Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Regały wysokiego składowania z Gdańska

Regały wysokiego składowania z Gdańska są niezwykle stabilne, a piętrowa konstrukcja gwarantuje składowanie dużej ilości towarów. Wygodny dostęp do nich sprawia, że obsługa regałów nie stwarza dla pracowników większego problemu. Regały wysokiego składowania z Gdańska mają prostą konstrukcję, która eliminuje występowanie ewentualnych uszkodzeń.

Regały wysokiego składowania Gdańsk

Regały paletowe rzędowe, które znajdują się w ofercie amRACK to rozwiązania uniwersalne. Regały wysokiego składowania Gdańsk tym samym to oferta dla Ciebie. Regały są przeznaczone do składowania towarów na paletach, ale możesz je wykorzystać również do składowania towarów drobnicowych.

Co wyróżnia regały paletowe amRACK?

amRACK zadbał, aby wzbogacić regały paletowe o odpowiednie wyposażenie dodatkowe, co sprawia, że możesz je w każdym calu dopasować do swoich potrzeb. Można na nich składować towary różnego typu bez najmniejszych problemów. I to w jednym magazynie. Prosta budowa sprawia, że są maksymalnie elastyczne i można dopasować kolumny do potrzeb składowania. W każdej chwili możesz ustawić je w inny sposób, zgodny ze swoimi oczekiwaniami.

Wybierając regały paletowe tradycyjne możesz składować palety w układzie prostokątnym lub równoległym. Do każdego towaru jest bardzo łatwy dostęp, co umożliwia kontrolowanie stanu magazynowego.

Decydując się na zakup regałów paletowych od amRACK zyskujesz najtańsze, a jednocześnie bardzo elastyczne rozwiązanie do składowania towarów spaletowanych, jak i niespaletowanych.

Specjalistyczny montaż regałów magazynowych powoduje, że bardzo trudno naruszyć ich konstrukcję. Dzięki temu, że zajmują się tym profesjonaliści po szkoleniach, możesz uzyskać pewność, że w Twoim magazynie stanie trwała konstrukcja, wykazująca się niezawodnością przez lata.

Zalety:

  • stabilna konstrukcja,
  • maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej w magazynie, dzięki piętrowej konstrukcji,
  • bezpieczne składowanie towarów,
  • specjalistyczny montaż gwarantujący niezawodność przez lata.

Regały Wysokiego Składowania Gdańsk - Amrack zdjęcie nr 1

Regały wysokiego składowania z Gdańska pod względem budowy nie są skomplikowane. Rama składa się z czterech słupów, zakończonych specjalnymi stopkami. Dodatkowe wyposażenie stanowią belki, które wzmacniają konstrukcję i pełnią funkcję nośną, funkcję ochronną pełnią natomiast ochraniacze ram.

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Gdańska:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta