Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Krótkoterminowy wynajem regałów magayznowych

W związku z zapotrzebowaniem klientów na regały, w ofercie wielu firm pojawia się opcja najmu zarówno krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Skąd zainteresowanie takimi usługami, jak m.in. krótkoterminowy wynajem regałów?

Przystępna i elastyczna pod względem cenowym oferta wynajmu regałów kusi przedsiębiorców dopiero zaczynających działalność na rynku. Zakup wyposażenia magazynu jest kosztowny, a inwestycja niepewna. Decydując się na krótkoterminowy wynajem regałów, przedsiębiorca niewiele ryzykuje, a jednocześnie zyskuje wyposażenie, jakiego potrzebuje do prowadzenia profesjonalnej działalności gospodarczej.

Koszt wynajmu regałów jest uzależniony od stopnia ich skomplikowania, wyposażenia dodatkowego, a także wielkości. Nietypowe regały magazynowe są wyceniane indywidualnie. W wielu przypadkach jednak ich zakupów lub leasing jest dużo mniej opłacalny niż wynajem.

Ważne jest to, że firmy proponują wynajem regałów, a także wyposażenia dodatkowego m.in. osłony regałów, na bardzo korzystnych warunkach. Klient otrzymuje kompleksowy system, który może wykorzystać do składowania różnego typu towarów.

krótkoterminowy wynajem regałów, Amrack

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta