Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Antresola magazynowa z Rzeszowa

Antresola magazynowa Rzeszów

Nowe technologie powinny być wykorzystywane przy tworzeniu każdego magazynu, jeżeli ma on działać w nowoczesny sposób. Antresola magazynowa Rzeszów – Sprawdź ofertę!

Część przedsiębiorców nie bierze jednak pod uwagę automatyzacji magazynu. Dlaczego? Przyczyną jest najczęściej brak świadomości z korzyści, jakie z tego wynikają. Zobacz też: regały używane!

Co powinien posiadać nowoczesny magazyn?

Nowoczesny wyposażony magazyn o dużej powierzchni powinien mieć wdrożone nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwolą na optymalizację procesu przepływu towarów. Właściwe wyposażenie magazynu automatycznie da możliwość składowanie dużej ilości palet. Regały w cenie widocznej po zalogowaniu do panelu Klienta można kupić dziś u wiodących producentów i cieszyć się z możliwości, jakie dają pod względem bezpiecznego składowania towarów.

Antresola magazynowa Rzeszów, amrack

Przede wszystkim do nowoczesnego magazynu warto zainwestować w wytrzymałe regały, które pozwalają na składowanie dużej ilości palet. Wprowadzając systemy satelitarne oraz rozwiązania samojezdne zmniejszasz kontakt ludzi z towarem, a to eliminuje błędy wywołane czynnikiem ludzkim. Dostosowanie optymalnych rozwiązań w magazynie to podstawa. Polecamy: regały paletowe.

Unikalny i najbardziej ekonomiczny system, który pozwala na bezinwazyjne rozbudowanie magazynu to antresola magazynowa z Rzeszowa. Atutem produktu jest szeroka paleta wymiarów, które pozwalają na pełne dostosowanie konstrukcji do wymiarów magazynu, jak i dostępnego miejsca. Dopuszczalne obciążenie jest bardzo duże, dlatego bez trudu można wykorzystać antresolę do składowania dużej ilości towarów.

Antresola magazynowa z Rzeszowa daje możliwość maksymalnego wykorzystania kubatury magazynu. Charakteryzuje się stabilną konstrukcją, dzięki bogatej linii wypełnień oraz półek, które są w stanie pomieścić naprawdę bardzo dużo.

Zalety:

  • wszechstronny sposób zastosowania,
  • duże możliwości pod względem obciążenia,
  • maksymalne wykorzystanie kubatury magazynu.

Antresola magazynowa z Rzeszowa jest znakomitym dodatkiem do każdego magazynu, w którym potrzebne jest dodatkowe miejsce, ale nie ma szans na przeprowadzenie prac budowlanych, w celu jego rozbudowy. Stawiając na antresole, zyskujesz dodatkową przestrzeń użytkową.

Antresole Magazynowe Rzeszów - Amrack zdjęcie nr 1

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!Kontakt z nami

Oferta amRACK dla Rzeszowa:

Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta