Masz pytania? tel. 509 922 251, tel. 503 855 601 mail: kontakt@amrack.pl

Akcesoria regałowe – półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia

*

To warto wiedzieć!

Półka Siatkowa na Regał, czy Półki siatkowe na regał?

Wykonane z wysokiej jakości metalu półki siatkowe, kraty pomostowe i wygrodzenia to jedno. Półki siatkowe na regał i inne akcesoria regałowe to drugie. Każde z tych produktów świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni magazynowej, jako wyposażenie dodatkowe.

Dobre półki siatkowe i wygrodzenia siatkowe pomogą wykończyć magazyn. Natomiast regały zagwarantują dodatkową przestrzeń do przechowywania, a jednocześnie dadzą możliwość na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Bo w końcu kraty regałowe – to nie wszystko!

Do czego służy półka siatkowa na regał?

Każda półka siatkowa na regał tworzy specjalną przestrzeń, z której magazynier może pobierać towary składowane luzem lub w kartonach. Pozwala ona na wypełnienie poziomu składowania i pełni funkcję dodatkowego miejsca zbiórki towarów. Bez dwóch zdań, takie wykorzystanie przestrzeni w magazynie ma sens i przynosi bardzo wiele korzyści.

Półki siatkowe na regał amRack

Jak najbardziej więc warto zdecydować się na zastosowanie takiego wyposażenia dodatkowego, ponieważ usprawni ono przechowywanie towarów i pozwoli na zwiększenie funkcjonalności magazynu. Na pewno dla każdego takie rozwiązanie będzie niezwykle korzystne, z czego można będzie się jak najbardziej cieszyć. Warto stawiać na takie rozwiązania, które sprawiają, że magazyn jest jeszcze bardziej użyteczny.

Zobacz też: akcesoria regałowe.
Półki siatkowe na regał

Zastosowanie odpowiednio dobranych akcesoriów regałowych pozwoli na znaczący wzrost możliwości składowania i zwiększa bezpieczeństwo oraz ergonomię pracy. Dzięki zastosowaniu wypełnień regałów, w postaci poprzeczek, półek siatkowych, czy krat pomostowych możemy w regałach paletowych składować towary drobnicowe lub towary na nietypowych paletach (w tym paletach, które nie spełniają wymogów nakładanych na palety EUR).
Wygrodzenia magazynowe – pozwalają w łatwy sposób zbudować w magazynie strefę składowania z ograniczonym dostępem lub ochronić pracowników, wykonujących swoje prace w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących regałów magazynowych wysokiego składowania.

Zalety:
• najtańsza metoda zmiany przeznaczenia regałów (np. z palet na drobnicę)
• uniwersalne – pasują do regałów wszystkich producentów
• proste w montażu
• poprawiają bezpieczeństwo pracy w magazynie
• umożliwiają składowanie palet w standardzie innym niż EUR

Akcesoria amRACK wykonane są w wersji lakierowanej proszkowo oraz ocynkowanej.

Półki Siatkowe, Kraty Pomostowe I Wygrodzenia Magazynowe | Amrack zdjęcie nr 1
Postaw na pewny i bezpieczny montaż

Reagujemy w ciągu 24h od przyjęcia zgłoszenia!

Oto nasz schemat działania
Zgłoszenie
Kontakt
Projekt
Klient
Oferta