Strona główna » Osłony regałowe i odbojniki magazynowe

Osłony regałowe i odbojniki magazynowe

Zastosowanie odpowiednio dobranych osłon słupów i ram regałów, pozwala na znaczne wydłużenie żywotności regałów, przez zminimalizowanie ryzyka wystąpienia uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przez wózki widłowe. Dostarczamy ochraniacze standardowe, pasujące do większości dostępnych na rynku regałów.
Odbojniki magazynowe, stosowane np. do zabezpieczenia ścian magazynów, czy innych stref zagrożonych uszkodzeniem przez wózek widłowy lub inny sprzęt stosowany do prac w magazynach.

Zalety:

• zwiększenie żywotności instalacji regałowych
• zmniejszenie kosztów serwisowania regałów
• poprawa bezpieczeństwa pracy w magazynie
• obniżenie kosztów remontów obiektów magazynowych

Akcesoria amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej, a posiadając własny zakład produkcyjny możemy wykonać zabezpieczenia regałów i budynków wg indywidualnych potrzeb klienta.

Akcesoria Magazynowe – Wyposażenie Magazynu, Sklep amRack

Dziś, jeżeli chodzi o wyposażenie magazynów, przedsiębiorcy mają szeroki wybór zarówno regałów, jak i akcesoriów regałowych. Mogą tworzyć zestawy, dzięki którym segregowanie produktów stanie się prostsze. Dopasowane akcesoria magazynowe sprawiają ponadto, że zabezpieczanie produktów przed uszkodzeniami staje się dużo łatwiejsze.

AKCESORIA REGAŁOWE – OSŁONY REGAŁOWE I ODBOJNIKI MAGAZYNOWE w dobrych cenach

Bez dwóch zdań akcesoria magazynowe, jakie obecnie można kupić sprawiają, że bez żadnej trudności uda się zapewnić właściwe przechowywanie produktów. Zostaną one we właściwy sposób zabezpieczone, poukładane i posegregowane.

Jakie akcesoria regałowe można kupić?

W sprzedaży dostępne są m.in. osłony regałowe, a także odbojniki magazynowe, które sprawiają, że przechowywanie towarów w bezpieczny, posegregowany sposób staje się jak najbardziej możliwe, i to pod każdym względem.

Najważniejsze jest tutaj, aby mieć do dyspozycji i regały, i akcesoria najwyższej jakości. Jest to gwarancja bezpieczeństwa, jak i pełnego dopasowania do potrzeb użytkownika. Z takich regałów po prostu będzie się miało praktyczny użytek, a przecież o to właśnie chodzi, aby tak było.

Polecamy też:

  • krótkoterminowy wynajem regałów
  • osłony regałów
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania:

regały magazynowe, amrack
regał magazynowy, amrack
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, Klienci
regały magazynowe, amrack, oferta

Zadzwoń