a także ograniczniki wysuwu palet, osiatkowania boczne oraz tylne, separatory i wiele, wiele innych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że dzięki dostępnym akcesoriom dodatkowym nasze regały paletowe sprawdzą się w każdym magazynie.

Różnorodna kolorystyka regałów paletowych amRACK

Producenci regałów paletowych z reguły narzucają klientom konkretną kolorystykę. W amRACK nie uznajemy takiego działania i chociaż mamy swój standard – stylowe połączenie ciemnej szarości z mocną czerwienią – to chętnie zadbamy o inną kolorystykę, wszystko zależy wyłącznie od klienta. Kupując nasze regały, możesz wybrać ich kolor, a my postaramy się o to, by pięknie prezentował się w Twoim magazynie. Co więcej, umożliwiamy również wybór rodzaju powierzchni elementów regałowych – słupów i belek. Na życzenie malujemy je w wersjach gładki mat, gładki półmat bądź drobna struktura. W amRACK wychodzimy z założenia, że to Twoje regały, a więc powinny być dokładnie takie, jak zechcesz!

Realizacja zamówień regałów paletowych w mniej niż 5 tygodni

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poza najwyższej klasy produktem, równie ważna jest profesjonalna obsługa oraz szybkość działania. Miło nam poinformować, że większość Klientów jesteśmy w stanie obsłużyć w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia takiej potrzeby. Co to oznacza w praktyce? W dwie doby organizujemy spotkanie, mierzymy magazyn, tworzymy koncepcję regałową, a po zaakceptowaniu przez klienta rysunku – wycenę ! Czy może być lepiej? Tak i nawet jest, ponieważ proponujemy jeden z najkrótszych, jeśli nie najkrótszy w Polsce, czas realizacji zamówienia wynoszący maksymalnie 4-5 tygodni. Warto zaznaczyć, że rysunek projektowy w formacie PDF oraz AutoCAD jest częścią oferty.

Wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać regały paletowe

Skoro wiesz już, co wyróżnia regały sygnowane marką amRACK, pora by wyjaśnić, czym wyróżniają się regały paletowe w ogóle. Jak już wspominaliśmy, ich niewątpliwym atutem jest cena. Prosta konstrukcja oparta na dwóch głównych elementach, a więc słupach i belkach, powoduje, że produkcja takich regałów nie jest szczególnie kosztowna. Jeśli więc zależy Ci na ekonomicznym rozwiązaniu, to doskonale trafiłeś.

Z uwagi na modułową konstrukcję są to również szczególnie elastyczne rozwiązania, które można dokładnie dopasować do potrzeb, towarów czy rozmiaru pomieszczenia. Zapewniają one dostęp do ładunku, co przekłada się na łatwą kontrolę stanów magazynowych. Możliwość regulacji poziomów składowania okazuje się przydatna, gdy nieoczekiwania w magazynie pojawiają się artykuły większych lub mniejszych rozmiarów. Palety mogą być składowane w układzie prostopadłym bądź równoległym.

Jeśli masz więcej pytań, chcesz dowiedzieć się czegoś o produktach amRACK lub zależy Ci na spersonalizowanej ofercie – skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i zaproponujemy szereg możliwych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy. amRACK – z korzyścią dla Ciebie.

Wyróżnić można następujące regały paletowe z Białegostoku: rzędowe, wjezdne, przesuwne, przepływowe. Największą popularnością cieszą się regały paletowe rzędowe ze względu na stosunkowo niską cenę i elastyczną konstrukcję. Dają możliwość wykonania szybkich modyfikacji. Zapewniają dostęp do każdej palety, która się na nich znajduje. Można na nich składować różne typy towarów.

Zalety:

  • maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej,
  • wybór pomiędzy kilkoma rodzajami,
  • atrakcyjna cena,
  • elastyczna konstrukcja.

 

Regały Paletowe Białystok - Amrack zdjęcie nr 1 />

Regały paletowe z Białegostoku znajdują zastosowanie w różnych magazynach. Pozwalają na składowanie różnych typów towarów. Zapewniają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Białegostoku:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta