Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl
Jak Najszybciej Zwiększyć Powierzchnię Magazynową? zdjęcie nr 1

Jak najszybciej zwiększyć powierzchnię magazynową?

10 kwietnia 2021

Dodatkowa powierzchnia magazynowa w istniejącym magazynie

Powierzchnia magazynowa musi być w każdym aspekcie dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy. Ważne jest, aby obiekt rozwijał się wraz z firmą. O tym, jak rozbudować magazyn w przyszłości warto pomyśleć już na etapie jego budowy lub ewentualnego wynajmu. Nigdy nie możesz wykluczyć, że Twoja firma rozwinie się na tyle, że będzie potrzebowała znacznie więcej przestrzeni magazynowej. Myśląc perspektywicznie nie trzeba będzie szukać nowego miejsca do składowania towarów.

Tradycyjne budownictwo nie jest zbyt dobrze dopasowane do potrzeb współczesnych przedsiębiorców. Co innego nowoczesne, w których skład wchodzą stalowe hale, które można dowolnie modyfikować. Ich rozbudowa zajmuje mało czasu, niczego nie trzeba burzyć, a formalności ograniczane są do minimum.

Ciekawym rozwiązaniem jest także rozbudowa magazynów w górę. Są w tym pomocne antresole magazynowe. Pozwalają optymalnie wykorzystać kubaturę obiektu i cieszyć się z dostępności nowej przestrzeni do składowania towarów.

Dlaczego pomosty magazynowe to najlepszy wybór do nowoczesnego magazynu?

Wprowadzając pomosty magazynowe do swojego magazynu zyskujesz w nim dodatkowe piętro. Zwiększa to powierzchnię magazynu o setki dodatkowych metrów kwadratowych, które możesz wykorzystać do bezpiecznego przechowywania towarów. Wdrożenie w istniejącym magazynie podestów nie stanowi większego problemu i jest operacją względnie prostą. Osiągniesz dzięki temu wiele zauważalnych korzyści:

  • antresola magazynowa wielokrotnie zwiększa przestrzeń składowania, bez konieczności rozbudowy magazynu,
  • jeżeli w magazynie składowanych jest wiele różnorodnych towarów, selekcja będzie znacznie łatwiejsza z antresolami,
  • nie musisz szukać nowego miejsca na prowadzenie swojej działalności, zmieniać adresu firmy i załatwiać związanych z tym formalności,
  • antresole magazynowe łatwo można zamontować i zdemontować,
  • ergonomicznie wykorzystasz dostępną w magazynie przestrzeń,
  • cena budowy antresoli magazynowej jest znacznie niższa niż budowy lub wynajmu nowego magazynu.

Gdzie najlepiej sprawdzają się antresole magazynowe?

Najbardziej zadowoleni z antresol magazynowych są przedsiębiorcy prowadzący prężnie rozwijające się biznesy. Prawidłowo wdrożone konstrukcje są dostosowane do modelu zarządzania magazynem i ułatwiające prace. Podesty są ekonomicznym rozwiązaniem, na które zdecydowanie warto stawiać, a dzięki temu że są to konstrukcje dopasowywane do potrzeb i wykonywane na wymiar, szybko możesz zwiększyć powierzchnię użytkową, bez najmniejszych problemów.

Antresole magazynowe możesz wykorzystać w zakładach produkcyjnych, wszystkich obiektach magazynowych, centrach dystrybucyjnych, sklepach detalicznych oraz e-commerce.

Szukasz pomostów magazynowych? Sprawdź ofertę amRACK!

Jeżeli zdecydujesz się na modernizację swojego magazynu i wprowadzenie do niego antresol magazynowych, zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy doświadczenie w oferowaniu najlepszych konstrukcji do magazynów, w tym pomostów magazynowych. Posiadamy bogate portfolio realizacji i jesteśmy w stanie pomóc Tobie szybko zwiększyć powierzchnię magazynu.

 

Pozdrawiamy

amRACK